12
Samsung SGH-X700 tapasztalatok, problémák
  • Species8472
    #12
    Játék feltöltés X700-ra!

    http://gkecso.googlepages.com/samsungx700
  • Siluro
    #11
    Ha küldenek nekem egy Java játékot bluetoothon akkor azt az "Egyéb fájlok"ba menti. Itt viszont nem tudom elindítani. Hogy tudom áttenni a Java alkalmazásokba? Vagy egyáltalán hog tudom futtani?
  • Siluro
    #10
    Beviszed valamelyik mobiltelefon boltba, ahol tartozékokat lehet venni. Ott elvileg függetlenítik. De én ezért vettem kártyafüggetlen készüléket :)
  • fradistar
    #9
    Csátok!Nem tudjátok hogyan kell függetleníteni egy x700-ast?Légyszíves seggítsen valaki!
  • MasterJay
    #8
    kb olyan 80mb-os mix esetém már nem lát ott semmit.
  • Species8472
    #7
    Szia!

    Azt hiszem méret beli korlátozás nincs, de a filenév nem lehet hosszabb 52 karakternél. Ha ennél hosszabb egyszerűen nem jelenik meg...
  • MasterJay
    #6
    Sziasztok.
    Egy kérdésem lenne a telafonnal kapcsolatban. Úgyszint vette bele egy 512-es kártyát. A kérdés, hogy mekkora a legnagyobb méretű fájl amit képes kezelni. Ugyanis és mixeket szoktam hallgatni és bizony bizony van amelyik 100Mb felett van. A gép az természetesen látja, de a teló nem. Mintha ott sem lenne.
  • Bruti
    #5
    Csá!
    Az x700-asra van külön játék, vagy kezeli az összes java játékot?
    Na jó nyilván nem az összest..
  • SigS
    #4
    Ahogy netem a telefonguru forumban sem volt ra esszeru magyarazat, szerintem csereltesd ki a kartyat ha tudod, es ha azutan is csinalja akkor telefon...
  • Species8472
    #3
    Konkrétan mire gondolsz? Telefonnal formáztam meg, hiba nélkül a teljes kapacitást elérte. Adatokat is lehet rá tenni gond nélkül, és olvasni is gond nélkül. Akkor mi lehet vele a gubanc?
  • akyyy
    #2
    sztem a memória kártya
  • Species8472
    #1
    Sziasztok, ide írhatjátok tapasztalataitokat, észrevételeiteket, kérdéseiteket ezzel a telefonnal kapcsolatosan!

    Kezdésnek mindjárt egy kérdéssel indítanék:
    Adott egy X700-as, vettem bele egy 512MB-os Kingston microSD kártyát. Rendesen felismeri, le is kezeli a rá rakott dolgokat. Viszont érdekes dolgot művel mp3 lejátszás közben, időnként bizonyos mp3-aknál megszakad a lejátszás, és kiírja, hogy "nem támogatott formátum". Ekkor a memória kártyát üresnek látja. Csak akkor látja rajta az adatokat újra, ha kiveszem és visszateszem a kártyát. Hát ennyi.
    Tapasztalt ilyesmit más is? Ötlet, hogy mi lehet a ludas? Előre is köszi...