25
Megjelenés: 2006.11
  • asde3
    #25
    hi all, valaki tudja hogy lehet tenni a telefonra programokat, stb? mer akartam szedni netröl, gépröl is küldeni, és nem kezeli a formátumot me gilyenek,(java)
  • EmThor
    #24
    magyar nyelvű teszt
  • EmThor
    #23
  • EmThor
    #22
  • EmThor
    #21
    videóbemutató
  • EmThor
    #20
    videó a telóról (youtube)
  • EmThor
    #19
    cseh bemutató sok képpel
  • EmThor
    #18
    a rózsaszín változat neve: Samsung Blush

    ami egyébként =Samsung X830.

    [b]megjelenés: 2006. Október!

  • EmThor
    #17
  • EmThor
    #16
    800 mAH aksi ruszki teszt







  • Sly06
    #15
  • EmThor
    #14
    offtopic :(
  • Sly06
    #13
    Ez is elég izgalmas..a P300 tovább fejleszett változata.



    SGH-P310
    Az elődmodellhez (SGH-P300) képest hagyományosabb, a vásárlok számára könnyebben megszokható és elfogadható külsőt kapott a bankkártya méretű készülék. Egyelőre nem sok mindent lehet tudni az előreláthatólag októberben megjelenő, Bluetooth-támogatással felvértezett telefonról, de a várakozások szerint 2 megapixeles kamerát és sztereó hangszórót találhatunk majd rajta, belső memóriáját microSD-kártyával egészíthetjük majd ki.


  • Doomista
    #12
    iz igen érdekesre sikerült mobil,ámde nem mondom hogy szr,elsö látásra fura eléggé,de nem is olyan rossz ! vagyis a fekete a legjobb .
  • EmThor
    #11
    1 giga agy, kicsi, lehet rajta telefonálni meg zenét hallgatni, más nem kell :)
  • PeeTeR
    #10
    es aza bluetooth felirat raknak ra? ekkora nagy szam hogy van benne? aztaaaa :DD
  • EmThor
    #9
  • Vlala #8
    Kék nem lesz? :)
  • tigeroo
    #7
    szörnyűűű...
    kínjukban má nem tudnak mit kitalálni :S [külsőre]
  • Zadeus
    #6
  • Sly06
    #5
    hát ez elég érdekes kis teló :)valami van benne ami megfogja az embert,bár ezek a szines verziók elég viccesek..

  • 12346
    #4
    nem olyan vészesek ezek. vér egyszerű dizájn. jó az^^ bár a barby színűek tényleg durvák:))) igazándiból nekem is csak egy igazán fontos dolgokat tudó, kultúr anyagból lévő, szép teló kéne. rühellem az öszvértelókat, amik "tudását" sose használja ki az ember:S
  • Borg
    #3
    Azt hittem a Nokia dizájntelefonjait nem lehet alulmúlni... tévedtem.
    De hogy pont a Samsung tegye meg...
  • EmThor
    #2
    képeket valamiért nem akar beilleszteni...

    x830









    SPH-S4300 a koreai tesó, ez nálunk értelem szerűen nem kapható



  • EmThor
    #1
    2006.04. hó után Dél-Koreából, kis módosításokkal, de itt is megjelenik, az ottani nevén Samsung SPH-S4300 futó telefon,teszt itt Hivatalos kinti oldala itt.

    Európában 2006. szeptemberében lett bejelentve és 2006. novemberében, szal még idén várható.

    Főbb funkciók:

    * GSM 900/1800/1900 Mhz, GPRS, EDGE
    * 84 x 30 x 19,9 mm
    * 74 gramm
    * 128x220 pixel felbontású, 265 ezer színű TFT kijelző
    * 1 GB beépített memória
    * 1.3mp kamera
    * Zenelejátszó (MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA), digitális erősítő (fejletet zeneszoftver)
    * USB, Bluetooth 2.0
    * Black UI