154
Az első magyar Forma-1-es pilóta (megosztott népszerűséggel)
  • Al Age
    #34
    Igen. De Te nem lettél, ő pedig igen. :-)
  • antijuve
    #33
    hát ez egy jó kérdés
  • neevous
    #32
    És tudja valaki, hogy mit csinál mostanában Baumgartner?
  • fifi
    #31
    meg úgy is, hogy ilyen alapon a Cordobámmal én is pontszerző lehettem volna/ jó tudom hogy vannak szabályok, és ez túlzás/
    egy előzése nem volt egész évadban...
  • Istencsászár
    #30
    Hát ennyi, ennyire nem ismeritek még a karrierjét sem..

    2001-2002

    Formula 3000 - Nordic Racing Team

    2001

    Formula 3000 - Prost Junior Team

    2001

    Formula-3 - Trella Motorsport

    2000

    Formula-3 - GM Motorsport
  • Qwerty4
    #29
    én úgy tudom hogy valamelyik csapatban tesztelt, de nem tudom melyikben
  • loáljános
    #28
    Én nem hallottam róla, hogy az f1 előtt volt valamiben :) Ha igaz, akkor tehetségtelen :)
  • akyyy
    #27
    forma 3000 asszem ahol a f1 előtt volt abban tehetséges volt, bocs
  • loáljános
    #26
    Lehet hogy idővel tehetséges lett volna, mert ő az f1 előtt nem volt forma 3000-es vagy milyen, mint a többi pilóta, és aztán került az f1be. Ő f1el kezdte, lehet hogy idővel jobb lett volna.
  • Istencsászár
    #25
    Hmm...

    1 évig ott volt, nagy dolog volt, és senki ne mondja hogy legbelül nem szurkolt egy magyarnak a világ leg népszerűbb sportjában...
    Lehet nem 1 kiváló tehetség, de ő végig járta az utat hogy oda kerülhessen, egy álma vált valóra és ez a lényeg...
    Hogy milyen szar volt azt nemtudjuk, mer a kocsi fényévekkel a leg gyengébb volt, de ő szerzett egy pontot! Kiestek előle, de ő nem esett ki, a kocsi sem ment tönkre, a többi meg nem lényeg csak a helyezés...
    Az meg hogy őt "divat" manapság fikázni, ez szerintem irgyiség, mer neki össztejött, és mer magyar... ennyi erővel a többi pilóta is gazdag csemete, de őket lehet "kedvelni" ?...
  • loáljános
    #24
    Egy kis off.
    Van a Battlefield játék, abban nagyon tehetséges vagyok, sokkal jobban játszok mint a magyarok, jobban célzok, fürgébben mozgok mint bárki más a magyarok közül.

    A tesóm nem tehetséges ebben a játékban, lassú, mindenki lelövi meg ilyenek.

    És van a Forma-1es játék, amiben ő tehetséges, mert jó beállításokat tud csinálni, Meg nagyon jól vezet, igaziból is nagyon jól vezet, csak nem forma-1es kocsikat.

    Én meg tök béna vagyok ebben, nem tudom mikor váltsak, mikor kezdjek fékezni meg ilyenek, szóval én ebben vagyok tehetségesebb, nincs érzékem az ilyesmihez. Igaziból is béna vagyok a vezetéshez :)

    Szerintem a zsolti is tehetségtelen a forma-1hez, de biztos lenne valami amiben a legjobb lenne :)
  • Indigo
    #23
    Túl van tárgyalva :)
  • Al Age
    #22
    Ször-jesz-ször!
    Értem Mr divatból fikázókat divatból fikázót divatból nem fikázó.
  • Indigo
    #21
    Már bocs, de én nem fikáztalak... Csak megjegyeztem, hogy divatból fikázod a divatból fikázókat. Érted?
  • Al Age
    #20
    Ha mindegyik csapat így állna hozzá, akkor biza nem 22 autóból állna a mezőny.
  • Al Age
    #19
    Divat lett fikázni azt, aki azt mondja "divatból fikázás"...
  • Al Age
    #18
    ...és ha jól emlékszem ebben a tekintetben verte Brunit, többször ért célba.
    Továbbá azt se felejtsük el, hogy amelyik csapat pontot szerez, azt az FIA ingyen utaztatta a tengeren túli versenyekre és a Minardinak hosszú idő után Zsolti szerezte meg ezt az 1 pontot. :-)
  • hunbasser
    #17
    ha már ilyen felfogásban indulnak a csapatok,akkor el se induljanak...
    a forma 1hez pénz kell,és ezt ők is tudják.
  • Indigo
    #16
    Divat lett "divatból fikázás"-t emlegetni... De szomorú tény, hogy a Zsoltika bizony tehetségtelen volt...
  • Bucser
    #15
    Nekem az interjúi szereztek mindig boldog 5 percet azalapvetően kicseszettül unalmas F-1-es évad előtt... Kb úgy beszélt mint ahogy vezetett . Lassan.
  • Davidus
    #14
    kb fingotok nincs a kis csapatokrol:P nem az a cél hogy száthajtsák a gépet abban a reményben hogy nem 5 hanem csak 3 kört vernek rájuk:P a cél az hogy a gép ne menjen szarrá.
  • akyyy
    #13
    viszont, (most ne a telesitményt nézzétek) ha megnyert volna egy futamot és a végén az interjuknál az jön h köszönti a hazai szurkolókat, tuti nem adja le egy hazai csatorna se , élőben 100% !:(
  • hunbasser
    #12
    hát,amúgysem ment egy eszeveszett tempót,nem tudom h eshetett volna ki,bár amikor jó időkre tört(ami nála pályacsúcs + 10 mp-et jelentette),akkor előfordult h kiesett.
    nem is baj,h nincs ott,sztem csak szenvedés volt,amit ott csinált
  • Al Age
    #11
    12-en kiestek, de ő nem, így is fel lehet fogni. :-)
  • Al Age
    #10
    Azért mert üde színfolt volt számomra és ismétlem: én bírtam. ;)
  • hunbasser
    #9
    ez de lol topik :) csak a bannereket meg a kiírásokat nézegettem meg :)
  • hunbasser
    #8
    igen,nem rajta múlt,kiestek előle :)
    és persze,így is utolsó lett :)
  • ricky
    #7
    pontott szerzett??? nah, az se rajta múlt!

    Amúgy szerintem az a Klien, de la Rosa picit erős volt... Bár ki tudja!
  • hunbasser
    #6
    neki nem volt meg az a tehetsége közel sem,mint kliennek vagy de la rosának,mert ezek szar autóval is a középmezőnyben voltak.mint pl webber is
  • hunbasser
    #5
    minek maradhatott volna? azért h ne 5,hanem 6-7 kört kapjon?
    neki összesen annyi feladata volt,h mindig lehúzódni,amikor lekörözi vki.
    emlékszem,egyszer az élboly(vagy j-vel?) 5 kört adott neki...szép.
    még az utolsó előtti is sztem 10 mp-el lazán verte.
    a csapattársa is mindig megette,palikék meg mindig mondták,h "hú,szabadedzésen h megszopatta a csapattársát",erre kiderült,h a versenyen mindig egy nulla volt. emlékszem rá,az apja(akinek 13 autószalonja van,vagy már lehet h azóta több is!!!!!) és az ország KOLDULT h zsótika indulhasson az f1ben...szánalmas volt.
  • B0B0
    #4
    Tény, hogy divat volt fikázni, nehogy már egy gazdag srácot szeressünk jelszóval. Azt tudom, hogy nagyon örültem amikor Indianapolisban pontot szerzett :)

    Abban viszont nem vagyok biztos, hogy neki valóban ott volt a helye, persze egy Minardival nagyon nehéz elindulni a karrier felé, de azért azt sem feledjük el, hogy Aloso is ott kezdte. Szerintem ha kap egy középszerű autót, akkor olyan Klien vagy de la Rosa szintű sofőr lett volna.
  • Al Age
    #3
    Divat volt (talán még most is az) fikázni, én viszont bírtam és szurkoltam neki, jó lett volna, ha maradhatott volna még egy kicsit. :-)
  • B0B0
    #2
    Ez egy jó kép:


    Első Forma-1-es autója:


    A pontszerző autó:
  • B0B0
    #1
    Nah itten van Zsótika topicja! Szóval szerintem nem volt abszolulte nagy versenyző, viszont szerzett egy pontot a gyengécske Minardival amit soha senki sem tud tőle elvenni, ezzel ő lett az első kelet-európai pontszerző a sportág történelmében. Nem hiszem, hogy valaha is sikerül visszatérnie a királykategóriába, de mégiscsak ő volt "az első"!