151
  • hunbasser
    #111
    pfff...
  • B0B0
    #110
    Azt hiszem ez minősíti a mai Forma1-et:

    "Az első két futamhoz hasonlóan az nyerte meg a Bahreini Nagydíjat, aki az élen fordult be az első kanyarba "
  • hunbasser
    #109
    Massa megmutatta,h is kell ezt csinálni :)
  • DJ BP
    #108
    hát nem :)
  • B0B0
    #107
    Akkor nem csak én unom :)
  • DJ BP
    #106
    mi van? mondom hogy valóban (unalom) :)
  • B0B0
    #105
    1. Räikkönenhez viszonyítottunk, nem?

    2. Nem azt mondta, hogy a Ferrarihoz képest...
  • k feri
    #104

    „Igen, meglepett a McLaren teljesítménye” – mondta Massa a vasárnapi futamot követően. „Nem azon voltam megdöbbenve, hogy az élre kerültek, mert remek az autójuk, és fantasztikusan teljesítenek a versenyzőik, hanem azon, hogy milyen gyorsak voltak." Képzeld ha lassuak lettek volna!
  • B0B0
    #103
    Aki meg nem próbálja meg, sosem fog előzni és marad ott ahol van...
  • k feri
    #102
    Aki rossz íveken autózik, így jár.
  • B0B0
    #101
    Talán nem csúszott ki? ;)
  • k feri
    #100
    Akkor miért ért elöbb a célba?
  • B0B0
    #99
    Háááát :) Nem tudom, te mióta nézed a cirkuszt, de nálam manapság holt unalom az említett korszakhoz képest.
  • DJ BP
    #98
    most még egész jó volt :DDD amúgy valóban :)
  • B0B0
    #97
    Elbénázni elbénázta, ezt nem lehet szépíteni. De attól még tök unalmasak lettek a futamok. Számomra legalábbis.
  • hunbasser
    #96
    ez van...majd lesz jobb is.de így a mclaren nagyon erős,és az a legrosszabb,h Hamilton és csalonzó már most haverok :\ ami nagyon nem jó,mert segíteni fogják egymást...
  • DJ BP
    #95
    egyezzünk meg, Massa elbénázta... Sokaknak sikerült ott előzni. Már a kanyar bejáratánál akarta megelőzni, ami lehetetlen a poros pálya miatt. Végig kellett volna vinni a belső íven a kanyart.
  • B0B0
    #94
    Mi lenne? Nem volt gyorsabb.
  • k feri
    #93
    most mi van???? vazze
  • B0B0
    #92
    Asszem sokáig elment a kedvem a forma1-től. Teljesen tönkrebaszták az egészet az új szabálymódosítással. Milyen az, amikor a jval gyorsabb autóval, nem lehet előzni???? A '80-as években és a '90-es évek elején úgy otthagyta volna Hamiltont, mint a szart! Kalap kakit nem ér már az egész. Olyan futamok, ahol örül az ember, ha egyszer a futam alatt pontszerző helyeken lévő előzést lát, NEVETSÉGES!!!
  • kulabácsi
    #91
    hát ma nagyon szenvedett a srác, de nem csak ő, a ferka is, nemtom mi történt, remélem a következő hétvége jobb lesz
  • hunbasser
    #90
    szép volt Felipe,eddig ez a hétvége jó!holnap is hasonló jókat kívánok!
  • kulabácsi
    #89
    jaja:DDD
    hát reménykedtem amikor kimi átment a célon, h legalább ő megveri ezt a kis csíra alonsót, és sikerűlt neki:D
  • B0B0
    #88
    Nekem az tetszett igazán, hogy a hülye Zollner végig Räikkönennel és Alonsoval volt elfoglalva, ott pattogott meg visítozott, aztán a végén ilyen szöveg: hát igen, végülis Massa is esélyes volt, végülis kijár neki..

    Gyökér Zollner
  • kulabácsi
    #87
    szépen csinálta
  • B0B0
    #86
    Polepoz!
  • B0B0
    #85
    Második szabadedzés is behúzva :)
  • B0B0
    #84
    Nyah! :)

    Megnyerte az első szabadedzést, ráadásul úgy, hogy szinte csak egy gyors kört ment :))
  • hunbasser
    #83
  • B0B0
    #82
    Reális a srác és szerény (ahogy kell :))
  • kulabácsi
    #81
    szépen ment a srác, majd legközelebbi futamon meglátjuk h mi lesz, amúgy sima 2ős győzelem lett volna
  • hunbasser
    #80
    nézd,sztem is ez hatalmas eredmény az utolsó helyről :)

    Gratulálok Felipe!!!
  • B0B0
    #79
    Hát szomorú szájízzel csak annyit tudunk tenni, hogy gratulálunk, hogy az utolsó helyrőll felverekedte magát a 6.-ra, úgy hogy Fisichellát is majdnem megelőzte.

    Grat, Felipe!!!
  • kulabácsi
    #78
    hát ez jó nagy bameg:(
  • hunbasser
    #77
    váltóhiba :(
  • B0B0
    #76
    Bassza meg! Megállt az autó a második etapban!
  • B0B0
    #75
    Räikkönen reméli, hogy Massánál gyorsabb lesz, mégha tetszeken verte is őt

    Szánalmas
  • B0B0
    #74
  • B0B0
    #73
    Jackie Stewart Massában bízik
  • hunbasser
    #72
    én is bízok Michael és Felipe közös munkájának gyümölcsében :)
    nem lenne hülyeség,ha így lenne,h Schumi segítene neki :)