16
  • retrosic
    #16
    Gyah! Nem kis munkával megvan az összes zene! Mindegyik fless. Ez egyéni vélemény. Akinek nem tetszik ne hallgassa. Nekem bejön. Nah csá
  • predakon
    #15
    Ezek a zenék egy rakás szart sem érnek...
  • 2097
    #14
    Az egyetlen ami ér valamit: Yonderboi - People Always Talk About The Weather

    Elegem van már, hogy minden játék tele van divat rockereknek szánt zenével.

    Nem vagyok 1 rocker típus, de jót én is +hallgatom de ezek mik?
  • Psyho06
    #13
    hehe,egyiket sem ismerem,szar a mai zene,"80 forever!
  • sweech
    #12
    az U2-ben voltak isten zenék, a rise against azóta is a kedvenc bandám
  • sweech
    #11
    Yonderboi - People Always Talk About The Weather Junkie XL remix lesz majd a játékban
  • Reyes
    #10
    Yonderboi max M.o.-on kevésbé ismert, tőlünk nyugatra igen felkapott az ember!
  • Indigo
    #9
    Most Wanted után már nem tud tovább...
  • gyuri12
    #8
    hová süllyed ez a játék...
  • HöfEE
    #7
    Nekem az összes név közül yonderboi, tiga és a goldfrapp mond valamit de egyik se kifejezetten a kedvenceim közé tartozik (bár yonderboit szivesen meghallgatom), szal a többit nem is ismerem , hát nem vagyok elragadtatva.
  • menpe
    #6
    na asszem ez alatt is media playert fogok hallgatni, nemúgy, mint a Flatout 2 alatt... egy nekem tetsző előadó nincs a listán
  • retek683
    #5
    akkor októberre megjelenik pc-re is vagy csak xbox-ra értik ezt? mikorra lesz pc-n?
  • Szefmester
    #4
    engem valahogy nem nyűgöz le ez a lista.. valahogy a NFSU2 óta egyre silányabb zenét pakol a progiba az EA... /rockpárti vok, de azért egy Asian Dub Foundationt meghallgatok../
  • gplay
    #3
    Ezek után talán még pénzt is áldoznék rá. Viccen kívül. Azért ez nem kis dolog egy akkora kiadó játékának zenei listáján szerepelni és nem csak egy magyar zenésznek szerintem.
  • akyyy
    #2
    Dynamite MCazta curva
  • vandyke
    #1
    Azért én még hozzá tettem volna, hogy nem kis dolog, hogy egy magyar résztvevője is van ennek a listának, ami mindenképpen jó dolog :)
    Yonderboi - People Always Talk About The Weather