20
  • galedki
    #20
    nehogy má leseggeljek a sonytol... noname mp3, oszt jól van. kinek kell egy zárt rendszerű gépecske, ami csak a saját progijával megy? ami csak a szoftveresen oldottak meg, egyébként, mert a hardware uaz, mint a noname kinaiak... senki ne vegyen ilyet. ha nagyon kell, vegyen iPodot, azzal már flancol is :). jó drágán, persze. sebesség, meg használati idő az persze dzsunkás, de fizessen, akinek van miből... éljen Kina!
    (1.1 USB, 512 MB lejátszó, de van benne rádió is, ami nekem van.)
  • MuardorPro
    #19
    Nekem is Sony van es lehet siman nem tehetsz ra zenet de ha belegondolsz a DRM miatt mas megoldas amugy sincs akkor el lehet fogadni, cserebe karpotol az akksi ami a taiwani dzsunkatol megkulonbozteti (40 ora) es a feltoltes sebessege... nem beszelve a kinezetrol es a kezeloi feluletrol! Ja es a feltolto sw tetejeben az indexelesben is segit... Lehet rendesen keresni es nem a tre id3tag-et olvasgatja ha tudja...
  • Hegyikecske
    #18
    hát, ha nem sony lenne akkor elgondolkoznék rajta
    (mer azt persze nem írja h csak a saját szoftverén keresztül lehet rátölteni a zenéket mint a többi sonynál, különben nem ismeri fel...)
  • pTk
    #17
    az a lényeg hogy nem lehet usbkulcsként hasznánli..
  • kukac7
    #16
    rosszul tudod.
    nem kell feltetlenul az itunest hasznalni.
    van rengeteg alternativa.
  • Ryuuzaki
    #15
    Az IPOD-ra is csak a saját szoftverén keresztül lehet zenét feltölteni. Nekem egy Sony NWA-1000 mp3 lejátszóm van és meg vagyok vele elégedve. Frissítettem a firmware-ét (gyorsabb lett és többet tud). Talán neked is ezt kellene tenned... Meg, ha kicsit belemászol a lelkébe, akkor hagyományosan is lehet rá zenét húzni(drag n' drop)...
  • Faby
    #14
    "Az eszköz leginkább egy USB-kulcsra hasonlít."

    Nem azért, de a mai hordozható mp3 lejátszók (iPod és még néhány kivételével) többnyire USB kulcs szerűek, legfeljebb picit testesebbek, nagyobbak.
  • peba
    #13
    lolmár.
  • erb
    #12
    A Száni tehet egy szivesseget. Nemreg vettem toluk egy MP3-lejatszonak aposztorfalt NetworkWalkman-t. (SONY bab) (http://www.mp3center.hu/index.php?article=72) Egyetlen gixer, hogy a szepseg semmi mast nem jatszik le, mint ATRAC-ot. Igen, jol ertitek, nem jatszik le MP3-at. Csak es kizarola a Száni sajat programjaval lehet ra zenet feltolteni, ami termeszetesen csak es kizarolag PiciPuha alatt mukodik. Aki meg nem akarja vindozzal megeroszakolni a gepet, hat igy jart. -- Oh, igen, ugyanitt alighasznalt, csucskategorias SONY MP3-lejatszo eldo ...
  • HUmanEmber41st
    #11
    NW-S205F ára 180 EU. Még jó, h lehet majd kapni...
    ~60 kFt..ehh..
  • Csukii
    #10
    3 óra, kevés, én naponta 4 órát futok :-)
  • KoS
    #9
    Persze biztosan belepusztultak volna, ha az OGG tamogatast is beleteszik...
    SZVSZ mostansag ez mar eleg alap kovetelmeny kellene hogy legyen...
  • wanek
    #8
    Mit nem értesz?
    +70 Euroért kapsz +3*-os kapacitást és egy rádiót a 110 Euroshoz képest.
  • pTk
    #7
    plusz a jogdíjak, mig 512 mbre kevesebb jogdijat kell fizetni mint 2 gigára :) bár az ára tényleg nem indokolt annyira.....dehát....
  • GABOR16
    #6
    Az extra tárhely és a rádió?
    A gyártási költségkülömbség ugyan elenyésző, de az extrákért nagyobb hasznot kér a gyártó.
    De ez mindigis ígyvolt. A jobb feltszereltség drágább.
  • Duncan Idaho
    #5
    Azért érzite!

    512 mb = 110Euro
    2048 mb+1 in built radio = 180Euro

    Nade mi kerül +1536mb ban és egy rádióban ennyibe?
    A gyár úgy ontja mint a kakát...
    Segítsetek megoldani ezt a talányt!
  • KaBuTo666
    #4
    http://image2.sina.com.cn/IT/digi/2006-08-12/1f247f1f4fa21b0a4e7f490c1b98e026.jpg
  • KaBuTo666
    #3
    http://cache.gizmodo.com/assets/resources/2006/08/sony_mp3playas.jpg

  • KaBuTo666
    #2
    veszek ilyet, ugyanis járok futni
    meg ki*aszottul tetszik....
    no meg most baszódott el 3 éves kőkemény használat utána az mp3 lejátszóm! (256mb-os szar kis lejátszót vettem annó 27 ezerért :O )

    ára a legolcsóbbnak nem is vészes, azt hittem minimum dupla ennyit kérnek érte


  • ScarY MAN
    #1
    Jól jönne!