17
  • rumos
    #17
    ebben van valami, de annak sem örülnék, ha mától fogva zenelejátszók nem játszanák le az mp3-at (elterjedt, nem a legjobb minőség/méret arány), cak ogg-ot.
  • LaPalma
    #16
    egyrészt, mert ott is ez csak a netto ár, amire rámegy még az áfa, ami államonként változik
    másrészt a piacvédelem miatt a 149 dolcsis nano itt az eu-ban 149 euro. nálunk is ennyi. csak erre még rámegy az artisjus adó (1 gigánál 5K) és az áfa (20%).
  • Morden23
    #15
    Nem teljesen, de majdnem. Erga omnes.
  • neevous
    #14
    Valamit nem értek, ha az US-ben átszámítva 33000 ft 1 1gigás nano, akkor itt miért kerül 45-be, szóval majdnem a másfélszeresébe. Nem hiszem, hogy ennyi lenne a vám:S.
  • neevous
    #13
    Valamit nem értek, ha az US-ben átszámítva 33000 ft 1 1gigás nano, akkor itt miért kerül 45-be, szóval majdnem a másfélszeresébe. Nem hiszem, hogy ennyi lenne a vám:S.
  • asysoft
    #12
    Szerintem ezek az új iPod nanok a fekete kivételével ocsmányak, kár, hogy az meg csak 8 gigás változatban van... (Egyébként miért "elit" a fekete az Apple-nél?:)) Nembaj, így legalább nincs kísértés:) Viszont ez a shuffle kicsire sikeredett!:)
  • Macc
    #11
    viszont a h264-nek a legjobb a tomorites/minoseg aranya
  • rumos
    #10
    fikázni most nincs kedvem csak kérdezek: nem tudjátok hogy a 640*480-as filmeket milyen codec-cel és milyen bitrate-tel kódolják. gyanakszom hogy Quicktime mov/h264 codec, na azt b.szhatod mert semmilyen más hordozható eszköz nem fogja lejátszani.
  • BCS CORPS
    #9
    az mini ipod nagyon bejövős
  • winnie
    #8
    sznobhatás rulez (különös ismertető jel: ha nem kedvelt termékről szóló hír van, akkor elkeseredetten f*kázza a terméket és annak fogyasztóit), de ne legyen keserű a szőlő.

    (szerintem tanulmányt lehetne írni a #6 és a #7-es azonos filozófiájú postok közti tartalmi különbségről)

    örülj neki, hogy egyéniség vagy, nemn kell sírni vagy világot megváltani.
  • Darth Sith
    #7
    a drága gagyi cuccok újabb generációja is megérkezett, amely ismét befutó lesz a marketingnek köszönhetően.. Ennyit arról hogy mi számít, a külső+ marketing vagy tudás/ár arány... iRiver+Sennheiser rulz.
  • Reyes
    #6
    Én inkább maradok a Meizu M6-nál;)

    Meizu M6
  • LaPalma
    #5
    minden bizonnyal. itt van például elsőként a te gagyi beszólásod
  • #4
    Dejó megint beindúl a gagyik új hulláma .
  • krugman
    #3
    ez a "régi" iPod mini style nem nagyon jön be nálam az új Nano-nál , szerintem iszonyat ocsmány lett ezzel a titánium külsejével . és az új keresö progit meg softwaresen is lehetett volna frissiteni az 5. generációs iPod-okon is . na mindegy nálam most inkább az új 7-es iTunes üt nagyot az újitásaival ( szerintem a legjobb zenelejátszó prgi napjainkban , persze ez nem a profi szintre értendö ) ...
  • craesh
    #2
    az a pink ipod nagyon bejön basszus :))) mindjárt veszek egyet. csak kár hogy drága....

    egy mp3 lejátszó nem ér ennyit. legalábbis kelet europában. nyugaton ugyebár ez zsebpénz.
  • csorfab
    #1
    Nekem nem tetszenek az új Nano-k, bár a 8gb-os méret meggyőző. Igaz azért már inkább egy 30-as Videot veszek :)

    A Shuffle viszont jó lett, jobb mint a régi.