14
  • Oblivion 5
    #14
    Az AOE 3 le van szarva mikor nnemsokára jön a Medival 2 total war:D:D:D:D:D
  • kolk666
    #13
  • szurka
    #12
    egyedül az AOE3 volt az, amelyik nem fogott meg.....
  • neoG
    #11
    inkább aludtál volna, mikor ezt a hozzászólást megfogalmaztad...
  • archkoven
    #10
    Nem rossz a játék, de a második rész sokkal jobb volt. És legalább nem fagyott le minden órában kétszer ami szerintem egy online játéknál teljesen elfogadhatatlan. Ha már Age of Empiresnek nevezték akkor hűek maradhattak volna a játék hagyományaihoz és nem kellett volna telerakni a játékot hülyeségekkel, mint pl. "home city" és társai. Valamint az irányítás is egy rakás szar az előző részhez képest.
  • Petys
    #9
    Akkor miért ültél le a -ni???
    egyébként nekem tetszett a játék, játszottam vele 4-5-ször, de életem azért nem élném le mellete
  • psishock
    #8
    "Alapból ha abból kiindulunk, hogy a játékkal töltött időt értelmesebben is eltölthetjük, sportolással, csajozással, tanulással, olvasással, alvással"
  • gyuri12
    #7
    sztem csak a második résztől szar:)
  • Zocsi
    #6
    Hát ez valami nagy szarfos! Hogy lehet ilyen xar, unalmas játékkal játszani egyáltalán? Alapból ha abból kiindulunk, hogy a játékkal töltött időt értelmesebben is eltölthetjük, sportolással, csajozással, tanulással, olvasással, alvással, stb., és hogy az aoe az I. rész óta uncsi... hát izzé... A microfos elgondolkozhatna ezeken... bár biztos bejön a tíz éveseknek?
  • gyuri12
    #5
    sztem már a három is szar volt...
  • Cumi
    #4
    Az "erdekes"-t inkabb ugy ertem hogy jol jatszhato, izgalmas, stb... :)
  • Cumi
    #3
    Hat ja, de az aranyok mashol is eleg rosszak...

    Plusz nem tunik tul erdekesnek se. Pl 4. kepen az a csata(?) is elegge fura.
  • gyuri12
    #2
    amúgy kell ehhez az eredeti játék?
  • gyuri12
    #1
    a harmadik képen nem túl nagyok azok a lovasok?:)