8
Megéri? Hol? Mennyiért?
  • Pheel
    #8
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1102164753
  • hen-tes
    #7
    Ott mindenki boltban vette.. Codra, illetve egy másik bolt, de ugyan azokkal az árakkal árulnak ott is.
  • sweech
    #6
    van itt pár arc akik használnak ilyen táblát...itt kérdezősködj
  • HUaRC
    #5
    Ez az intuos2, ez is erdekel, de ha van 3-as az megjobb. A "gyengebbek" kedveert megismetlem (ez nem neked szol), hogy en is lattam a magyar viszonteladok 80-100Ks arait, en arra vagyok kivancsi, hogy olcsobban itthon vagy EU-bol lehet-e rendelni. Koszi.
  • HUaRC
    #4
    En is koszonom, hogy beneztel a topicba, az elcseszett hozzaszolasodat betudom a mostani alaphangulatnak ami "odakint" van... Legalabb vetted volna a faradtsagot, hogy elolvasd amit irtam zsenikem...
  • Fülüke
    #3
    ilyet?:
  • Gladiator
    #2
    Te miért használod a netet? Aki ilyen agyilag visszamaradott, mint te, miért használja? Hányszor voltál figyelmeztetve, hogy használd a keresőt? Beírod oda, hogy rajztábla és BAMM! máris kidobja... köszönjük, hogy regisztráltál, viszlát!
  • HUaRC
    #1
    Sziasztok, nem hiszem, hogy tul sok embert erintene ez a kerdes, de azert felteszem, hatha kapok segiseget :P Szoval, szeretnek venni egy Wacom Intuos2/3 6x8(A5) tablat, viszont itthon eleg borsos ara van (~80-100K). Megneztem az E-bayen ugy 60K korul hozza lehet jutni egy uj darabhoz, csak hat nem szallitanak ide Amcsibol -.- Tehat a nagy kerdes, hogy tudja-e valaki, hol lehet viszonylag olcson hozzajutni egy tablahoz? Apropo, ha valakinek van valami tapasztalalta mar Wacom v. mas Digi-tabla teren, megkoszonnem, ha megosztana :)