232
Az ország tesztje
  • Shiwo
    #232
    sztem se reális az eredmény..én is mindent elfelejtek... és vagy 3-4 kérdést azé bsztam el, mert tök nem láccott a tévén, hogy mi is van a képen..a nyakkendő nekem feltünt, de csak annyi, hogy mennyire izléstelen rózsaszín..
  • najomi
    #231
    Nekem 20 évesen 56 lett, de akkor hogyan lehet az, hogy akármit mondanak 2 perc múlva nem emlékszem rá? :)De tényleg nagyon gyér az elmém ilyen téren, cetlik, telefon, naptár.... mégis elfelejtem.
    Amúgy kit izgat a nyakkendő??? Nem is vettem észre.
  • aqspd
    #230
    54/13 éves kor
  • Vlala #229
    Hülyének áll a világ. Okosabb ember nem is nyerhette volna meg, mert akinek verébnyi esze van, az nem sms-ezik 1-2 ezrest ilyenekre.
  • Doomista
    #228
    szerintem javát akart,java game ...
  • akyyy
    #227
    az most WAP vagy JAVA mert nem mind1!!!!
  • Doomista
    #226
    hát én sajna nem gamezek mobilon,csak hivás meg ilyenek .
  • adsa
    #225
    de van WAP-on
  • Doomista
    #224
    1 viszont nem lett ugy látom itten ... sebaj majd következö évben ujra :D
    kár hogy nincs még a müsoron kivül ez a game,onlinen most végiglehetne futni rajta ... :)
  • Harly18
    #223
    A vicc, hogy egy olyan ember nyerte meg a Cross Polo-t, akinek 35 pontja lett ha jól emlékszem :D A kresz tesztnél is olyan nyerte a kocsit ,akinek alig lett pontja :( Ez a szerencse......
  • Guilty01
    #222
    51,és 16 vok... asszittem rosszabb lesz
  • Harly18
    #221
    52 lett, ami ahhoz képest király, hogy sokszor azt sem tudom milyen nap van :D
  • laliking
    #220
    nekem 53 és 13 vok haha :D
  • Daveee
    #219
    nekem 45 pontom lett 14 vok hehe D:
  • akyyy
    #218
    jaja az jó lenne:)
  • adsa
    #217
    aki játszott SMS-ben az el tudná küldeni a linket amit kapott, ahonnan le lehet tölteni a memória játékot mobilra?
  • Tarajos Sül
    #216
    kiváncsi lettem volna rá,mert nem néztem,nekem inkább egy "buli a haverokkal" :) volt fontosabb a városnapunkon
  • Doomista
    #215
    ki ért el maximális pontot ? :D:D:D LOÁL
  • Doomista
    #214
    hehe,kit látnak szemeim, gk haflert :D
  • laliking
    #213
    53 pont az jónak számít :)
  • abonyitomz
    #212
    Jó válaszok: 41

    bár az utolsó kérdéssor eléggé félrevezető volt , mert sztem sokan nem ézték az elejét a műsornak ( én se.. )
  • biomage
    #211
    én meg csak a felétöl láttam és majdnem az összes kérdésre jót vállaszolt adtam "kb az szemantikus memoria végétöl"
    nem hazudok!!!
  • Ricco87
    #210
    valahogy lemaradtam erről...
  • Halfer
    #209
    hm..én írok a 2. hsz-t vasárnap... kíváncsi vagyok ma délután hány értelmes hozzászólás születik e témában
  • Doomista
    #208
    ki hogy teljesitett ebben a memoria tesztben ?
  • Shiwo
    #207
    mondjuk a legelején jópár percig nem volt kint az "élő" felirat..
  • Rage47
    #206
    jah, de ha gyorsabban lezavarják akkor nem 3 órás:) amúgy abban igazad van h szünet tényleg kell
  • akyyy
    #205
    én örülök ebben amüsorban a reklámoknkak és szüneteknek, egyrészt enyni belefér másrészt, kell egy kis szünet:) azért 3 órás élő müsor:)
  • Doomista
    #204
    téleg,nem láttam,valaki meséljen már mi volt hogy volt kéremszépen !
  • Rage47
    #203
    érdekes, pont annyi, mint ami a nevem melletti szám :-)
  • berlinboy6329
    #202
    áhh :D
  • berlinboy6329
    #201
    ték :)
  • Rage47
    #200
    nekem is bejön, csak ne lenne ennyi reklám, meg idöhúzás. meg lehettek volna nehezebb kérdések is olykor. jah és az utsókat lehagytam volna, mert azokon ott sem voltam, késöbb kezdtem el nézni...
    nekem 47:p
  • berlinboy6329
    #199
    Jah,én mindet megcsináltam változó Redménnyel. :)
  • Doomista
    #198
    francba,annyira vártam a memoria,az ország teszt müsort,de ez a gci esküvö miatt lemaradtam ... nemtom mé,de nekem bejönnek az ilyen ország tesztek féle müsorok,tök jo volt a kreszes is ....
  • gameplusz
    #197
    Így van.
  • akyyy
    #196
    már modnták h xy-é lett ( aki gameplusz)
  • Halfer
    #195
    mikor tudjuk meg kié a notebook?
  • Mincsi
    #194
    ügyi

  • Kaplan
    #193
    Életemben előszőr kitöltöttem egy ország tesztjét, ez 54/60 lett.