73
  • l1710s
    #73
    Sziasztok! Keresek ehez a játékhoz társfordítókat, akik segítenének nekem magyarra fordítani ezt az interaktív regényt, ami a japán játékgyártás nagyszerű darabja -blabla... A fordítás angolból történne, én megoldom a szoftveres részét, gyakorlatilag csak a szöveget kéne magyarra foríítanotok segíteni, mert ez így egymagamnak elég nagy falat, és sosem készülnék el vele. Sok fórumon olvastam, hogy angoloul nem tudó emberkék szeretnék ha valaki végre nekiállna és lefordítaná, így hát eljutottam oda, hogy szívességből megteszem(szük), Ebből annyit akartam csak kihozni, hogy a dolog non profit jelleggel zajlana, szóval így álljatok hozzá Köszi előre is. [email protected]
  • Indigo
    #72
    téliszalámi...
  • tysonbaba
    #71
    jövök majd szia...Dex! :D
  • Dragonlords
    #70
    ez tulajdonképp mi:S?
  • Dexantreal
    #69
    Aha, ok. Én most picit szüneteltettem a játékot, de ma asszem előveszem megint.
  • Prof William
    #68
    Hát ha a X Change 3-at adnák akkor az lenne a vég ewnnek a műfajnak MO-n. :)

    Lejött és tetszik. Egyeseknek kicsit zavaró lehet hogy az inrteraktivitás kimerül a 10-15 percenként feltett választásilehetőségekben, d a szori tetszik, bár még csal 2 nap telt el a 5-ből. (Ugyebár öt nap múlva roppan össze az állomás)
    A bújócskán kicsit fáradtam, mert kinek lenne vajon kedve egy sötétbe borult szétesőfélben lévő bázison bújócskázni, de végül is volt értelme mert megtudtunk pár dolgot+nőtt a rejtély.
  • Dexantreal
    #67
    Egyáltalán nem vágom, miért ez a negatív előítélet hazánkban a mangáról, animéről. Igen szórakoztató, kikapcsolódásra alkalmas játék, valamint állítom, hogy tv-ben is szintén ugyanezt nyújtja a kedves nézőnek. Szerintetek miért rajong érte annyi csaj? Mert érzelmektől dús rajzfilm sorozat, változatos fordulatokkal, romantikával, drámával - gondolom én - és nem az a bizbaz szar Pokémon, Dragon Ball, ahol a gyerek csak elhülyül.

    Szal magyar nép tessék jobb belátásra térni anime és manga felett
  • Griphons
    #66

    Lehet hogy előbb utóbb kis hazánkban is elfogadják a manga és anime műfajt?
    Mindenesetre igényesebbek, és több a mondanivalójuk mint az amcsi műanyag rajzfilmeknek, meg játékoknak.
  • NEOreg3
    #65
    Dániel legközelebb az X-Change 3-mat teszteld, és képeket is tegyél be, kösz:D
  • Dexantreal
    #64
    Na, Prod William lejött már a játék? Milyen így elsőre neked?
  • Prof William
    #63
    Tetszik eddig, bár nem biztos hogy egy félig elárasztott, szétesőfélben lévő bázison lenne e kedvem bújócskát játszani mért épp az a sub-quest. :)
  • Prof William
    #62
    Itt pont a szöveg/történet a lényeg, de a képek szintén szépek. :)
  • Szeszmester
    #61
    Én a hentai izéket szoktam letölteni, csak pörgetem a szöveget és nézem a képeket.
  • Prof William
    #60
    Reméllem van good ending is a gameban. Nem bírnám, havalami deporesszisós véget hoznának össze neki. Bár a képekalapján nem hiszem:) Az 4+1 végből legalább 1 biztos heppy. :)
  • Krezga
    #59
    FSN jó lenne magyarul:D
    Huhh, én is nagyon örülök, hogy írtak egy ilyen játékhoz cikket. Nem is gondoltam volna, hogy ezt itt az sg-n megérem:D
  • Cheesy
    #58
    Egyszerű a válasz a mirtre. Pénz. Több száz részesek ezek a cuccok és aránylag kedvező mennyiség/ár-ért lehet hozzájutniuk a TV csatornáknak. Hogy azután mennyit vágnak belőle és darabolják fel reklámmal, az változó.
    Igen, az embereknek meg kellene néznie pár minőségibbet. Ezért is örültem, mikor az A+ leadta a Full Metal Panic-ot. Na az tényleg nem rossz, meg is lett a sikere. Az más tészta, hogy történetileg és mélységileg az amcsi idiótáknak is készült részben.
    Black Lagoon és Coyote Ragtime Show a követői, de ateista módon istenemre mondom, hogy élvezhetőre sikerültek.
    Mellesleg sztem nem is célja a médiának, hogy minőségibb animékhez szokjon a nép, mert akkor nem lesz kíváncsi azokra a szarokra, amiket "nagy kegyesn" lead a csatornákon. De létezik egy szerver...
  • Hoz_Hun
    #57
    Ever 17! Yeeeeeeeeeee!
  • Prof William
    #56
    Azért gondltunk ere, mert ez legflább gyárilag angol. Angol nyelvterülere szánták, ésangolulazért többentudnak mint japánul a magyar fordítók közül.
  • Lokids
    #55
    Bírom a sok embert, aki izél, hogy képek, meg japán meg stb...
    Vegyük cska a grafikai részét. A játék így egész pontosan 2.42 giga. Namost ha ezt egy korszerű enginnel (mondjuk U3 vagy Crysis) oldották volna meg, nyílván nem kéne tárolni a több ezer képet. De ahhoz, hogy ugyanezt a storyt kapjuk vissza vajon mennyi pálya elem hsonló kéne (és itt nem cska a grafra gondolok)? Nézzük pl a LG: Dreamfall-t mint egy nagyszerű kalandjátékot. Annak a hossza ehhez képest elenyésző, és kb 6-7 gigát foglalt. Ez mennyit foglalna el teljes mértékben animálva?

    Ha már fordításról van szó, a Fate/Stay-night-ot nem akarjátok lefordítani? Igaz japánról kell, és csak 4000(vagy 8000, nem tudom melyik) oldalnyi szöveget tartalmaz. :)
  • Prof William
    #54
    FF8. Az első ilyen élményem volt és eddig a legjobb. (Talán mert ez volt az első. :) )

    Melleleg hogy más iráynt adjak a beszélgetésnek NAGYON meglepett hogy egy ilyen játékot mutanak be itt. Azt hittem hogy a SG kritkusai nem is tudnak erről, vagyha igen kíméletlenül a földbe döngölik. Nem lehet rossz, ha a saját bevallása szerint most először ilyet látó cikkírónak is tetszet....
  • Szefmester
    #53
    A poén az hogy egy igazi japán kalandjátékban, animéban több az érzelmekre ható storyelem mint a nagy nyugati játékok tucatjaiban összesen. A történetvezetés is nagyságrendekkel minőségibb. Aki még életében nem játszott ilyennel az bánhatja, de próbálja ki a Final Fantasy 7-8 részt és ne a grafikát nézze hanem a történetet. És élvezze a játékot ne csak végigjátsza. Egy ehte japán animét -ami nem a tízéveseknek készült- csak úgy lehet/érdemes megnézni hogy élvezed.
  • Prof William
    #52
    Inkább a mondanivaló. Az ugyanis ezekben mégvan. Kitartás, szerelem,sorsok. Remek történet. A TV-mostanában miylen kutlúrát közvetít? Nem sokat sajnos...
    Ezek igazhogy irtó sablonosan hatnak a mai generációnak de az animékben+ilyenekben jól ki tudják ezt mutatni.
  • roliika
    #51
    Várom már a Sebaj Tóbiás, Kockásfülű nyúl, Vuk "progikat" is. :D
  • Indigo
    #50
    Kultúra? Ó igen, jó hogy mondod, a képekből csak úgy sugárzik a kultúra! Máris milyen tájékozott lettem, hát még aki végig is játsza, az meg aztán... húha...
  • Ryo san
    #49
    Isteni,fenomenális,végre egy kis kultúra.Ja és hogy tinik a szereplők?Sajnos biztos úgy gondolták a készítők hogy drabális páncélba öltöztetett,rohamosztagosokkal nem igazán tudnák elmesélni a történetet.Hogy micsoda gyökerek vannak:)
  • Prof William
    #48
    Elég lassan jön olyan 2-5-el és összvisz 6 embernekvan meg teljsen a többi 500 + szedi. Így eltart egy darabig de egyre gyorsabb lessz idővel...

    Visszatérve a "nagyszemű izzadó" -ra. Sztem animékben sokszor jobban fejezik ki az érzelmeket mint bármely más filmben. És központibb szerepet is kapnak....
  • Dexantreal
    #47
    Most tartok ott,h a tanuki lecsapta a kölköt
  • Prof William
    #46
    Itt ez a normális. Az animékben sem meglett 40-es borostás hipermacsók a főhősök, hanem fiatal/fiatalos fiúk/lányok.

    És a amcsi filmek tinisztárjaival ellentétben ők jól játszanak és nem kell akkora gázsi nekik+nem d**ák meg a almás pitét. :)
  • Prof William
    #45
    A kaland játék kockázat könyvek! Hogy szerettem őket!


    Itt meg még ilusztrálva is van. :)

    Irok én is abba a topicba...
  • Mentoloshurkaka
    #44
    Wazz de legalább vmi normális történetet csináltak volna hozzá, nem az ilyen tinifiúk meg tinilányok egymás iránti rajongása, nekem ettől hányingerem van
  • Dexantreal
    #43
    komplexumba,ehh...
  • Dexantreal
    #42
    Nemtom, full elején vagyok még. Most mennek a komlexumba be...
  • Dexantreal
    #41
    A3=A+
  • Dexantreal
    #40
    Aha. A3-m nincsen szerintem:S és egy rakat csaj van msn listámon, aki anime fan...szal,ha kíváncsiságból megakarok nézni egy-két jó részt, ők útba igazítanak.

    Egyébként megkérdeztem a topikba, hogy magyarosítaná-e valaki. Még nem válaszoltak. Ha gondolod te is írhatsz nekik, hátha úgy nagyobb lesz az esély rá.
  • Dunkey
    #39
    Hát én csak szánni tudom a sok idiótát akik összevissza fikázzák azt, amit nem tudnak felfogni, mert nem amerikai...eh, szánalom.
  • Shadow_THH
    #37
    pedig sokkal jobb játék lenne ha a Majka is játszana benne és amerikában történne az egész
  • Bucser
    #36
    Én meg utálom az ilyen korlátolt majmokat...
  • dcyrax
    #35
    Ez a játék fos
  • Higany
    #34
    Utálom ezeket a hulladékokat! A hányinger elkap, ha ilyennel hoz össze a sors! A hülye japóknak biztos bejön!
  • Pharaoh
    #33
    Az, csak nem jutott eszembe a neve.

    Amúgy nem lehet olyan rossz, régen voltak ilyen könyvek is, hogy te választhattad meg, hogy mit csináljon a főszereplő és oda kellett lapozni, ez pont olyan csak PC-n