25
  • dez
    #25
    (Valószínű, hogy a VGA csatlakozó egyes forrasztásai engedték el magukat.)
  • dez
    #24
    "Vagy kontaktushiba van valahol"...
  • reiko
    #23
    Furcsa dolgok történtek.. elvittem egy masik gepbe a kartyat ahol szintugy vörös szine volt mindennek(boot kepernyo is) aztan hazahoztam 1-2 napig meg vörös volt minden aztan tegnapra megjavult, jok a szinek ...
    /dez, azert kosz ;) /
  • dez
    #22
    Nem arról beszélsz, hogy csak kék és zöld szín van? Mert akkor elszállt a vörös. Talán csak a monitorkábelben szakadt el a vörös ere. Vagy kontaktushiba van valahol. De az is lehet, hogy a kártyán szállt el a vörös szín, és az is, hogy a monitorban.
  • reiko
    #21
    nemtudom van e valakinek ilyen kártyája -> Inno3D Geforce 7900 GS
    Nekem van, mostmár nemsokára csak ugy mondom hogy volt.. A kártya nálam beszart.. A képernyőm ULTRAIBOLYA Színű ..:D Majd meg vakulok tőle, ilyet még nemláttam. Azért írok hátha valaki tapasztalt már ilyet, és tudja-e hogy lehet-e az effajta problémát kiküszöbölni.. megjavítattni? Válaszokat előre is köszönöm
  • BiroAndras
    #20
    A legegyszerűbb megnézni, hogy újonan kb. mennyi egy hasonló konfig. Ahhoz képes a korától és állapotától függően valamivel kevesebbért lehet eladni.
    Ránézésre kb. 80-100 ezer körül lehet (az X800 messze a legtöbbet éri az egészből).
  • pbla
    #19
    Megtudná valaki mondani, hogy kb mennyit ér az alábbi gép:
    CPU típusa Intel Pentium 4E, 2800 MHz (21 x 133)
    Alaplap neve Asus P4R800V-Deluxe
    Alaplapi lapkakészlet ATI Radeon 9100 IGP
    Rendszer memória 1024 MB
    Videokártya RADEON X800 Series (256 MB)
    Lemezes meghajtó QUANTUM FIREBALLP AS20.5 (20 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100) Lemezes meghajtó Maxtor 6Y080L0 (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
    Optikai meghajtó ASUS DRW-1608P2
    Optikai meghajtó AV5049A YVI890T SCSI CdRom Device Optikai meghajtó HP DVD Writer 520n
    BIOS tulajdonságai:
    Gyártó Phoenix Technologies, LTD
    Verzió ASUS P4R800-V DELUXE ACPI BIOS Rev. 1008
    Aero Cool JR SV ház
    Codegen 400W-os táp
  • bloodrayne2
    #18
    Sziasztok!
    Megtudnátok mondani milyen hűtése van a Inno3D GeForce 7950 Gt-nek?
  • BiroAndras
    #17
    Nem csodálom. A 7600GS sok-sok generációval fejlettebb. Ráadásul az MX-ek sose voltak gyorsak.
    Tavaly egy szerverbe raktam leselejtezett GeForce3-at, mert az volt a legkisebb kártya, amit hirtelen találtam.
  • M0rph3u5
    #16
    nekem az uccsó bekezdésben felsorolt 7600 GS van(hozzá AM2 Athlon64 3500+, 1GB RAM ~677MHz, vagy vhogy így). GeForce 2 MX 440 után elakadt a lélegzetem(és még 1 hónap után is extázist okoz a teljesítménye), mikor beindítottam a F.E.A.R.-t... mi lesz majd ezután?
  • Mike at home
    #15
    a google a te barátod :)
  • mcganyol
    #14
    a garancia nagyon cink ha külföldről van.

    amúgy jelenleg az inno3d 7900gt áfával együtt 66k forint kiskerben (de nem reklámozom hol).

    amúgy a cikk talán nem világított rá, ez pusztán annyiban különbözik a 7900gt-től, hogy ezek 256 helyett 512mb ram, ami 660helyett 700mhz-en megy, és 450 helyett 550-en hajtják a gput.
    Figyelembe véve a 7900gt közismert tuningpotenciálját (gtx órajelet gyárihűtővel 98% tud gond nélkül) lehet hogy ez tökugyanaz a kártya gyárilag húzva kicsit, több rammal és új névvel.
    A több ram valószínű nem gyorít semmit (mint korábbi tesztekből már kiderült). Van egy sanszom hogy ez csak egy marha nagy parasztvakítás. De reméljük majd jön róla teszt és kiderül hogy tévedek :)
  • BomBa
    #13
    silentpipe? az mi?
  • KIP
    #12
    nem tudhatom hogy mennyire szerinted?
  • Mike
    #11
    szerinted én ennyire hülye vagyok?
  • KIP
    #10
    na na, hagyni kellett volna hogy tovább lógjon a gyerek keze a bilibe, miért rontod el a rendelős ráfaragós játékát?:D
  • Mike
    #9
    még akkor sem
  • arty
    #8
    usa rendelésre is kifizetheted az áfát, vámot és máris ugyan ott leszel ...
  • Mike
    #7
    legyen csak 100k felett :)
    akkor majd USA-ból nem 1-et rendelek, hanem 5-öt, és mindet eladom
  • Mike
    #6
    a cikket végigolvasva: akkor nem 7900GT hanem 7950GT, kellemes áron
  • Mike
    #5
    ha majd az AUSU-Gigabyte kihozza a 7900GT-t SilentPipe-pal, majd veszünk olyat. nem nagy dolog. mivel 3 év garik vannak ma már, simán el lehet adni egy fél éves kártyát
  • KIP
    #4
    eszerű a képlet: ha játékfüggő vagy és jó az anyagi helyzeted megveszed egyébiránt meg lehet csajozni élőben is nem csak neten keresztül:)
  • TheSuperMan
    #3
  • sped
    #2
    Szokásos dollár=euró konverzió után már szépen 100 ropi fölött lesznek.. majd 1 év múlva veszek ilyet.
  • Astera
    #1
    Igen. Én is kérek kettőt.
    Az eurót is ilyen jó áron váltjátok? Vennék.