19
  • arty
    #19
    jogos az univerzal érvelése, hacsak magamat nézem, százezreket költöttem volna el 320x240es, kockásodó, 64kbites hanggal rendelkező klippekre, ha nem lenne a youtube... de ott ugye ugyanez ingyen van fent ;)

    na, elmennek a *****, barmok!
  • HJPOWER
    #18
    Ba***a meg magát az összes jogvédő és az összes hozzájuk csatlakozó!
  • Inquisitor
    #17
    Nem mindenki hülyült még meg:
    Warner gives music videos to YouTube
    Stumps Universal in viewing wrangle
  • HappyBoy
    #16
    le az összes videjóval! éljen bush, meg a legitimitás!
  • Oldern the 1st
    #15
    Nem értem a kiadókat: a videóklipek mindig is az adott zenekar népszerűsítésének céljából készültek - mióta probléma az, hogy ezek a reklámanyagok szélesebb közönség számára is elérhetőek?
  • lextat
    #14
    Minden jót megkell próbálni tönkretenni
  • Adenoma
    #13
    Hajrá Zeneipar, ha így folytatjátok, akkor azért sem veszek meg 1 darab cd-teket sem.

  • GodBadka
    #12
    Most mi van? A videóklippek nem pont azért készülnek, hogy reklámozzák a szart amit az "előadóik" alkottak? Nekik kellene fizetniük az reklámért.
  • bugger
    #11
    Na igen, ezeknek az bassza még mindig a csőrét, hogy nem egyenesen nekik utalják mindenki fizetését. Bár akkor is biztos rinyálnának.
  • mousee
    #10
    Szerintem az b.ssza a csőrüket, hogy így a kezdő eggyüttesek nem rajtuk keresztül reklámoztatják magukat... (mi a francnak nekünk kiadó ha ott a youtube? címen)

    És persze így a kiadók jelentős pénztől esnek el. Ez itt a baj.
  • Cat #9
    a videóklipek azért készülnek, hogy reklámozzák az együttest, és pont hogy a kiadók fizetnek azért, hogy a rádiók, tévék minél többet játszák a zeneszámokat, mert igy is népszerüsítik az előadót. Ezért nem értem az egészet.
  • szombi
    #8
    És akkor hol a francba lehet megvenni DVD-n a klipeket?
  • pTk
    #7
    nekem is ezér kerül ilyen sokba, mer nem én kapom a pénzt :)
  • winnie
    #6
    nesze neked spanyol viasz.

    azért kerül nekik ennyibe, mert nem ők jöttek rá a dologra...
  • echo
    #5
    Ez a szerzői jogi izé ezer sebből vérzik. Szerintem a többség érzi, hogy itt nagyon komoly bajok vannak. Nálunk épp ugyis a feje tetejére állítanak mindent, igazán belevehetnék akkor már ezt is :)
  • R0sc0
    #4
    nincs semmi jogi lépés, és ha lenne akkor se történne semmi..
    azaz uborkaszezon van.
  • _Vegeta_
    #3
    engemis megfosztanak dollarok tizmillioitol megse pofazok. :D
  • Punker
    #2
    YouTube van az összes airsoft videónk, ki ne nyírják a tetvek :(
  • Frank99
    #1
    nevetséges...