12
Open Season
  • Kongy
    #12
    Én már ott elakadok h felteszem 3 dolog nem felel meg neki és nem hajlandó elindítani a gamét! Annyira jó lenne a grafikája?
  • ttibi
    #11
    elakadtam! ott tarok ahol van 2 kacsa és megkéne nekik szerezni valamit, de nem tom hogyan! ha valki megcsinálta már, írja már le thx:)
  • lang14
    #10
    ...A szükséges biztonsági egységet nem lehet aktiválni.
    A következő programot nem lehet végrehajtani (5014).
    ...


    hibaüzenet és az sd4 hide se segít..
  • Jhon Balu
    #9
    hi mindenkinek! a gamét levettem és kipróbáltam nagyon jó föleg a szarvas beszólásai tetszenek.a játék irányítása elfogadható.
  • Csibe001
    #8
    Jó film VOLT mi??
    Főleg, hogy Szept.29 az amerikai release...

    A játék mókás lehet egyébként.
  • Rage47
    #7
    de sajnos
  • sweech
    #6
    nem arra gondolt hogy egész klassz lehet? (csak trendyn)
  • moralosan
    #5
    Ne keverjük már az angolt a magyarral, pláne, hogy a class szóval értelme sincs a mondatnak :].

    Amúgy a film nem volt rossz.
  • hitch
    #4
    A képek Alapján Sztem egész class lehet.
  • hitch
    #3
    KÉPEK
  • hitch
    #2
    PC Game ISOs:Open Season (C) Ubisoft RELOADED 119x15 MB
  • hitch
    #1
    Az idén moziba kerülő Open Season című számítógépes animációs filmből is készítenek videojátékot, méghozzá a Ubisoft Montreal jóvoltából. Kevesen tudják, de ilyen címmel korábban másik három filmes alkotás is készült, 1974-től, de egyiknek sincs semmi köze a Sony Pictures gondozásában idén ősztől vetített filmhez, ami alapján tehát játék is készül. Szóval egyelőre annyit tudni, hogy az is szeptember közepe táján érkezik, két héttel a mozi premierje előtt. A filmben szereplő Beth, Shaw, és a többi állatot is irányíthatjuk majd, de valószínűleg csak a szokásos, adaptációktól megszokott minőséget kapjuk. Az első képeket itt találjátok.