15
  • Béla bácsi
    #15
    Ismerem a storyt. Az iparban gyakran vannak nyúlások. Pl. az egész japán autóipart is be lehetne perelni a pics@'ba, úgyanúgy nyúlásokon alapul az is. Ennek ellenére még sem tudom utálni. Itthon jóval nagyobb trógerek vannak
  • Tekla
    #14
    Akinek nem tetszik a Windows az rakjon fel Linuxot és kész.
  • Newfronter
    #13
    Miért hát átszerkeszthette a forráskódot nem? És módosítva kiadta, jobban, stabilabban mint a másik cég. Legalább az MS-en belül profi programozók vannak.
  • Indigo
    #12
    Akkor te kábé semmit nem tudsz arról a "pali"-ról, aki úgy indult pályafutásán, hogy egy köztulajdonba bocsátott szoftvert úgymond lenyúlt, és azt értékesítette sajátjaként...
  • Béla bácsi
    #11
    Számomra nem ellenszenves a pali, se a termékei. Nem kéne olyan messzire mennem hogy sokkal ellenszenvesebb embereket találjak.
  • Newfronter
    #10
    Itt MO-n úgy látod, mert kevés a kereset, de külföldön ez egy kis zsebpénznek minősűl.

    Amúgy meg egy stabil és kiforrott rendszer. A vírusok, kártevők az más tészta...
  • Indigo
    #9
    Meg azzal, hogy nem éri meg a pénzét...
  • Newfronter
    #8
    Mi bajotok van a windowsal?

    Szerintem inkább a felhasználóval van gond, nem a rendszerrel.
  • pbanfa
    #7
    Én nem szidom Billi bácsit, mert szerintem egy nagyon okos fazon. Ha nem lenne az, akkor nem lenne a lista élén.
    Ami a termékét illeti (win), na arról inkább nem nyilatkozom!

    Egyébként ami a listát illeti, nem biztos, hogy szeretnék akkor vagyont magamnak. Gondoljatok bele, semmi magánéletük sincs! Állandó szereplések, sajtó, paparazzi és ha mind ezek elől el tudnak bújni, akkor is még ott vannak a testőrök.

    Nem mondom, hogy pár 10 milliót visszautasítanék, de azért ez már túlmegy a józanész határain!
  • benczurzs
    #6
    Egy jó ötlet + sok munka !! így precíz a képlet
  • Pharaoh
    #5
    Csak egy jó ötlet kell és máris milliárdos az ember.
  • otrosinka
    #4
    Sebaj egyszer felmérik a csórókat is én leszek az 1.
    Bill bácsinak meg gratula 1x tette jó helyre a pénzét....a windowsról már más a véleményem...
  • HuAn82
    #3
    Az életben nem költik el, szóval b@szh@tják. Én megelégednék a 400. hellyel is.
  • artschiatwork
    #2
    nem olyan sokkal
  • Mo.Organ
    #1
    meg megint csak egy picit maradtam le.