41
Folytatódik A Dolog
  • kommersz
    #41
    Persze hogy gyenge hisz etelt hany ev.En megprobaltam nem mai szemmel nezni,es par jelenet kifejezetten tetszett.
  • Qwerty4
    #40
    Hát ha már mondtad, akkor kíváncsiságból megnéztem az 51-est. Sztem nagyon gyenge mai szemmel, de a maga idejében biztos nem volt rossz...
    A film 82-es újragondolása azért nagyobbat üt, egy ilyen horror az 50-es években keményen sokkolta volna a közönséget. :)
  • kommersz
    #39
    Igazabol a 82-es is egy remake.Kicsit masabb benne par dolog ,de hasonlo tema.
  • Qwerty4
    #38
    Az 51-es thinget nem láttam. :)
    De annak is ugyanez a témája amúgy?
  • kommersz
    #37
    Nekem az 51-es jobban tetszett mint az uj.
  • Qwerty4
    #36
    Én tegnap néztem meg, de semmi újat nem tudott mutatni ez az előzmény. Ugyanazokat a köröket végigjárták a szereplők, mint az amcsi táborban és annyi. Se nem volt félelmetes, se nem volt izgalmas és tényleg olyan volt, mintha már láttam volna (mert már láttam a 82-es filmben).
  • Spaw
    #35
    igen,tudjuk. de mikor ez a topik nyílt úgy volt hogy folytatás lesz belőle.
  • hdmi
    #34
    Egyébként ez a film nem folytatás, hanem előzményfilm. 3 nappal korábban játszódik, mint az eredeti Carpenter film.
  • kommersz
    #33
    Nem ertem minek kell belerakni noi szereplot.Ez volt a reginek a varazsa hogy nem volt benne no es szanalmas szerelmi szal.
  • Spaw
    #32


  • Spaw
    #31
    még infó
  • Világpolgár
    #30
    Az év híre számomra.
  • Spaw
    #29
    nem siették el.link
  • Spaw
    #28
    valami mégis készül
  • arkkansas
    #27
    lesz már végre valami ebből a folytatásból? bezzeg a bloodrayneszarságot tudták folytatni :) ilyen királyságokat meg nem. hülyék ezek a studiós mogulok? :)
    a köddel ellentétben itt magától adódik a lehetőség a folytatásra: pl. találnak még egyet mondjuk az óceánban :) az a kortárs szoborplasztikai alkotás :) amúgy is úgy néz ki, mintha 4k mélyen lenne :)
  • Monoton
    #26
    ehh aszittem a játék :(
  • Spaw
    #25
  • Mayday
    #24
    Tkp szinte minden Carpenter film vege "nyitott", vagyis olyan Carpenteres befejezese van :)
  • InfectedMann
    #23
    edit: Carpenter
    az a fránya gépelés :D
  • InfectedMann
    #22
    jó hallani, hogy lesz 2 !
    ha Caprenter rendezi tuti jó lesz !
    ha nem akkor lesznek kétejeim és félek, hogy kakker lesz :(
    remélem lesz olyan feeingje mint az 1-nek...
    az hihetetlen volt :)
  • yann
    #21
    nekem is nagyon tetszett az 1, sztem is kerek volt a történet.
    az a baj, hogy az összes túlélő horror folytatásának az a sztorija, hogy egy újabb csapat ismét elmegy "arra" a helyszínre, velük megy az előző rész főszereplője, pedig elötte negyedóráig magyarázza, hogy mennyire durva volt és nem kellene odamenni, a film közepéig senki sem hisz neki, sőt a)hülyének nézik, b)őt nézik ellenségnek és bezárják, végül amikor a fél társaság elpusztult elkezdenek gyanakodni, hogy tényleg van valami baj, segítséget kérnek a főhőstől, aki ilyen ellehetetlenítet helyzetben is az élete árán végül megmenti a következő rész főszereplőjét. és így tovább és tovább és tovább...

    itt ne legyen igazam.
  • Aegis
    #20
    2en maradnak életben: a MacReady (Kurt) és a néger, de a the thing játékban meg a felmentősereggel kell menni és megtaláljuk a néger csávó hulláját, a játék végén pedig a "főszörnyet" egy helikopterrel kell lelőni és a helikoptert furcsa módon a MacReady vezeti :D

    kiváncsi leszek a 2. részre :)
  • Glpetyus
    #19
    Ő + a fekete pasas üldögél a végén,ezért jó a vége,mert nyitott :)
  • Serpa
    #18
    én úgy emléxem, h egy csávóval ül az égő roncsok közt.
  • repro
    #17
    Spoiler:

    Az egynek a végén szerintem nem nagyon éli túl Kurt egy szál fáklyával.
    (én erre emlékszem, vagy csak rég láttam?)
  • Glpetyus
    #16
    Szerintem sem.
  • Dying Soul
    #15
  • Serpa
    #14
    sztem a történet úgy kerek, ahogy van.

    nem kellene ide folytatás.
  • Truck Driver001
    #13
    Nem kötekedni akarok.De ilyen találó címmel még nem találkoztam!:D
  • Spaw
    #12
    A Universal már biztos,Carpenter még nem.
  • Dying Soul
    #11
    Szerintem csak Carpenternek szabad rendeznie, valamilyen kisebb stúdiónál.
  • Mayday
    #10
    Hat, en lehet, hogy elfogult vagyok, de nekem nagyon bejott a Mars szelleme is :)
    Bar teny, hogy Carpenter ujabb munkait mind lehuztak a kritikusok, koztuk ezt is. Szerintem jo volt.
  • Spaw
    #9
    Remélem az alapműhöz kapcsolódó sztorit kapunk a második részben,és nem valami blődséget.Én Carpenterhez nem annyira ragaszkodom(bár imádom a filmjeit),de Kurt Russellnek viszont kifejezetten örülnék.
  • Glpetyus
    #8
    Nagy film az egy,de hogy a folytatás milyen lesz...?
    Carpenter egyik újabb filmje : "A Mars szelleme" után én sok jóra nem számítok :/
  • mucsácsó
    #7
    húúú, ennek nagyon örülök én is!! :)
    nagyon tetszett nekem ez a film anno, igazi túlélő horror! :)
  • DJ Skyline
    #6
    én nem láttam,csak a játékkal játszottam,de az tetszett! így nagyjából tudom miről szól a film,de valahonnan meg kéne szerezni a filmet!
  • Mayday
    #5
    Hat ez a nap hire!
    De imadom ezt a filmet, akarmilyen regi is, nagyon jo! Kiadhatnak mar az elso reszt vegre dvd-n, bar mostanaban jonnek ki regi Carpenter filmek(Kod, Sotetseg fejedelme, Halloween, Orulet torkaban), azert ez meg nagyon hianyzik!
  • Neoncsoves
    #4
    jah most nézem ez a filmeknél van... :D ŐŐőő a filmet nem láttam de havernak megvan :P
  • Neoncsoves
    #3
    A dolog 2 wc-n is szokott lenni a "Dolog" :D nah de a vicctől eltérve az 1 naon tetszett csak nem pörgettük ki haverral. mind1
  • Hmuda
    #2
    Hááát...ha megint Carpenter rendezi és hozni fogja az eredeti hátborzongató hangulatát, akkor ámen...csak el ne szúrják mint a folytatások nagy részét.