81
hajpánt, hajráf stb.
  • Mirázs
    #41
    Most lebuktál...
  • jefferson83
    #40
    Elkéstél már van az is (mármint tanga) Én csak hallomásból tudom [mentegetőzik]
  • Mirázs
    #39
    Ez is olyan hülye divat, mint pl a 70-es években a szembelógó haj.
    Kezd marháa feminim lenni a világ. Legközelebb a tanga jön be a fiúk körében, mert akkor jobban áll a fenéken a szük naci?
  • jefferson83
    #38
    Én jóképű vagyok nekem nem kell eltakarni hosszú hajjal
  • _Vegeta_
    #37
    :D
  • egypszichonauta
    #36
    én is hajráfos voltam,semmi gáz most már kicsit dizájnosabb,szal egész jó amúgy bármely drogériában lehet venni olcsón
  • sweech
    #35
    nem direkt növesztettem meg csak nem volt kedvem fodrászhoz menni :D de nem mondtam hogy idegesít
  • Sir Quno Jedi
    #34
    No azért kopasz nem akarok lenni, csak ha magától megy (az ellen nem véd).
  • _Vegeta_
    #33
    Megvalni a hajtol szerintem butasag. Annyi mindent lehet vele csinalni. :)
    Jah persze havagas erve: Jo penzert el lehet adni. :D
  • Hajnalcat
    #32
    "Jobban szeretem, ha "szakállam" hosszabb, mint a hajam,"

    Jó is az. ;)
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Én is 15-tel kezdtem, majd 9, most 6. Ez egy folyamat egyik állomása csupán. Jobban szeretem, ha "szakállam" hosszabb, mint a hajam, pedig az is csak borosta egyeseknek.
  • _Vegeta_
    #30
    Nem is ugy ertettem, csak annyit mondtam hogy a nocik altalaban a focistak miatt nezik a meccset (ha nezik). Termeszetesen van olyan aki szereti is a focit itthon is talalok olyat. :D
  • Hajnalcat
    #29
    "a lényeg az, hogy a csajoknak eléggé bejön."

    Én még nem találkoztam olyan lánnyal, akinek tetszett volna az ilyesmi, de biztos más bolygón élek, azért van ez.
  • neevous
    #28
    Szerintem foci közben nem gáz ilyeneket hordani (több csapattársam is hord hajpántot). Engem is nagyon idegesítene, zavarna focizás közben kibontott hosszú haj, de azért az utcán azért elég gáz szvsz 1 fiún 1 hajpánt...
  • Hajnalcat
    #27
    Kb. ilyen a barátom is. :D Csak ő 3 mm-re szokta vágatni.
  • MagyaR
    #26
    De nem értitek! Engem nem érdekel, hogy a fiúk mit szólnak hozzá, a lényeg az, hogy a csajoknak eléggé bejön.

    Legalábbis mindig cseszegettek vele, hogy hordjam, merthogy engem nézett az osztályba minden lány meg stb.

    Azt levágattam 1 éve a hajamat és minden csaj le**art kis híjján. Azt most még szép, hogy visszanövesztem! Szal én olyan típus vok akinek ez jól áll.

    Meg nem csak a jánykák miatt, hanem mert hát énis ezt szeretem.
  • Hajnalcat
    #25
    Ők nem a "társaim", mivel én csak a játék miatt nézem a focimeccset már évek óta. Kit érdekel a focisták kinézete.
  • Sir Quno Jedi
    #24
    6 mm-esre állítom a nullásgépet, aztán mehet a móka és nem marad korpa, sem szép haj! :D
  • _Vegeta_
    #23
    A focistaknak nagyon jo a vagy a stylistjuk vagy nagyon ertenek a divathoz. De oket majmolni? hááát
  • Dying Soul
    #22
    Semmit. Ha idegesít, vágd le. De minek növeszted, ha idegesít?
  • moralosan
    #21
    Nekem olyan nyakközépig érő hajam van. Nagy különbség, ha valaki a füle mögé fésüli a haját, vagy hagyja ahogy van - utóbbi vagyok. Személy szerint hajpántot nem, gumit meg PLÁNE nem akarok hordani - szerintem hihetetlen gáz, persze valakinek jól állhat. A "stílusomhoz" sem illene nagyon.
    Ha továbbnő, visszavágatom a mostani állapotra.
  • Trisztin
    #20
    "amúgy azt hallottam,h a hosszú hajú férfiak bejönnek a nőknek,sok futballista is hajráfos"

    Ez édes... a hosszúhajú férfiak tényleg sokaknak bejönnek,de a focisták viszont sokaknak nem...és különben sem látom az összefüggést a futballista és a hosszú haj között ;)

    Catti - egyet értek,nekem sem jön be! Bár még mindig jobb,mintha csattal tűznék el ;)
  • _Vegeta_
    #19
    Pedig sok "nem"társad csak azert nez meccset. :S
  • Hajnalcat
    #18
    "amúgy azt hallottam,h a hosszú hajú férfiak bejönnek a nőknek,sok futballista is hajráfos"

    Nem minden nőnek. Nem minden hosszú hajú férfi visel hajpántot. A focisták meg csak focimeccsen szoktak pántot hordani, mivel egyébként a szemükbe lógna és úgy nem lehet focizni, vagy összekötik gumival. De mivel a focipálya nem divatbemutató, ezért ott nyugodtan hordhatják, senki se azt nézi, hogy kinek, mikor hány darab hajpánt vagy gumi van a hajában, hanem mindenki a meccsre koncentrál. Ha meg valaki csak azért néz meccset, hogy a pasik fejét (haját) bámulja egész végig, akkor csak sajnálni tudom.
  • _Vegeta_
    #17
    :DD
    Valaki elkezdi es a tobbi megy utanna szep. :D
  • hunbasser
    #16
    olasz feeling rulz :)
  • Palinko
    #15
    én is hajráfos vagyok :D szóval vagyunk már ketten
  • Calver
    #14
    figyeld meg, a következő kérdés az lesz h hogyan tud cérnát fonni a hajában, ill h a sötétbarna hajhoz ugye a szép rózsaszín illik
  • hen-tes
    #13
    ezek hajDÍSZek? :|
  • hunbasser
    #12
    szoktál te olaszfutballt nézni? :)
    amúgy azt hallottam,h a hosszú hajú férfiak bejönnek a nőknek,sok futballista is hajráfos.és is az vagyok

    #1-re:bármelyik illatszer boltban lehet ilyen vékony hajráfot kapni 150 ft-ért,ilyen fekete,vagy szürke és vékony,olyan mint amilyen a futballistáknak van
  • Calver
    #11
    az. megint támadnak a rohadékok.
  • sweech
    #10
    muha...de ha rövid hozzá az enber sörénye? :)
  • CattiBrie
    #9
    használj óvsz.. izé gumit .)
  • sweech
    #8
    lehet hogy géz de mit csináljon az ember ha szemébe lóg a haj D:
  • Hajnalcat
    #7
    Egyetértek.
  • Aquir
    #6
    most lelkett öntöttél belé :D
  • eörgs
    #5
    imnet :-x
  • sweech
    #4
    mert? nekem is volt de már összefogva hordom :P
  • CattiBrie
    #3
    hajpánt.. hajráf pasin.. tisztagáz
  • nemjózsi
    #2
    [mék suliba jársz? o_O]