16
Sony Playstation Portable
  • bazs1
    #16
    szerintem be fogják zárni
  • BIG Money7
    #15
    szerintem ez hülyeség.
    nehogymár csak pár embernek legyen
  • blackfish
    #14
    én ugy tudom itthon nem árulnak. www.speedshop.hu
  • blackfish
    #13
    ja hát eléggé láccik azujjlenyomat meg minden! de a fehér olcsobb de miért?
  • Victor1103
    #12
    Itthon lehet előlapokat kapni a psp-hez?Mert láttam a neten olyan szép előlapokat aquakéktől a márványszűrkéig.
  • BIG Money7
    #11
    a feketének is meg vannak a hátrányai,mert az összes új lenyomat meg maszat meg látszik,míg a fehéren nem annyira!
    ez autóknál dettó igy van,szineknél!
  • edios
    #10
    Ne csináljátok már ezt a külön topikot srácok, nem ez a megoldás a nézeteltérésekre! Amúgy is meg van osztva a magyarság, ne osszátok meg mégjobban!
  • neevous
    #9
    Láttam a tv-ben Talmácsi Gabi bácsit és neki fehér psp-je volt. Mondta, hogy csak 1 pár embernek van az országban.
  • blackfish
    #8
    a fehér csak 57 be kerül a fekete meg 65-be?
  • blackfish
    #7
    A másik PSP topiknak kéne delete!Csak rá kell nézni milyen hozzászolások vannak ott.
  • Spymann
    #6
    http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=1987
  • cenobite
    #5
    Mivel nem kellett volna készülj a büntire!
  • ColdFire
    #4
    sztem meg delete, te amugy is.... na mind1, ide senki nem fog járni sztem, megmutattad a tudásod a psp topikba
  • blackfish
    #3
    OK.Én még nem láttam boltba fehéret!Csak feketét! De szerintem ha a fehéret adták volna tömeg gyártásra fekete kellene mindenkinek!
  • Super DANTE
    #2
    Jól van, no warez! Egyébként valaki Sony boltban már látott fehér PSP-t? Mert eddig én csak medi marktban meg hasonló helyeken, de ilyenekben én nem venném meg.
  • blackfish
    #1
    mivel a másik psp topic xar megnyitotam ezt!