50
The Notorious B.I.G. aka Biggie Smalls aka Big Poppa
  • Rpeee
    #50
    Pár hónapja láttam a filmet, és menő volt!!

    ---------------------------------------------------------------
    csekkold a csatornám
    http://www.youtube.com/user/softsynthportal?hl=en
  • w77d
    #49
    gyerekek B.I.G él és a Chevrolet-nél dolgozik XD

  • toysoldier
    #48
    sztem nem lett túl hollywoodis, én nem szeretem Biggie zenéjét, de a film mégis nagyon bejött :]
  • jax
    #47
    Nagyon jó lett, Biggie karakterét rohadt jól eltalálták. A csávó kajak olyan, még a flowja is, ahogy nyomja a számokat, ááá :D durva. Kicsit talán túl hollywoodias lett, aki nem szereti Biggie-t, vagy nem érdekli a rap, annak nem hiszem, hogy tetszene.
  • toysoldier
    #46
    torrenten fent van, csak lassan jön :\

    ma délelőtt néztem meg énis, nekem tetszett, egyedül a Tupacot meg Puffy-t alakító színész nem jött be...
  • kisficsor15
    #45
    honan lehet letölteni a filmet ?
  • toysoldier
    #44
    Megnéztem ezt a Nas klippet, nagyon bejön

    Amúgy pár számot szeretek Biggie-től,
    de számomra Tupac a legjobb
  • basedog953
    #43
    Akartok pénzt keresni azzal hogy smst kaptok????
    Ha igen akkor látogassatok el a www.mobilpont.hu oldalra és regisztráljatok...
    Teljesen ingyenes!!!!Minden elolvasott sms után 5 forintot kaptok...Csak arra kérlek
    ha valaki regisztrál ajánlónak írja be az én számom:06707795883Thx...Tényleg megéri...
    (Csak a számom ne felejtsétek el beírni...)És akik
    kételkednek ebben azoknak elmondanám, nemrég kaptam:14595 Ft-ot!Szóval szerintem megéri!
  • jax
    #42
    Ajjaj, látom nagyon pang az egyetlen tápigom, szal tápolom
    Mostanába ezt a két Biggie számot hallgatom, nem annyira ismertek, viszont annál faszásabbak:
    Party and Bullshit
    Flava In Ya Ear

    Hallgassátok, nézzétek.
  • Fido4life
    #41
    "Hát P.Diddy-t kihagyhatta volna a történelemből,ugyanúgy mint Dr. unk Eminemet...
    Szóval mindkettőt rühellem."

    Ez azért elég lol kijelentés volt, a Pac-os topikban még csak azt írtad hogy azért utálod Eminemet mert elbaszott egy rakás Pac számot, meghogy nagy ritkén hallgatod is a zenéjét...
  • Ghostika
    #40
    NOTORIUS & 2PAC a LEGJOBB!!!
  • OrioN the S
    #39
    Hja és még annyi ,hogy ezu a klipp talán pont passzol a topikhoz ha jobben meglesitek.... főleg Tupac és Biggie rajongóaknak..
  • OrioN the S
    #38
    ez a rap getseeee :D naon odabasz neki
  • OrioN the S
    #37
    Nesztek! Mos meg Talib hazavág mindenkit ;) Itt mindkettőből kaptok ízelítőt :)
  • Fido4life
    #36
    nem rossz ötlet
  • Palinko
    #35
    dc-t útálom,you tubet meg pont most akartam ajánlani,mert találtam pár jó Pac dolgot :D
  • OrioN the S
    #34
    én még anno havertól kaptam :) nemtom youtube-én rajta van-e biztos találol.
    ha meg más nem akkor DC
  • Palinko
    #33
    ha tudnál adni egy pár linket,azt megkösöznném :D jöhet privibe is,ha amodik nem látják jónak...
  • jax
    #32
    Ha még nem hallottál Nast, akkor hallgasd meg Nastól a One Micot. Amúgy még csomó jó száma van.
  • OrioN the S
    #31
    kár pedig nagyon jol nyomják... rímek terén nagyon ott vannak a szeren.. pláne klippek terén
  • Palinko
    #30
    hú látszik ,hogy nem vagyok az összes rapper terén jól informált,mert nem hallottam róluk sajna..
    és ti Crocked I-ról,ő is tudja nagyon a dolgot :D
  • jax
    #29
  • Palinko
    #28
    őt nem tom,nem hallottam tőle semmit még sajna és azokról nem merek véleményt alkotni...
    Orion:
    hát én csak 3-4 magyar oldalon olvastam el és onnan tudom.
    ha betévedsz a 2pac os topicomba,láthatsz 1-2 jó linket,ezzel most nem reklám ozni akarok.

    külömben is én annak örülnék legjobban,ha a Biggie,2Pac és a többi nagy névnek inkább 1 topicja lenne,nem így külön külön...
  • OrioN the S
    #27
    MosDef ,Talib Kweli nekem ők teccenek nagyon..
  • jax
    #26
    Azér mondtam, hogy hallgassunk Pacet vagy Biggiet, mer épp róluk volt szó. Egyébként tényleg van még csomó jó rapper, akit érdemes hallgatni.
  • OrioN the S
    #25
    aha. ok. Hát nem vitázok me biztosan jobban tudod ,ahogy látom a logodon :)

    Biggie állítólag sunyi módon hátúlról kapott shotival a hátába!
  • Fido4life
    #24
    meg NaS
  • Palinko
    #23
    az első lövöldözésben kapott fejest (súrolta) a halál oka,a tüdőlövések miatt állt be. úgy hallottam,hogy megállt mellettük egy fehér hosszabb kocsi0mikor mentek a 662 clubba,és egy nagyobb kaliberű stukkerral lőték le. Biggiet hogy történt,azt nem tom ilyen részletesen.
  • Palinko
    #22
    de nem csak ők vannak,szóval lehet a többi régi nagyot.pl. snoop doggy dog ot (NEM snoop dog ot). igazából annyi a külömbség,hogy a Doggy középső nevet még a deathrow kiadónal hasnzálta,ahol kiadta a Dogfathert és a Doggie Style t ezt a két albumot dicsérik.és persze vannak még nagyok pl. NWA,Dr.Dre sorolhatnám
  • OrioN the S
    #21
    ok -.- hallottam ergo nem 100%-os a forrás ,de az tuti ,hogy fejbelőtték -.- (vagy az se? :S )
  • Palinko
    #20
    még annyi kiegészítés,hogy sniperről nem volt szó...
  • jax
    #19
    Nem azt mondtam, hogy a Hit Em Up miatt ölték meg egymást. Végülis tök mindegy, nem az a lényeg, hogyan haltak meg, hanem hogy hogyan éltek.
    Hallgassunk inkább Pacet vagy Biggiet.
    Peace
  • Fido4life
    #18
    Jah, de én nem hinném hogy egy szám miatt öletnék meg egymást..
  • OrioN the S
    #17


    Régen naon bújtam ezeket a dolgokat ,de mára már nem olyan nagy az iránt érzett érdeklődésem :c
  • ScarY MAN
    #16
    very interesting csak az a gaz hogy sok story kering e két dolog korul
  • jax
    #15
    Látom lendül fel a topik.

    Majnem jól tudod. Pac, miután kijött a sittről meghúzta Biggie feleségét Faith Evanst, aztán kölcsönösen beszólogattak egymásnak, Pac megírta a Hit Em Up-ot, stb. Arról, meg hogy hogyan haltak meg, meg miért, hosszan lehetne beszélgetni, de mindenesetre egy Nas klipp (asszem a Got Your Self A Gun) megmutatja a lényeget.
  • OrioN the S
    #14
    hja jok voltak... 2pac meg BIG is csak kár ,hogy 2 legjobb haver volt és egymás haláltá okozták...

    Én infom szerint: 2pac kurogatta BIG feleségét aki asszem anno még LILkim volt és BIG ezt egy sniperrel díjazta ami 2pac halálát okozta ,majd 2pac emberei BIg-et egy shotival küldétk hátba és ennyi...
  • bld
    #13
    én csak azt sajnálom h tele van a tv stb csupa amerikai hiphoppal a komolyabb zenéknek már utánna kell ugye mászni és erre nem sok ember képes, mert lusták ahhoz h finomítsanak az ízlésükön... 50pénz és tsai...
  • ScarY MAN
    #12
    Hát azert mert nagyon nem kerestem ra :)...

    A masik meg tenyleg igazad van Sengag.
    Ha annyit mondunk barkinek hogy "rap" akkor Ők ugranak be eloszor mindenkinek.
    Jo mostanaba meg mar 50cent de akkor is ok a nagyok...Meg RUN DMC :D
  • Sengag
    #11
    Véleményem szerint felesleges lenne elkezdeni mindenféle elméleteket gyártani arra, hogy pontosan hogyan történt...
    Készült egy film is, melyben szintén csak sejthető a válasz (gondolkodásmódtól függően szerintem), a lényeg hogy mind Biggy, mind 2Pac baromi fontos mérföldkő az amerikai rap/hip-hop életében. Kár értük. :((
    cikk: http://www.sg.hu/cikkek/38864