12
-Western Sorozat- Mozifilm Remake
  • Shady313
    #12
    Rosszul értelmeztétek a szöveget! Volt egy sorozat amiről most filmet készítenek. Tudjátok,szokott ilyen lenni: ... - A Film!
  • YakooZa
    #11
    azaz!
  • Fido4life
    #10
    Jah, szerintem is fasza lenne
  • YakooZa
    #9
  • Takezó
    #8
    " Clint Eastwood nak öltözött fehér testvérem Eminem" MEKKHALT:D:D:D:
  • YakooZa
    #7
    Ténleg fura a cikk, azt irja h sorozat, de aztis hogy várják a moziba kerülését. na mindegy valahonnan csak jöt az infó..
  • YakooZa
    #6
    Na mindegy remélem majd lesz, szeretem a Western-t.. és tuti frankó lesz látni hogy Clint Eastwood nak öltözött fehér testvérem Eminem lassítottan flangál az utcán kemény rap zenei aláfestéssel..:) sztem tök jó lenne, eminem -nek kiváló színészi képességei vannak, lássátok csak a 8 Mile-t..
  • drobee
    #5
    Én is néztem imdb-n mikor megnyílt a topic. A címre kidobja, 2008-as megjelenéssel, de semmi infó nincs róla.
  • Calver
    #4
    ha lesz/lenne imdb tudna róla. de így is elég szörnyűnek hangzik, reménykedünk h imdb jól (NEM) tud róla.
  • drobee
    #3
    http://go.sync.hu/film.php?hirid=3876

    Bár fogalomzavarban szenvedhet a cikk írója. Címben filmszerepet említ, szövegben sorozatként beszél róla, majd a végén említi a mozivászonra kerülést. Ilyenek írhatnak ezekre az oldalakra? Bár az oldalból se nézek ki.
  • Kanál
    #2
    foglya? :CCCCC
    Eminemnek nem kéne színészkednie
  • YakooZa
    #1
    Császtok!
    Olvastam hogy lesz/van egy ilyen sorozat, amit egy régi Western film alapján készítenek, és a főszereplőt Eminem foglya megformálni.
    Valaki tud róla valamit? Én még most nemsokat, de érdekelne hogy van -e már vagy még csak lesz..