3544
1024x768.jpg

Forgotten Hope mod hivatalos honlapja


A Forgotten Hope 2 egy második világháborús modja a méltán népszerű Battlefield 2 játéknak.


* Legújabb verzió: Forgotten Hope 2.57 *

Kétféleképpen lehet letölteni a modot.
1, FH2 Launcher Setup letöltése: ez az automatikus telepítés.
2, A 2 részből álló installer letöltése és telepítése manuálisan, offline.


A Forgotten Hope 2 elindításához szükséges telepíteni a BF2 1.41 és 1.5-ös patcheket.

* BF2 1.41 patch *

* BF2 1.5 patch *


Forgotten Hope 2 publik szerverek:

* Gametracker (Katt ide.) *


* Forgotten Hope 2 Standalone *
  • joebacsi
    #2904
    zolly ilyen, de nem csak ezé szeressük :)
  • SZU
    #2903
    Neked mi a bajod? A kicsi himbilimbidet kompenzálod a faragatlanságoddal? Szar lehet. Na pá!
  • Bala10
    #2902
    98...
  • Bala10
    #2901
    picit nagy lesz a ping, de amúgy jó
  • n003
    #2900
    az mijjen? érdemes torrentezni?? :DD :o)
  • Zerénd
    #2899
    Ja. Na pá!
  • Zerénd
    #2898
    Mivelhogy az mp5 sebzése 19, ezért kell belőle minyimum 6 lövés b34 Nem tudsz játszani, ezért mondod, hogy szar. Ennyi, nem kell itt agonizálnod.

    Ha annyira akarod a realisztikát, vár téged afganisztán vagy irak.
  • joebacsi
    #2897
    mer kisköcsögök vagyunk :)
  • SZU
    #2896
    Ja, mintha írtam volna, hogy direkt testre lőttem az mp5 tárat, szóval ne lámázzál, ha akarom fejbe lövöm. Az, hogy valakit fejbetunkolsz 3-4 mp5 lövéssel és utána fexik el, az szerinted már kóser dolog?

    Az FH1-2ben JÓ a sebzés. 1-2 lövés bárhova és pápá. A POE-ben ez már 2-3 testlövés.

    Egyébként miért általánosítotok engem be valami arma/ofp kockának?

    Egyszerűen megjegyeztem, hogy az alap BF2 szar. És azt, hogy mi a jó az FH2-ben és mi a kevésbé jó az FH1hez képest. Az armával még csak nem is játszottam. =P
  • joebacsi
    #2895
    jó, de első ránézésre tényleg kicsit mókás az alap sebzésrendszer :)
    nekünk nem, mert mi már megszoktuk
  • Zerénd
    #2894
    Bf2-ben csak a lámáknak kel egy egész tár a másik lelövéséhez.
  • n003
    #2893
    a sok háládatlan kis tacskó :DD
  • joebacsi
    #2892
    jó, ofp/arma szintű szimulációt azért nem kell várni, de itt legalább nem kell fél órát gyalogolni, hogy valami akció is legyen :)
  • Beers
    #2891
    Ezzel sokan vannak így!
  • JAG1
    #2890
    De komolyan, ezeknek semmi sem jó...
  • n003
    #2889
    ha realisztika kell akkor arma-zz b3 :DD
  • SZU
    #2888
    Megnéztem a POE2-t. Hát a gyalogos harc sebzése még mindig nem az igazi, de az alap BF2-höz képest már játszható.

    A DC1-es heliirányítást visszasírom... =(

    Viszont nagyon eltaláltak a halálsikolyok. Az FH2ben nem is nagyon vannak.

    A slussz poén, hogy végre a harckocsival át lehet menni a kerítéseken. Bár a legkisebb fa még mindig komoly problémát okoz. =)
  • joebacsi
    #2887
    fh2 jóval kidolgozottabb mint az 1, mind pályákat, mind az egységeket tekintve, ezért van még csak afrikai hadszíntér...lesz több is, csak idő...inkább a minőségre mennek, nem a mennyiségre, de jól van ez így szvsz

    poe2-őt pedig épp a normálisabb sebzés miatt említettem, hogy érdemes kipróbálni (kvázi a DC szerepét tölti be bf2 alatt)

    frontline-battlegroup pedig sajnos elég felejtős lett, legalábbis fh2-höz képest mindenképp

    az pedig egyértelmű, hogy az alapgammáknak nem sok köze van egyik verzióban sem a realitáshoz, különösképpen a sebzésrendszert figyelembevéve :)
  • SZU
    #2886
    Nono!

    A Bf1942 sem tetszett a kicsi sebzés, worms szerű ágyú ballisztika miatt.

    Az FH1/DC/Battlegroup42-vel már játék.

    Viszont a BF2 ha lehet még szarabb mint az 1942. Egész mp5 tár közvetlenül az ellenfél testébe és talán megfekszik? Ennyire nem lehet valakin testpáncél. Pisztollyal 3-4 fejlövés közelről haargh.

    Viszont az FH2vel nekem csak annyi a bajom, hogy hiányoznak a hadszinterek Normandiától-Moszkváig. Meg az, hogy a repülés kicsit nehézkesebb lett.
  • bakvarnyu
    #2885
    Halott ügy , az ortodox Bf1942 hívőket úgyse lehet meggyőzni.
    Ugyanúgy lenézik a BF2-t mint az OFP fanok az összes Battlefieldet.
  • Bala10
    #2884
    sok embernek azért nem tetszik, mert túl élethű lett. itt célozni is kell, nem csak úgy ráfordulni. :) ezerszer jobb ez a mod mint bármelyik amikkel eddig játszottam, csakhát nehéz. :)

    ma gém?!
  • joebacsi
    #2883
    nézd meg a poe2-őt is, mert ez, meg az fh2 együtt jelenleg is simán megér sztem ennyit, de persze nem vagyunk egyformák :)

    néha én is tolok egy kis fh1et a dogfight meg a tengeri csaták miatt (előbbi valahogy nem lett az igazi a 2ben, utóbbi meg ugye egyáltalán nincs), de a gyalogos és a páncélos harc sokkal jobb, hangulatosabb lett fh2ben
    (igaz bf nálam legutóbb nyár elején futott, de ennek nem a játék az oka :))
  • SZU
    #2882
    Kösz, a sima BF2 egy kalap kavicsot nem ér meg nekem. Játszottam vele egy kicsit az 1.41-el és az alappal is. Hát inkább játszok tovább az origy BF1-el meg az FH1-el multiban.

    Ez az FH2 is még csak elmegy, de megnézném multiban is, hogy minden rendben van-e, meg minimum bevárom a nyugati frontos részleget is. Aztán majd megrágom, megér-e nekem ez 3 rongyot.
  • joebacsi
    #2881
    kb 3rongy a játék
  • Bala10
    #2880
    én nagyon lefáradtam ma... de holnap 5 felé már ráérek! :)
  • Bala10
    #2879
    használd a keresőjét, nagyon klassz
  • SZU
    #2878
    IP-t tudsz adni ehhez az antik szerverhez?
  • JAG1
    #2877
    Asszem Antik szerver az...
  • bakvarnyu
    #2876
    az nemigen van de próbáld ki hátha beenged
  • JAG1
    #2875
    Nu, van netem, mehet a csapkodás. :-)
  • uHs Gerzson
    #2874
    Ezek mind egy késöbbi patchben lesznek benne.
  • SZU
    #2873
    Tört szerverek vannak? =7
  • bakvarnyu
    #2872
    Egyelőre még csak ilyen rövidgatyás pályák vannak később lesz más is.
  • JAG1
    #2871
    Elvileg ma már lesz netem otthon, szal este lőhetünk egyet így fél év kihagyás után. :-)
  • SZU
    #2870
    Egyéb kérdésem is lenne. Láttam képeken, hogy van Tigris, meg Párduc is, de én egyik pályán sem találkoztam velük. No meg a Nyugati Fronton is kellene lennie pályának, olyan sincs nálam.

    Most ez azért van, mert ezek még nem létező elemek, vagy utólagosan kell beletelepíteni őket, vagy egyszerűen singleben ezek rejtett pályák?
  • HUmanHunter
    #2869
    az fh2 ben nem lehet újraéleszteni, csak a server beállítás lehet szar, a bf2 ből áthozva a repülés meg elég nehéz szerintem is ,de aki il2 höz szokott az azt mondja nagyon könnyű. nemtudom.
  • SZU
    #2868
    Nekem az 1.41-el sem megy.

    Játszottam botok ellen és érdekes, hogy nem minden pályát lehet játszni. Ha kreálok egy lan gamet, akkor legalább 3-4 plussz pálya van.

    Egyébként a medic csomagot csak úgy lehet használni, hogy ledobom a földre és átmegyek rajta? És más bajtársat hogy lehet feléleszteni? Ugyanis, van amikor meghalás és a találat között kiírja, hogy sérült vagyok x mp-ről számol vissza, majd csak utána számolja a respawn time-ot. Ilyenkor a sérültre kellene dobnom a csomagot?

    Az FH1-ben viszonylag jól ment a bombázás és repülés, de szigorúan cocpit nélkül. Itt viszont megőrjít, hogy csak akkor látom a célt, ha már annyira bedöntöttem a gépet, hogy 1-2 mp múlva fel is kell rántani, vagy lezuhanok. Az FH2-ben is vannak spiller pilóták?
  • HUmanHunter
    #2867
    bf2+1.41+fh2 2.1 full és old version minden servernél? !
  • Bala10
    #2866
  • n003
    #2865
    :DD még mi történt? költözés?