232
Az ország tesztje
  • akyyy
    #32
    kell ilyen kártya? ami segítségével ki lehet töltei a tesztet a tvvel egyidőben? (persze nyomtató hijján nezéhkes, de paintba megoldható:) )
  • laliking
    #31
    elvileg majd kiírják jó nagy betűkkel hogy letöltés, vagy majd megint bogarászni kell? :)
  • fravik
    #30
    kicsit le van terhelve az rtlklub honlapja...:(
    lehet, hogy hiába vártam(unk) ennyit, nem tudom(juk) majd letölteni azt a
    progit... :(
  • akyyy
    #29
    elég égés lesz a vágónak mikor közli a nézőkkel h a progi jelszava az "emlékezet":D
  • laliking
    #28
    még mindig nem tlthető...
  • akyyy
    #27
    #21
  • mucsácsó
    #26
    heh, hallottam ilyenről, csak nem találom ezt a progit sehol :)
  • akyyy
    #25
    te nem szoktál káronkodni
  • Korppi
    #24
    Talán jobb, mint Marsi Anikó.
  • fravik
    #23
    egyébként sztem nem lesz ez a teszt sem egyszerű... nekem főleg, én tuti h. mást nézek a képen, mint amit kérdeznek...:)
  • fravik
    #22
    mondasz valamit...
  • akyyy
    #21
    eddig is igy volt...
    de lehet h pont az utolsó fél órában lehet majd csak letölteni, nehogy valaki feltörje a jelszót és idő előtt megtudná a kérdéseket. :) bemegy a showba és szépen megnyer mindent 100%-os tudásával -.-
  • fravik
    #20
    sztem nem vették le, még fel sem rakták... egyetértek, sztem is béna, elég megtalálni rajta vmit! azért tovább próbálkozom, hátha... csak 1x ki szerettem volna próbálni a progival (letöltöttem egy tesztet (IQ) ugyan onnan és nekem tetszett, bár tényleg jóval gyorsabb) meg állítólag még nyeremény is lesz, azoknak is, akik neten játszanak, nem?
  • akyyy
    #19
    valóban az rtl honlapa nagoyn béna, és nem lehet letölteni sehol a progit. de sztem le lehetett és már leveték onnan.... nem baj, van tvujságba is kártya:)

    amugy ezzel a progival az a baj, hogy nem együtt megy a tvközvetítéssel, te már rég megcsináltad kész vagy vele, miközben a tvbe még csak a 10nél tartanak:D
  • fravik
    #18
    már napok óta néztem, hátha felrakják, vagy lesz vmi változás az oldalon, dehát... úgy tűnik, még párszor meg kell néznem... (már csak akkor láttam az üzeneted (mucsácsó), mikor elküldtem az enyémet - a frissítés elmaradt)
  • akyyy
    #17
    pont az, hogy neten is lehet játszani, nem kell(bár lehet) emelt díjas smsezni hogy nyerj valamit, és mégis megtudd a saját tudásod eredményét. Régen sokxr votl ilyne játék, viasat bár cimü valoságshowjába is nem smseket kellet küldöszegni méreg drágán, hanem csak neten szavazni, INYGEN! ilyen csak nagoyn kevés van, és az rtl nek ez a játékja szerencsére ilyen.
  • akyyy
    #16
    ez egy program, amit le kell tölteni, de jelszót kér, amit a müsor elején fognak megadni. nem láttál még ilyet?
  • akyyy
    #15
    hülyegyerek, rtlklub minden nagyonn promo sorozatot, saját készítésű müsort ki szokta tenni..
  • Thanatos
    #14
    dejó....
    mi is volt a téma?
  • Rage47
    #13
    aham, azt irják h csinálja ön is, meg h netröl is leszedhető, viszont nem található sehol:p
  • Palinko
    #12
    sajna a mindenki nagyobb számot fog beírni :D


    a másik a NAGHY MEMÓRIATESZTET ki kell írni,hogy mikor lesz,nehogy elfelejtsék a nézők! LoooL
  • mucsácsó
    #11
    ezt írtam előtted 1-gyel, de akkor látom nem csak én bénázok :D
  • ProGabe #10
    szerintem meg pont az IQ-nak nem volt értelme,hiszen egy IQ teszt jóval több szegmensből áll,hosszabb,felügyelt.ezek meg tényleg show-műsor kompatibiliesek

    a progit meg gondolom az rtlklubponthuról lehet majd leszedni,meglepő mi? :)
  • Rage47
    #9
    jajaja:D balázsról is vannak ilyen "jó" videók:D
  • adsa
    #8
    ja én is kerestem de nem kaptam meg
  • fsgh
    #7
    nézném én is csak Inter meccs lesz:P
  • fravik
    #6
    Üdv mindenkinek! Lehet, hogy én vagyok a béna, de nem találom, hogy honnan lehet letölteni az esti Memória teszt progiját! Valaki légyszi írja már meg, hogy honnan kell! Előre is köszi! (Majd a műsor kezdetekor?)

    ui: itt kerestem: online.rtlklub.hu/memoria
  • mucsácsó
    #5
    húú azta...

    amúgy, van vmi ilyen trutyi, amit a neten lehet kitölteni...hallottam a reklámban is, meg az RTL honlapján is láttam hogy:
    "Nézze az adást online, töltse ki a neten a tesztet, játsszon együtt a stúdióban ülőkkel, és nyerjen egy notebookot!"

    és ez ez hol van? :D
  • ColdFire
    #4
    emléxel lilu basszátokmeg anyátok beszolására a VIVA-ban? nah ő az egyik musorvezető
  • Vegas
    #3
    mért? ne nézd ha nem teccik...
  • Hellsing47
    #2
    pff...xD
    az IQ-s még jo volt..ezek sztem már eröltetve vannak...remélem nem lesz több:)
  • abonyitomz
    #1
    Este lehet teszteni az agyunkat.
    Majd ide leeht írni hogy ki mennyi pontot ért el és ki az SG legjobb memorizálója :) ill. a műsor alatt lévő bakikat is itt lehet megtárgyalni :)