10
SLI problémák megoldása
  • TheSuperMan
    #10
    sziasztok !
  • ProGabe #9
    [szigorúanmagánvélemény]

    olyan szép warnt adnék ezekért,főleg ezért a szmötyiért,valaki legyen olyan szívesz árulja már el mi ebben a poén

    [/szigorúanmagánvélemény]
  • Jagi
    #8
    jaajdezárható-Ó jaajdezárható-Ó
    xD
  • Japep
    #7
  • ProGabe #6
    :P is van ott
  • 0Fritz0
    #5
    majdnem :)
  • passatgt
    #4
    A téma lezárva, nem küldhetsz több hozzászólást
  • OrioN the S
    #3
    :)
  • Czdano
    #2
    hello:P
  • Attila5
    #1
    Sziasztok!
    Azért nyitottam ezt a témát mert nekem sajnos gondomvan az SLI-vel.A lényeg az hogy vettem egy Gigabyte quad royal alaplapot hozzá 2GB 667MHz ram 2DB Nvidia quadro fx3400-as videokarit és egy 30"DELL tft monitort a táp Tagan 580w-os.Ugye ezzel azért már lehetne játszani,de nehogy már minden jól klappoljon.Mondanom sem kell mikor elinditottam a Max Payne2 öt a kép villogott a szivárvány minden színében,ezt 25600x1600-as felbontásban tette és mikor vége lett az intronak magátol kilépett a játékból és egy híba üzenetet írt ki(kiürült a video memoria!)a két kártyán egyenként 256MB ram van,na erre vissza vettem a felbontást 1024x800-ra és ugy tökéletesen megy.A HL2 mind a két része megy full felbontáson 2560x1600-ba,de az Oblivion már sehogysem akar rendesen menni.Ha esetleg valaki tudnará megoldást azt szívesen fogadnám.Driver-ból hat félét probáltam volt olyan hogy még kép sem volt.Most jutott eszembe hogy az egyik videokártyám mellett egy scsi kártya van!A két kártya között 1mm helyvan nem tudom hogy ez gond lehet-e?