24
  • Antiga
    #24
    vayg batllefield simáááááán :) amugy sztem az AA nem olyan jó, már extra realisztikus maradok a CSnél de minden AAs játékost tisztelek :)
  • Runo
    #23
    Bf 1942/desert combat mod - irthatod az amcsikat :D
  • markleonard
    #22
  • markleonard
    #21
  • markleonard
    #20
    nagyon jó játék
  • perez92
    #19
    szerintem lehetne jobb is:)
  • mayk
    #18
    ez szerintem tök jó:.
  • Dragonlords
    #17
    ennek van Single vagy csak Multi?
  • Junior
    #16
    nagyon jo jatek
  • Kensin
    #15
    Emléxem még amikor a játék csetje átírta a camper szót tactician -re. Az nagyon nagy volt
  • MEdievil
    #14
    Lool ezt persze lehet de ha valami csak a szórakozást szóégálja azt egyből be kell tiltani....
    inkább öljék az emberek egymást irakban mint pl silent hillezzenek -.-
  • Farontolepke
    #13
    CS forever! :)
  • Sith
    #12
    Ha már életszerüségnél tartunk akkor a kempelés relative életszerű mert az esztelen rohangálás az minden csak nem az
  • Cat 02 #11
    "agresszív hajlamaikat kiéljék"

    léspz 2-t és a kemperek lekapnak ^^ akkor mér COD2 vagy az a számítógépverős flash gém :D
  • Sadist
    #10
    Illik is, hisz a top 10 legtöbbet játszott játék között egész előkelő helyen szerepel.
  • Sadist
    #9
    "Furcsa, de eddig senki sem kritizálta a program életszerűségét"

    Azért ez nem teljesen igaz, de tény, hogy realitás terén messze fölülkerekedik a többi FPS-en.
  • Szefmester
    #8
    én az offline progikat preferálom.. esetleg egy LAN party belefér.. de azért erről még én is hallottam..
  • psishock
    #7
    ezekszerint inkább offline? :D
  • Szkifi
    #6
    Hát ez a 2.7 egy szar.
    Már sokat játszottam a 2.6-al, de az az America's Army jobb volt.
    Most akad, tele van bugokkal.
    Amit a 2.7 jó dolgai közé tudok sorolni az a Situation Averness Indicator és a HMMWV (katonai hummer tetején géppuska).
    Remélem adnak ki hotfixet, mert ha már letöltöttem a 2,5 Gb-t, akkor legalább ne a bugokat kelljen kerülgetni!
  • Cactus
    #5
    OMG, te hol élsz? :D
  • VRSDM
    #4
    csak szolok hogy már van ilyen játék... :) ez csupán egy update lesz ...
  • animatrix
    #3
    na végre egy akció játk ma csak online-es ez biztos cool lesz
  • mikloss
    #2
    Jah végre jó lenne egy olyan játék is amin a dagadt amcsik seggét kéne szétlőni.
  • psishock
    #1
    ... de én AMCSI-t szeretnék kaszálni, vegas-t és new-york-ot darabokra lőni, ott is rettegésbe tartani a civileket akár németekkel, akár a talibokkal vagy mással. A "amcsi kommandós, propagandás" játékoktól (és filmektől) már roskadunk és ha valakinek az elején szórakoztatóak is voltak, mára már egyáltalán nem azok. Síkok egytől egyig.