32
  • dez
    #32
    Másnap is kell játszani. :)
  • Tinman #31
    Aha.
  • Sephi
    #30
    KKTHXBBFTW
  • NEXUS6
    #29
    Buliii!;)))

    Viszont kár, hogy a GFX 5 évvel le van maradva;(
    Ezért én max 40-et adnék ki.
  • Tinman #28
    Láttad már EZT a videot? Van egy kardos/harcolós rész... na az már valami! Látok benne fantáziát.
  • NEXUS6
    #27
    Ez a kontroller jó kérdés. Emlékszem mennyit nyomultunk a régi PS-en a Die Hard Trilogy-val. Ott volt egy fénypisztolyos rész.

    Hát mindenkinek izomláza volt másnap.
    Ez egy szinten kényelmetlen.

    Viszont nem is valószínű, hogy az ember mélyvénás trombózist kap ha egésznap jáccik. Nem úgy mint ha max a szemét, meg az egérmozgató izmait mozgatja.

    Szal nekem teccik. Kitalálhatnámak egy boxolós, karatés ütős rúgós kontrollert is. Monnyuk csuklóra bokára derékra szerelt érzékelővel. Akkor asszem leadnék még egy pár kilót.
  • Inquisitor
    #26
    Ha már Devvo megemlítette: Még jó, hogy az EyeToy játékokban vigyázállásba merevedve kell állni, ülni és nem fáraszt senkit, azért adtak el belőle kismilliót és azért akarja az MS überelni X360-hoz. Szóval hülyeség, hogy bukta lesz az új irányítás, a leglustábbak nem fogják díjazni, de a többiek igen.
    Másrészt mondjuk a Golf játék mennyire megerőltető már, he? :)

    Csak Devvo, az árban nincs igazad, jellen állás szerint az USA 250USD-ért, a hülye Európa 280-ért, az Angolok meg 149 fontért kapják meg.
  • Devvo
    #25
    lusta disznok:) aki wiivel akar jatszani annak nem lesz gond
  • dez
    #24
    Hát, az egész nap a gép előtt ülők karja bizonyára pár perc alatt elfárad. Nem való nekik a mozgás...
  • Devvo
    #23
    Annyira elegem van abbol mindenki szivja a kedvenc konzolomat
    de telleg
    kurvara
    Faszom a ps2 volt a leggyengebb jatekonzol a mostani generacioban,wii meg xboxnal erosebb lesz ugyhogy dogolj agyon.
    A sok fasz nyavalyog az ar miatt ami nem tudom hanyszor hangzott el hogy less than less than Az lgc meg egy csomo helyen,majd szept 14 akkor minden kiderul.
    Xbox360 jo konzol de azert ne essunk tulzasokba,75 ezer elvileg a core ami rosszab(sokkal mint a premium)Venni kell plusz cuccokat hozza es mindjar nem lesz 75.Saint Row egy fos sztem San Andreas tobbet nyujt annal es meg nagyobb is.Csak grafikai turbo tortent es mas sztori ennyi.Akkor ott van Hitman ami egyatalan nem latszik a 360-on olyan nextgenesnek,grandfather sem.Lehetnek multiplatformok mer annyit a wii is kifog tudni preselni magabol.A ps3 sztem meg az nem eri meg a penzet.Xbox360 erosebb gep nem vitatom de van ra par jatek amibol nem hoztak ki a maximumot.(Amiket mos irtam peldaul de ha nagyon akarok akkor meg keresek nektek cimeket.Azert dzson kedves birlak mer te vagy a kedvenc irom az 576ban, de azert meggondolnam azt a szoveget ahol osszehasonlitod az eyetoyt a wii iranyitojaval:)
    Nah a lenyeg aki idejon szidni a nintendo-t az dogoljon agyon.
  • Mike65
    #22
    a nintendót az exkluzív címei tartják fent, el, amiknek legendás hangulatuk van, nem kell hozzá különösebb technológia, mert nem arról szól, hanem hogy jól szórakozz
  • Tinman #21
    PS3 vs Wii LOOOOOLLLL
  • Zozo76
    #20
    En arra lennek kivacsi hogy az lehetseges hogy jo egy FPSben loni vele mintha fegyvert fognal vagy zseblampazni mint az egyik video mutatta a Nintendo fantasztikus taviranyitojat (kontrolleret), de ez csak par percig lehet erdekes/konnyu, utana elfarad a kezed, karod, es a pokolba kivanod majd az egeszet. Akkor aztan johet a hagyomanyos kontroller es ezzel vege is lett ennek a csodalotosan fantasztikus ujitasnak. De akkor mar csak a "Nintendo erzes" marad mert amugy vizualisan mondjuk ugy, elegge elavult egy rendszer lesz. Es amit nagyon jol irt le Dzson, lottek a multiplatformnak. Vagy ha lesz is nagyon le kell butitani vizualisan Nintendon a jatekokat.
  • Omega
    #19
    "A hadonászós kontroller meg (szerintem) nem elég arra, hogy 10 játékon túl is innovatív legyen"

    FPS-re vagyok nagyon kiváncsi, hogy azt mennyire lehetne jól irányítani vele,
    ezen a téren eddig még a világon semmit se találtak ki a billentyűzetet és egeret leszámítva.
  • Dzson
    #18
    A japánok nem úgy műküdnek, hogy ócsó' megveszem. Így európa vásárlói működnek. A microsoftnak nem kellett volna pár éve g*cizni az ottani alkalmazottaival, mert igy eléggé megutálták őket.

    A hadonászós kontroller meg (szerintem) nem elég arra, hogy 10 játékon túl is innovatív legyen. Az eyetoy is csak egy feature lett, mint a beszédfelismerős játékok headsettel. Aki autózni akar meg verekedni, annak x360-ps3 kell, pláne, hogy a wii elmaradottsága miatt multiplatform game még annyi sem lesz, mint eddig a GC-re.
  • roliika
    #17
    Jav: Mármint az 1 12éves.
  • roliika
    #16
    Jó az 12-nek is. :) 1994 az első darabok :)
  • asysoft
    #15
    Ez a 250 dollár nem csak spekuláció? Úgy rémlik 100-250 dollár közé teszik az árát, legalábbis én még itt tartok:)
    MS-nek meg inkább japánokat megfogó exkluzív játékokat kéne kiad(at)nia, nem pedig árat csökkenteni.
  • Sir Quno Jedi
    #14
    A gazda szeme hízlalja a jószágot és ezt a képen látható úriember is úgy tűnik tudja jól! :D
  • adam first
    #13
    Jaja egyetértek.50e-ért még én is vettem volna egyet de 70-80-ért akkor inkább már 360-at arra legalább van Doa4,Gta4,Saint Row,Forza2.Vagy Ps3-at.Ennyit nem ér meg.
  • scorpeeon
    #12
    Ez tényleg 70ezer lesz? Ahhoz képest nem fele annyit tud, mint a PS3, max 10ed annyit, vagy még annyit sem... Ez aztán a nagy nextgen :D Kb a PS2-re emlékeztető grafikája van... csak az vagy 7 éves :D
  • Super DANTE
    #11
    Nem lesz a Wii-nek HDTV támogatása, csak SDTV.
  • ColdFire
    #10
    ez a kép... mintha egy billentyűzet lenne lol :D
  • Tinman #9
    OFF:
    Neked egyetlen betű elütés ekkora problémát okoz?
    Szerinted ebben a hírben az "Xboc" a lényeg?

    ON:
    "...Japánt szeretné meghódítani, vagy legalábbis kikezdeni."

    Hát megnézem azt a japót is amelyik behajol MS konzolja felé (max olyat tudok elképzlelni, hogy is-is)... nekem eddig a Box listából 2 db játék keltette fel az érdeklődésem, de ezek közül egyik van már PC-n.

    A Wii remek kis masina lesz, de én ezt az ugrálós, mutogatós irányítást már a PC-n is meguntam a VR kesztyűvel.

    Ps3 egyelőre baromi drága +késik +késik... így veszek egy NDS-t és boldogan tolom vele a Final Fantasy-t
  • dez
    #8
    A hi-tech iparban még a csomagolásban is század milliméter pontosan kell állniuk a prociknek! :P
  • Omega
    #7
    Közben jut eszembe a Wii akkor HD Ready lesz vagy sem ?
    Mert anélkül nem sokat ér. A mostani tévénken játszottam néhányszor az xboxommal és full nagyban az a pixelhegy elég gagyi látványt nyújt, kb úgy néz ki a mai megjelenítókön mint a régi 320*240-es DOS játékok.
  • Omega
    #6
    Ezek hibák valahogy nem érdekelnek egyátálan, ettől még mindent meg lehet érteni és élvezheztő is a cikk.
    Ez az ipse pedig megbűvöli a procikat vagy mi.
  • Inquisitor
    #5
    Ne fárassz, mostanában kézbevettem offline lapokat, átlag 5-6 elírás van oldalanként. És a vicc az, hogy általában ezek felét a "hejessírás" ellenörző progik rakják bele.
  • bertino
    #4
    hát elég szánalom, hogy minden cikk félre van írva mint az atom, felelősségérzet 0 cikkírásnál, akármelyik témában...
  • maestro85
    #3
    Súlyos ez a kép...!!!! Nagyon tré!!!