21
ti mien szerver-hostingokat ismertek, vélemények-tapasztalatok, árak!
  • shootman
    #21
    Én egy szerveremet helyeztem el, és a honlapom is az itteni gépek egyikén fut, és megvagyok elégedve a szolgáltatásokkal, ezért az árért, jó szolgáltatásokat kapok, ha éjjel 3kor kértem egy resetet, ip konzol-t, megcsinálták. nem is féltem a gépem, szünetmentes tápok hada található meg, hűtés is korrekt :)
    jah amúgy a szervernet.hu -ra gondolok, én személy szerint ezt ajánlom :)
  • Mojlepque
    #20
    én a ServerWorld Hostingnál helyeztem el a szerverem, és az eddigieknél a legolcsóbb és messzemenőkig a legjobb is.
    Persze nem nagy vállalatról, hanem egyéni vállalkozásról van szó, de elég ha az oldalát végig böngészve nézitek meg a statisztikáit, avagy bal alsó sarokban olvassátok, hogy mennyi gamehoszting, webhoszting és egyéb cucc van náluk. szóval ServerWolrd Hosting
  • spirit95
    #19
    lighthosting a legjobb:-) keress rá a google-ba.
  • dzsozefo
    #18
    vannak fejlemények, akciók, olcsobb hostingok, tárhelyek?
  • Munch
    #17
    Bizony. ;) én se azért kacagtam... :D
  • Taranov
    #16
    Jelenleg úgy tunik, hogy a Datanet a legjobb a piacon, a Váci úti szervertermük már be is telt.
  • F1re
    #15
    amugy en ismertem par servert ami onnan ment nem hulyeseg :D
  • Munch
    #14
    :D
  • Lacc
    #13
    Vidd be egyetemre :P
  • Shadow_THH
    #12
    ez nemigaz mert nem volt pénzem :(8
  • eörgs
    #11
    kellett volna ezt egy hónapja tenned :-c
  • Shadow_THH
    #10
  • Dj Faustus #9
    Web hosting és szerver hosting szolgáltatók (és domain regisztráció).
  • xDS
    #8
    Interware jó hely?! Hát külföldi sávszélből alig akad nekik:) Nekünk ott volt bent a serverünk fél évig de valami siralmas volt a külföldi sáv...Most DataNetnél van és tökéletesen megy a külföld 50-60Mbiten. Az ilyen olcsó 10.000 Ft-os szolgáltatókkal vigyázzatok, mert az egy dolog hogy nem kaptok külföldi sávot de soxor a belföld is ingadozik, a server terem körülményeiről nem is beszélve :)

    Szóval csak okosan mielőtt 1 évre elkötelezitek magatokat.
  • Denniske
    #7
    www.cfm.hu

    100mbit 10.000 ft.
  • gabber_saviola
    #6
    Interware

    nagyon jó hely
    [nem egyszer volt már ott]
  • Taranov
    #5
    Amiről te beszélsz, az a webhosting.
    A topiknyitó meg a szerverhostingra kérdezett rá. Utóbbinak az a lényege, hogy te viszel be egy szervert, és a sávszélességet, muködési körülményeket, áramot biztosítja a szolgáltató.
  • Phat Smoker
    #4
    klikk ;-)
  • bazza
    #3
    én se"mien"t nemsimerek ám :)
  • Shadow_THH
    #2
    ez jó topik ha nem megy át reklámba

    én is épp keresek egy olyan hostingot ami nagyobb kb 10 gigás tárhelyet biztosít és gyors
  • dzsozefo
    #1
    Sziasztok! Kiváncsian várom, TI mien szerver hostingokat ismertek és mi a tapasztalatotok, illetve mi a véleményetek, észrevétel és az áraik! ;)