17
  • atlagember
    #17
    Ezexerint a mai winyók nem is mennek magasabb helyeken? Ezt nem hiszem el, szerintem ez megint csak etetés. A rázkódásvédelem az fontos, de arra szükség lehet pl. egy laptopban is.
  • vax
    #16
    Hát meg előbb utóbb lehet, hogy a gépkocsikba is "fekete dobozt" építenek. :)
  • vax
    #15
    pl., az újabb GPS-ek a térképeket már a belső hdd-n tárolják nem memória kártyán. Erre is alkalmas például. (tom tom 910 gps már ilyen. 20 gb-os hdd-vel.)
  • Ondodo
    #14
    Remélem nem ezen lesz az ABS, ESP, motorvezérlő szoftver stb... rajta, mert akkor csak használt kocsit fogok venni 2006-ig! :D
  • Sir Quno Jedi
    #13
    A saját elhaló szívverésedet?! :D
  • EaT
    #12
    mount everesten mit fogok hallgatni ?:C
  • kvp
    #11
    "Megnyugtattál! De mi lesz a garanciával?"

    Javaslom a flash diszkeket. Az elso nagy tomegben eloallitott ide feluletu flash meghajtokat az izraeli hadsereg vette meg meg a 90-es evekben. Vajon miert pont ok? :-)
  • Gabest
    #10
    Megnyugtattál! De mi lesz a garanciával?
  • Cactus
    #9
    Nem azt ígérik, hogy -300 alatt nem müxik, hanem hogy eddig megy megbízhatóan. Nagy különbség! Szal nyugodtan használd a Holt-Tengernél, sztem baja nem lesz.
  • Gabest
    #8
    -392 méteren? :P
  • okosszöszi26
    #7
    Hát épp ez az, hogy ott is megy :-|
  • Gabest
    #6
    holt tenger mellett nem is megy? de gagyi...
  • Mynet
    #5
    Válasz erre! Hallottál már a Dension hdd-s mp3 lejátszóiról? Ez egy magyar termék és leginkább külföldre árusítanak, itthon annyira nincs benne a köztudatban, de a világon elismert cég, és termék!
  • roliika
    #4
    Jaja nagyobb a légköri nyomás. Hollandia necces lehet. :D
  • r4pt0r
    #3
    Nem. Úgy kell érteni hogy tengerszint alatt 300méterig fog biztosan menni. :D
  • Gabest
    #2
    tengerszint alatt 300 métert úgy kell érteni hogy vízálló?
  • peba
    #1
    Lehet maradi vagyok, de ez most minek?
    Kocsimba benzin legyen ne vinyó : )