36
Segítségkérés TV problémákhoz
  • Thomas2121
    #36
    sziasztok!!!
    egy lg th 6340 tip dvd lejátszóm van!!! és ma megakartuk nézni a Knocked filmet!! 8-9sec ugrásokkal végigugrálja a filmet!!az előlapon ez a kiirás van: "chptrk" eddig ezt nem láttam!!! ez micsoda? valami ötlet??
    Valami ötlet:( ???????
  • banok
    #35
    hát akkor minden marad a régiben.
  • jbal
    #34
    egyenlőre nincs semmi
  • banok
    #33
    hát ha van valami akkor azt megtalálod a upc.hu-n és értesítenek is levélben.
  • jbal
    #32
    most h a UPC árat változtat nem lesznek új csatornakiosztások?mert Budapesten 1-2 helyen van vmi December 20-tól érvényes.
  • jbal
    #31
    nincs Miskolcon t-kábel:(
  • banok
    #30
    mond.

    Jbal: neked meg mindegy mert hiába van , ha van T-kábel Miskolcon (nincs kedvem utána nézni) akkor se tudnátok rá előfizetni mert nálatok UPC van és nincs válogatási lehetőség kábel-tv terén. Le vannak osztva a területek.
  • apafej
    #29
    zsiaztok.vanitt valaki,lenne egy kérdésem.
  • jbal
    #28
    t-kábel Miskolcon nincs?
    amúgy ma kötötték be UPC-be a családi csomagot:D
  • banok
    #27
    kábelszolgáltató
  • banok
    #26
    nem ott ahol eredetileg. konverternek semmi köze ehhez.
  • Munch
    #25
    nincs.
  • jbal
    #24
    nem ott ahol eredetileg?vagy csak a konverteren kódolatlan?
  • banok
    #23
    pörgessétek körbe a csatornakeresést. általában azon van a kódolatlan HBO ahol egyébként az info csatorna vagy az osztottképernyős izé van.
  • jbal
    #22
    nálam se kódolatlan
  • Munch
    #21
    Eh, emberek, miskolcon merre jön most a kódolatlan hbo? Mert eddig sehol. És már második nap.
  • jbal
    #20
    vannak olyan városok(pl.:Tiszaújváros)ahol írjákh UPC van de nincs csatornakiosztás a honlapján.akkor azzal mi van?
  • jbal
    #19
    biztos h vmi köze van a másik tv-nek ehhez.vannak olyan csatornák amik ha ott mennek szar a Sport Klub.azért mert annak a kábelje nem ide van bedugva ahova a tv meg a tv tuner card hanem ahol jön be az ajtón a vezeték ott.ezért a benti tv minősége is romlott.ha nem lesz változás akkor...
  • banok
    #18
    jah... akkor szívás....
  • jbal
    #17
    semmi ilyesmi nincs.a rendes csatornát lehet de az meg nem jön konverter nélkül mert itt nem csillagpontos rendszer van.
  • banok
    #16
    szerintem biztos lehet. nézegesd a használati utasítását...
  • jbal
    #15
    most megint szar.ebben a konverterben nem lehet hangolni
  • banok
    #14
    szerintem nem volt jól behangolva a csatorna...
  • jbal
    #13
    a másik tv a probléma szerintem.de akkor nem értem mér jön pl. a Sport1 tökéletesen
  • jbal
    #12
    na most megy remélem így is marad
  • jefferson83
    #11
    Kérdezz rá, nálunk jó minden, szóval az adással nincs probléma.
  • jbal
    #10
    ja a UPC-nél betették a Sport2 helyére a Sport Klubot a Sport2 meg a családiba
  • FLeK0
    #9
    1221
  • bardocz
    #8
    nekünk meg kéne lennie elvileg sport2-nek erre sportklub van csak:S ugyan ilyen kép nálunk is szokott lenni egyik xar csatornánál bezzeg a kínai tökéletes xD
  • jbal
    #7
    de előfizetünk.ha nincs megrendelve akkor ilyen szar minőségben bejön a kép.

    most elő van fizetve és vmi fekete dobozt konverter vagy mit adtak hozzá h foghassuk.és eddig ment tökéletesen.a többi is megy de ez most elkezdett szarakodni h ilyen szarul jön be.
  • Punker
    #6
    az a fostalicska dekóder csak tovább rontja az amúgyis gány minőséget.......
  • banok
    #5
    max. a szülei... XD

    Nem értem a problémát. Nem fizettek elő a SportKlubra és bejön a szar kép? vagy wtf?
  • Met
    #4
    arra gondoltam, mivel ott van upc-s dolgozó

    de miért nem hívod fel őket vagy mész be az irodájukba?
  • jbal
    #3
    olyan hol van?én csak netesbe láttam
  • Met
    #2
    mehetett volna a UPC-s topicba
  • jbal
    #1
    Nem találtam ilyen topikot de sztem helye lenne!
    Máris egy kérdés.UPC-nél megrendeltük a Extra csomagot és ilyen dekódert vagy mit adtak hozzá h kikódolja a kódolt csatornákat.Ment is minden jól de most a Port Klubnál ugyanúgy bejön a rossz kép mint amikor meg se volt rendelve.Mi lehet a baj?Lehet köze ahhoz h most vettünk új TV-t és a nagy TV-nek a képminőségét is lerontotta?De a többi Extra csomagos csatorna hibátlanul megy.
    Edit:van amikor működik de azért ez így nem jó.