19
  • Anteris
    #19
    "és a csajoknak csak "az" jár az eszükben. Na, igen. Ahogy azt Móricka elképzelné. "

    pedig jobb ha tudod, hogy a csajoknak nagyon sokszor csak az jár az eszükben. Sőt a csajok csak és kizárólag mindig a fiúkról fecsegnek, szinte más nem is jár a fejükben. Pl. nézz meg egy tévésfórumot, mondjuk port.hu-n. Na ott ha meglesed a fiatalabb női olvasók semmi mással nem foglalkounaki csak, hogy tetszik nekik vagy sem a férfi szereplő/főszereplő és mindent ettől tesznek függővé.
  • KIP
    #18
    korlátok nélkül természetesen mert az úgy jó
  • KIP
    #17
    ez az ár csak jobb lehet mert én pl. a 3Mbit/s-es dolgozónetet kapom 10.000 HUFért :D
  • KIP
    #16
    szerintem ez a filmet már a torrent nevű szoftveráruházban csak elvétve lehet kapni, bár én a dc++ eladóit messze elkerülöm mert folyton lelépnek árucsere közben
  • Bori74
    #15
    Egyetértek Jürgennel!
  • Jürgen
    #14
    ez a véleményem az ilyen filmekről!!!
  • winnie
    #13
    úgyse hisszük el, hogy nem láttad:)

    amúgy azt kifelejtetted, hogy a leggonoszabb focista diák elveszti a barátnőjét és a suli szűz lúzere megszerzi a jó nőt:)
  • BCS CORPS
    #12
    kitálálom mi lesz a képek alapján a ciket se olvasom mer minek :D
    szal lesznek a gonosz focista diákok akik csesztetika főhőst és alapból keménykednek mindenhol a főhős a végén megszerzi a csajt aki enyhén kurvás beütésü miközben átesik pár nagyon égő helyzeten

    eltaláltam ?
  • juhand
    #11
    Egyébként gondold el, hogy milyen igaza van.
    pl: 1 Mbps = 10000 Ft/hó
    1 Mbps * 1 hó = kb 330 GB
    1 GB = kb 30 Ft
    Ebből ki lehet számolni, hogy mennyibe kerül a film.

  • Loverman
    #10
    SG ad pozitív kritikákat... Mellesleg az Eurotrip a legjobb tini vígjáték
  • moRtiZ
    #9
    en megnezem. 1x minden ilyet meg lehet nezni, amikor epp k*ra unatkozik az ember. Talan 1-2 rohoges is belefer? :)
  • winnie
    #8
    éppen ez az. ahogy nézem az utóbbiak zömükben mind pozitívak voltak. talán kritikusabbnak kéne lenni...
  • sprite06
    #7
    pedig szerintem nem is olyan rossz film
  • Luise
    #6
    hát igen, tényleg szar film lehet. de ha hozzáveszem, hogy az SG még SOHA nem adott pozitiv filmkritikát...
  • BiG G
    #5
    naigen, ezt nem nézzük meg :D
  • PíszLávJuniti
    #4
    ritka szarul hangzik :D
  • Artus58
    #3
    tetszik a diszkréciód :) és a kritika alapján a válaszom a kérdésedre a nem. bár kinek mi jön be..
  • FragStaR
    #2
    akkor nem is érdemes megvenni a dc++ diszkontáruházban?
  • endiboy
    #1
    szerintem nagyon rossz film