17
  • G_ArchAngel #17
    exif:

    Camera Make: Canon
    Camera Model: Canon EOS 20D
    Image Date: 2006:07:24 17:31:16
    Flash Used: Yes (Manual)
    Focal Length: 112.0mm
    CCD Width: 3.00mm
    Exposure Time: 0.0050 s (1/200)
    Aperture: f/5.6
    ISO equiv: 100
    White Balance: Auto
    Metering Mode: Matrix
    Exposure: Manual
    Exposure Mode: Manual


    szóval nem azzal, de gondolom ezeken a képeken nem a Sony tudása, hanem a külső felépítésének bemutatása a cél...
    vannak tesztfotók is a cikk mellett, amik a Sonyval készültek...
  • Nuts
    #16
    Ha a leányzó kezében is H5-ös van, akkor ez azt jelenti hogy:
    1.) Vagy nem H6-el készült a kép.
    2.) A sony egyből kettőt is ad tesztre.
  • s2rk2ny
    #15
    Arra azért gondoltak, hogy ha letöltöd a képet, a Properties-ba DSC-H5 jelenjen meg...
    Jó, hogy azért nem H5N1-re keresztelte SONY a gépet
  • s2rk2ny
    #14
    Nem rossz a ribi... Nekem is feltunt...
  • perempe
    #13
    Se optika, se színvilág tekintetében nem cserélném le az S20 Pro-m erre.
  • Antropov
    #12
    "Sajnos magyarul nem kommunikál a gép. "

    Ha a magyar menüre akar utalni ez a mondat, akkor nem helytálló, mert a Sony H2 és H5 is rendelkezik magyar nyelvű menürendszerrel.
    Beszélni, persze nem tud ;->
  • Cat #11
    ha el akarnák adni, a szöveg nem fikázná :)
  • Blasta
    #10
    Egy ilyen független oldalon közölt ismertető semmit nem akar eladni.
  • RpPRO
    #9
    Az utso kepen azt az EOS feliratot igazan eltuntethettetek volna. :D

    Az objektiv eleg gyors, de ilyen 12x optikai zoomnal sajna mar sok a kompromisszum, nem jo a kepminoseg.
  • Emmegki
    #8
    Vele próbálják eladni. Akárcsak a blikket, bár ott jóval többet kell mutatniuk.
  • rumos
    #7
    nah meglepődtem hogy a mutatós fotóalanyra senki sem tett megjegyzést :) pedig hát...
  • Dwint
    #6
    Amugy egyetertek Möcivel, nekem is egy kicsit elkapkodottnak tunik. Jo hogy megvan a 7MP, meg a nagy kijelzo, de a nagy kepzaj, a fako es homalyos kepek (mezo, strand) kiabranditjak az embert. Habar a fako kep lehetett a fenykepesz hibaja is.

    Meg nem volt ez a kamera a kezemben, szoval csak az itteni kepek alapjan alkottam velemenyt

    Megkernem a FotoMarketet, hogy nekem is bocsassa rendelkezesemre a gepet, hogy en is letesztelhessem
  • Möci
    #3
    3 évvel ezelőtt az lett volna az álmom, hogy egy ilyen gépem legyen (habár az, hogy nincs rajta vakupapucs lehet, hogy már akkor is elriasztott volna). Egy kicsit izzadtság szagúnak érzem a "terméket" -csináltam valamit, mert a konkurenia belekényszerített.
  • maestro85
    #2
    DSC-H5! Kategóriájában a képminősége szerintem jó, de a lassúság mindenféleképpen idegesítene, nem vennék akár csak ez miatt. Már nagyon megszoktam a casiom supergyorsaságát.
  • SzGyuri
    #1
    Mi is a termék? :)