26
Lehalt sávszélesség, de vajon miért?
  • Saddalim #26
    wireless kódolva, router nélkül 1,5mbit, ez jobb, de esse 3. amúgy meg még valami 5let? :P
  • Shiwo
    #25
    6 gép 1szerre o.O nem semmi :) de sztem lehet a routerrel lesz valami..volt ,hogy nekem is szarakodott, és hiába reseteltem..próbáld meg nélküle
    ill. extrém eset is lehet, mint pl ami a haveromnál volt, hogy nem kódolta le a wireless-et és így a szomszéd is az övét használta..
  • Saddalim #24
    router van. a többi 6 gépnek is mind lassú, mindegyiken abszolút full, hipermega, fájlon belüli, stb keresés lement, semmi. az egyik gépen gyalu is volt, asse segitett. totál router reset is megvolt... szoval...
  • Shiwo
    #23
    amit eddig is írtam

    1) csökkentett módban futtasd le a vírkeresőt (maximális érzékenységgel, tehát mély keresés, mindenben keressen, kiterjesztett heurisztikus, egyéb kártékony alkalmazásokat is keresse), majd kém-keresők (spybot, ad-aware, counterspy, stb...legalább 3 félét, mert van amit nem találnak meg a másik fajta meg igen..ezeket is teljes érzékenységgel, ne az intelligenst..)

    2) ismerős, stb. gépéről (akinek tuti tiszta a gépe) indítva ugyanezek..

  • streetracer
    #22
    A NOD32-t lefuttattam, semmilyen vírust nem talált. Legyalulni nem akarom a rendszert, mert nem akarom. :) Mondjuk 2 vinyóm van, az egyiken a windows és a driverek, a másikon a programok, de volt már olyan, hogy megformáztam a c-t és a másik vinyót nem látta a gép addig, amíg azt is meg nem formáztam. Egyéb ötlet?
  • Shiwo
    #21
    hmm.. routered van esetleg ?

    vagy próbálj meg úgy víruskeresőt futtatni rajta, hogy más winyójával indítod a rendszert..
  • Saddalim #20
    nemvok chellos
  • Shiwo
    #19



    annyira baj, ha rövidítek ? vagy nyelvtan tanár vagy, hogy ebbe belekötsz ?
  • Me0w
    #18
    Es a 'vagyok' szot vok-nak irod mint valami retardalt, grat.
  • BigPunisher
    #17
    elolvastam az első üzenet végét is...bocs:)
  • BigPunisher
    #16
    érdemes egy telefont megejteni a szolgáltatónak is.... nálam többször előfordult, hogy nem küldték el a frissítést a modemre.....esetleg modem restart is megoldást jelenthet!
  • Shiwo
    #15
    én mondjuk nem vok már tizenéves..speciel 24..
  • izb
    #14
    na most jól megaszontad.
    a topicnyitónak nem segítettél de jól odamondtad gratula.
  • 12346
    #13
    imádom mikor a "tapasztalt" tizenévesek osztogatják a tanácsaikat, és a hosszú listájukat:/
    nekem sincs semmi extra a gépen, és nagyon rég láttam bármilyen kártevőt, vagy gyanús elemet. van egy nod, + épp aktuális win frissítések. esetleg spybottal immunizálok. hátha.. ie-vel se volt így gond, de inkább az is felejtős. van még két másik népszerű alternatíva.
    mellesleg meg tényleg nem mind1 hol jár az ember;)
  • Shiwo
    #12
    mármint neked fél megával megy és hiába gyalultad le, lassú maradt ? esetleg akkor túllépted a 30 giga letöltést (ha chellos vagy)..
  • Shiwo
    #11
    nekem se..tesóm szedte össze vhogy :)
    mondjuk ez attól is függ erősen, hogy az ember milyen odalakra mászkál fel...
  • Saddalim #10
    detto. avast, ad-aware semmi. gyalu. semmi. egyéb 5let?
    (különbség annyi, hogy 3mbit helyett 0,5mbit van)
  • TS Zolly
    #9
    Netscape, winfoscare, nod32. Semmi extra, másfél éve semmi kártékony dolog a gépemen. Pedig én használom a netet elég rendesen.
  • mod
    #8
  • UnknownAsshole
    #7
    kaspersky
    delplzhtx
  • Shiwo
    #6
    ömm..lehet hüle vok, de a kerió mióta öldös ? az tudtommal csak tüzfal..max be nem enged..amúgy én nod32-t használok, sokan azt dicsérik, mégis volt rá példa, hogy a tesóm gépén a nod nem talált vírust.. de miután az én winyómról inditottunk és futtattuk le, úgy megtalálta...ezért is javaslom a gyalut..vagy elötte meglehetne próbálni csökkentett módban futtatni a vírkert..bár az se segít mindig..
  • SeLFisCH
    #5
    tuti hogy ezek leölnek bármit:
    avast
    kerio
    spysweeper
    ad-aware
    tune up 2006
  • Neoncsoves
    #4
    Virusirtok amiket futtass: Counterspy,NOD32,SpyBot Search&Destroy, Registry Cleaner-nek meg nem tom valami johírűt
  • Neoncsoves
    #3
    lekorlátozták esetleg a neted? vagy valami sávszélesség bővítő cuccot nem csináltál? Mert az ilyenekre allergiás a szolgáltató
  • Shiwo
    #2
    attol hogy nem talált semmit, még lehet vírusod vagy valami 1éb..sztem gyaluld le a rendszert és telepítsd újra :)
  • streetracer
    #1
    Szarakodik a netem. Nem tudok egyszerre letölteni és böngészni. A pc-m nem használja ki a teljes sávszélességemet(140kb/sec), hanem csak 70-80-al kullog. Még emelett a 70-80 mellett is lehetetlen a böngészés, letiltja, nem nyit meg semmit, valamint letöltés közben msn-ből is kijelentkezik, annak se ad sávszélt. MI lehet ez? Ezerféle spyölőt, spybotot, adawaret, registry rendbetevőt futtattam, de semmi sem használt. Érdekes, mert ha a laptopomba dugom be a kábelt, akkor ott minden rendben 140-el jön és még böngészni is jól tudok, tehát az kizárható, h a szolgáltató korlátoz.