26
  • rendiboy
    #26
    Nos én láttam ezt a filmet és hát, hogy bevalljam a végig már nem tudtam nézni, mert enyhén szólva elég elképzelhetetlen dolgoról szól, így nem is tartom valami jó vígjátéknak. Szerintem ez túlságosan mesébe illő történet és hát marha nagy poénok nem voltak benne szerintem.
  • kankalin89
    #25
    rohadt jó film ez is.nekem nagyon tetszett
  • Oziris666
    #24
    Jujj az nagyon jó kis film Cage-el!Jóhogy emlegetted,leis szedem a polcrol megnézni:)
  • vortel
    #23
    Szerintem is nagyon jó film, szeretem az ilyen stilusuakat, pl egyik legjobb film ilyen stilusban, a segitség apa lettem (aka The family man) Nicolas Cage-dzsel. az iszonyat emgható. De ez a film is rendben van, sandlernek jól állnak ezek a szerepek.
  • Xymer
    #22
    Messze nem olyan jó mint vártam, de egyszer meg lehet nézni. Van benne pár jó poén, de a legtöbb inkább középszerű. Műfaját tekintve valóban kicsit nehézkes és fárasztó lett. 6.5/10
  • adam first
    #21
    Tegnap végre sikerült megnéznem a Távkapcsot.Hát mit ne mondjak szerintem nagyon jó film volt,egyszerre szórakoztató,meginditó,elgondolkodtató.Amint megjelenik DVD-n egyből beszerzem.Ilyen filmért érdemes pénzt kiadnom.
  • masek
    #20
    nem volt jó film.
    pause, és lefingom a főnököt?? van aki ezen röhög?

    pici SPOILER on

    meg a végén a "hatalmas" fordulat - már az elején annyira egyértelmű volt...

    pici SPOILER off

    szóval ez inkább tömeghumor, abból is a szarabb...
    kacsadugás, jajdevicces - áh, nem ragozom...
  • akyyy
    #19
    jó film volt nagyon:)
  • stargatelost
    #18
    Ez qrva jó film volt!!!! :D Adam Sandler hozta a formáját :D Amúgy a vége tényleg szívszorító volt, ami nem feltétlenül volt rossz :)
  • birge
    #17
    Szerintem ritka sz*r volt, leszámítva a szomszédgyerekes poénokat, mert azok tényleg ütöttek:)
  • Morden23
    #16
    Talán mert nem "az" Istenre, hanem "egy" istenre vonatkozik?
  • gere1
    #15
    http://www.porkolt.com/trailers-5287.html
  • ProGabe #14
    még nem láttam így magáról a filmről nincs véleményem,de az biztos hogy a posztere nálam megkapta az "év legrosszabbja,amin látszik hogy 2 perc alatt dobták össze" díjat
  • Szocsi88
    #13
    Ha Adam Sandler, akkor csak jó film lehet.
  • sprite06
    #12
    Nem tudom, nekem így is nagyon tetszett drámával... sőt... poénokkal sem volt gond, nálam 9es volt a 10ből :)
  • azirafael
    #11
    Szerintem is jó film volt, annyira nem kellett morális mélységekbe merülni, hogy elrontsa a komédia örömét szerintem éppen ezért volt jó.

    A Sátánka meg frenetikus.
  • ansell
    #10
    Az alcímben kis betűvel írtátok Istent. Javítsátok!
  • kutyak
    #9
    Adam Sandler rulez.
  • Dinosaur
    #8
    Kurva jó volt a film!
  • AtomHeart
    #7
    Akkor nezd Mr. Deeds-t :^)
  • Sanyix
    #6
    Golyóálló a lekjop :) "diznileeend" :D
  • winnie
    #4
    :) szerintem sandler legpocsékabb filmje volt, de hát kinek a pap.
  • rolika
    #3
    ja, a sátánka király volt.
    most volt szombaton valamelyik kertv-n, szétröhögtem magam :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Jóak film, szórakozató és még tanulságos is, még ha közhelyekkel operál is. A vége meg amilyen nyálas olyan szívszorító (kövezzetek meg, de nekem bejött).

    A Little Nicky is bravúros volt a maga nemében anno...
  • Lonesome Jim
    #1
    Ez egy jó kis film, tuti, hogy mindenki jól fog szórakozni rajta! A cikk írójának részben igaza van, bár inkább csak arról van szó, hogy egy kritikusnak mindig kell negatívumokat is találni..