11
Állítólag a legjobb orosz film a Szovjetunió felbomlása óta...
  • hykao #11
    Nekem sem eredetiben van meg, úgy találtam az internet legrejtettebb bugyraiban. :)
  • Sidewinder
    #10
    hyako be tudnád esetleg nekem is hozni Magyarországra a filmet?
  • hykao #9
    Megvan a film is és a hozzá való felirat is! :) A magyar feliraton dolgozom.
    Addig is egy kis ízelítő: KATT (a filmen jobb katt -> ZOOM -> Full Screen erősen ajánlott...)
  • ngcsnet
    #8
    itt van egy pici infó a játékról, Gangsta Ride a neve vagy Boomer

  • hykao #7
    Ok. Remélem leérnek egyszer egy szép napon majd a dolgok... :)
  • 12346
    #6
    aztán kérnénk élménybeszámolót a játékról:) néha-néha eszembe jutott nekem is keresgélni, de emule-ra nem gondoláztam.
  • hykao #5
    Ok, köszi.
  • blackgamer
    #4
    eMule topicban kérdezhetsz ha valami nem világos, de érdemes egy faq-ot átolvasni
    lassan jön róla, de ritka cuccokhoz ez az egyetlen megoldás
  • hykao #3
    Felraktam ezt az eMule-t, meg is találtam az általad említett dolgokat, de egyelőre nagyon lassan akar csordogálni...bár igaz egyelőre elvesztem a sok beállítási lehetőség között a progiban... :)
  • blackgamer
    #2
    eMule-n rákerestem, elvileg elérhető a film első része és a játék is
  • hykao #1
    Van egy orosz film, ami tudtommal még nem érkezett meg hazánkba.
    Бумер (Bumer) a címe, és állítólag a legjobb orosz film a Szovjetunió felbomlása óta. 2003-ban készült, és azóta van már egy második része is, ez utóbbit sikerült megszereznem, viszont az elsőt sajna nem.

    IMDB


    Egyébként a film első részéből játékot is készítettek az oroszok, ami szintén nem jutott el hozzánk, és szintén nem tudtam egyelőre megszerezni sehonnan sem...
    Pár kép a játékból:



    Valaki tud esetleg többet nálam a filmekről és a játékról, illetve ezek fellelhetőségéről?