34
Kettő monitor egy gép. Kettő háttér.
  • neevous
    #34
    Ok:) A megfelelő fóromba várom a deskedet.
  • Chrystopher
    #33
    Ez még csak egy erősen Alpha Fázisban lévő desk. Nincs teljesen készen. Lesz még naptár, digit óra, slide menü, cookie pad, és barátai.

    Meglesz változtatva a Visual Style is de, még nem igazán merültem bele igazán. Hétközben tanulok főképp hétvégén meg inkább World of Warcraftozom, de majd valamikor megint nekiesek.
  • neevous
    #32
    Ez sokkal jobb, mint a másik asztalod, amit láttam. Ha továbbra sem akarod, hogy többet fogyasszon a memóriából a géped, használj patchelt uxtheme.dll-t (tudod kezelni a visual style-okat 0 plusz fogyasztással.

    szerk.: Akkor még komolyabb asztalokat tudnál csinálni, hogy áldoznál 1 kis memóriát:)
  • Csesza
    #31
    Nem szeretem a tucc-tucc zenét. - nagyon helyes
  • Chrystopher
    #30
    Istenem. Az informatika világba születtem. Ezen a téren vagyok érdekelt mint mások a zene, filmek, pletykák vagy gvatemalai sorozatok iránt..

    Bulizni. Jajj :D. Nem szeretem a tucc-tucc zenét. AC/DC-t jobban preferálom :D

    Nyugi, nem fogok elkockulni. Sokat sportolok(Football).
  • Csesza
    #29
    az duuuurva, grat

    de azé majd később menny bulizni is ne csak a gép előtt ülj:D
  • sweech
    #28
    dehogy, csak a hszeidből úgy vettem észre hogy jó sok mindenhez értesz már informatika téren
  • hunbasser
    #27
    meglepődtem most picit :)
    13 vagy,de már ilyeneket nyomsz!
    csak nehogy elkockulj a végén :D
  • Chrystopher
    #26
    '93. Márc.
    Van ezzel vmi. problémo?
  • Chrystopher
    #25
    Igen. A Windows tulajdonságokban, de az említett programban(UltraMon) nem engedi a .htm fájl megadását mint háttér.
  • Emmegki
    #24
    Pedig meg lehet neki adni, win98 óta.
  • sweech
    #23
    te tényleg 14 év alatti vagy? :0
  • Chrystopher
    #22
    Köszi.

    Próbálgatom, de nem megy. Nem engedi hogy .htm-et adjak meg mint hátteret. Csak képfájlogat enged.
  • Chrystopher
    #21
    Barátom. Neked lehet hülyeség, de nekem nem. A fő monitoron használom az Active Desktopot, a második moncsin meg egy másik Active Desket szeretnék használni.

    Ok miatt.
  • Chrystopher
    #20
    Akkor hajrá :D

    Írj egy honlapot állítsd be. Majd írj egy scriptet ha vágod ami megnyitja azt az alkalmazást/mappát/fájlt amire hivatkozik a script.. Ennyi. Aztán lehet extrákkal bővíteni. Slide menü, naptár, stb.. Ja és alig eszik memóríát a drágaság. Legalábbis kevesebbet mint a sok-sok dock, widget és társai. ;)
  • ChevyG work
    #19
    2 moncsi simán, de két háttérröl nerm tudok, és hülyeség is...
  • sweech
    #18
    vágom mindet xD
  • tobias88
    #17
    Pl nekem nem két monitorom van, hanem 1 monitor + a tv rákötve! Én játszok a Pessel a monitoron gamepaddal, míg tesóm msn-ezhet a tv-n!
  • Dodo55
    #16
    Nekem csak 1 monitorom van, de az 19"-os, szóval egyelőre elférek rajta.
  • _Vegeta_
    #15
    Nekem is ket monitorom van. Baszott nagy konnyebbseg mikor photoshoppba pl vagy barmi mas programba az ezkozoket atteszem az egyik monitorra es akkor full screenbe nyomathatom a cuccost. ;)
    Arrol nem is beszelve hogy lehet ircelni jatek/film kozbe. :D
  • cSuwwi
    #14
    nem azért van 2 monitorom mert hűdesok pénzem van, hanem munka miatt, csak másra is lehet használni. ennyi erővel mi a f.szért van 2-3 mobilja sokaknak? egy sima átirányítással megoldható bár...
  • schrank
    #13
    jóvammá akkor ennyi erővel ...szból is kettő kell egyikel hugyozol másikkal ...szol
  • cSuwwi
    #12
    UltraMon-nak hívják a progit, ami neked kell (www.ultramon.com)
    Nekem is két monitorom van, 2 wallpaper, akár 2 külön screensaver, rengeteg dolgot lehet állítgatni, régóta használom :]
    a külön tálca miatt szeretem, amelyik ablak a másodlagoson aktív, azt oda teszi le a tálcára, stb.
    lineage2-nél sokszor hasznát veszem, amikor egyiken a játék, másikon a helpeket tudom nézegetni :)
  • _Vegeta_
    #11
    Baszod. Az active desktop ilyesmire is hasznalhato? Eszembe nem jutott volna.
  • Chrystopher
    #10
    Javascript és html programozással hogy állsz?
  • sweech
    #9
    nagyon fasza lehet..nekem is kell :D hogy kell megcsinálni? :P
  • Chrystopher
    #8
    Kell..

    Játékhoz. Egyik moncsin nézem a játékot, másikon meg az éppen folyamatban lévő küldetés információt. + jóljön ha fordítani kell valamit. stb.. Egyiken megy a WoW a másikon meg a Discovery..
  • CheAteR88 #7
    skilles az asztalod-.-
  • schrank
    #6
    hogy tudsz két monyót nézni egyszerre mi vagy te kaméleon
  • Chrystopher
    #5
    Egészségedre.

    /forumkepek/2006_09/deszktopp.JPG
  • Chrystopher
    #4
    Nekem az se baj ha külön program kell a dolog megvalósításához. Semmi akadálya.
  • eörgs
    #3
    képt
  • Pheel
    #2
    Csinálsz egy durva nagy hátteret, beállítod, aztán kész is. Külön-külön elég esélytelen segédprogram nélkül.
  • Chrystopher
    #1
    Sziasztok!

    Van nekem 2 monitorom. A típus sztm. hót mind1. Sikerült megoldanom hogy mindkét monitor 1 időben fut és áttudom vinni a kurzort, bekalibráltam, tudok húzni ablakokat oda-vissza stb...
    A problémo az lenne hogy én Active Desktopot használok, magyarul nincsenek ikonok az asztalomon csak linkek, de ne merüljünk bele. Érdekel linkelek képet. :)

    Szeretném megoldani hogy a Fő(1. számu monitoron) és a Másodlagos monitoron más-más hátteret adhassak meg. Köszönök minden építőjellegű hozzászólást, segítséget.

    Üdv,
    Chrystopher