205
Hajó, jacht, jetski, katamarán, vitorlás, óceánjáró, motorcsónak, yacht, windsurf, gumicsónak :) minden ami a vizen úszik
  • mcmoha
    #205
  • mcmoha
    #204
  • mcmoha
    #203
  • ximix #202
    E-Ship1 pdf
    Ezt nem kell szélirányba fordítani, kevésbé billenti a hajót, a fene tudja, mindkettőbe látni rációt, főleg a teleszkópos szárnyprofilnál.

    Wind Challenger pdf

    Next Generation Bulk Carrier

    Vindskip pdf
  • ximix #201
  • molnibalage83
    #200
    Ismerem a rotoros megodlást, de nem értem, hogy ezzel mit akarnak a szárnyprofilos vitorlához képest, ami passzív.
  • ximix #199
    E-Ship


  • [NST]Cifu
    #198
    A klipper ~1-6 ezer tonnás vitorlás hajó volt, ekkora méretű tisztán vitorlás teherszállító hajót építeni elég felesleges lenne manapság.

    Ami a "nulla fős" kiszolgálást illeti, arra vannak példák, a DynaRig és ennek későbbi licence, a Falcon Rig, a luxusyacht-oknál alkalmazták, a leghíresebb a Máltai Sólyom. Ez gyakorlatilag automatizált, motorizált rendszer, a hajót egyetlen ember elvezetheti, és nem kell a csörlőkkel, kötelekkel, vitorlákkal bajlódnia, csak gombokat nyomogatni.

    Ötletek vannak az ilyen vitorlás-motors hibrid teherhajókra, mint például az Ecoliner, de befektetni ebbe nem nagyon akar senki.



  • cylontoaster
    #197
    Akkor itt folytatva :)
    ( https://sg.hu/forum/tema/1474185644 )

    Valóban a kötélzet, de ugyanígy a vitorlák, a hajótest és gyakorlatilag minden más is lényegesen jobb (könnyebb, tartósabb, erősebb) anyagból készülhetnek.

    A motor egy kicsit határeset, egyrészt kell hozzá energia, kérdés hogy mennyi, másrészt elromolhat, és ha a van 30-50 ilyen egy hajón, akkor borítékolható, hogy lesz 1-2, ami el is romlik, épp a legrosszabkor. Ilyen esetben ugyanúgy marad a kézi megoldás. És a csörlős dolgoknál is ez a tippem, persze más gyakoriságokkal. Nagy terhelés alatt is be kell tudni vonni a vitorlát, maximális üzembiztonsággal. Nem gondolom, hogy megoldhatatlan probléma.

    De remélhetőleg itt vannak jártasabbak a témában, és tudnak válaszolni az eredeti kérdésre:
    "Tényleg, miért nem építenek manapság vitorlás kereskedelmi hajót?
    Komolyan kérdezem. "
  • molnibalage83
    #196
    Hátha feltámad a topik. Lehetséges klipper méretű vitorlást készíteni úgy, hogy a matrózoknak lehetőleg ne kelljen szinte soha árbócra mászkálni? A mai technológiával milyen vitrolás és kiegészítő motoros hajtású kereskedelmi hajót lehetne összerakni?
  • mcmoha
    #195
    Hétfőn reggel kezdik a kiemelést. Akit érdekel ezen linken követheti az eseményeket.
  • mcmoha
    #194
  • mcmoha
    #193
  • mcmoha
    #192
  • mcmoha
    #191
  • Airbus A380
    #190
    Köszi, nem is pontos lírást kértem, csak 1 magyarázatot arra miért nem dől el 1 ekkora hajó :)
  • mcmoha
    #189




  • mcmoha
    #188
    Azok akik elkészitik a rakodási tervet, majd felügyelik a berakást évekig tanulják és évtizedekig gyakorolják a szakmát. :) Szóval elég ritkán hibáznak, pláne manapság a számítógépek világában.
    Eléggé bonyolult a dolog de nagyon leegyszerűsítve a nehéz konténerek alul a raktárban vannak a fedélzetre a felső sorokba pedig csak üres "dobozok" kerülnek. Ezen kívül a hajó ballaszt tankjainak töltésével kiürítésével szabályozható a súlypont magassága. :) Én gépész vagyok így aztán a rakodás mikéntjét csak nagy vonalakban ismerem.
  • Airbus A380
    #187
    Hali nem értek hozzá tévében láttam még csak ilyet, hogy a francba nem borul fel 1 megrakott hajó? Elég ijesztőlátni 1 ilyen megrakott hajót :)
  • mcmoha
    #186
    Mostantól ő (és a még épülő 19 testvérhajója) a világ legnagyobb konténer szállítója.

  • mcmoha
    #185
  • mcmoha
    #184
  • mcmoha
    #183
    Adatok bovebben.
  • mcmoha
    #182
    CMA CGM MARCO POLO, 396 m hosszu, 186470 t, 16020 TEU.
  • Willenbrock
    #181
    Mi a neve? Ránézésre van vagy 350m hosszú és 250 000 BRT.
  • mcmoha
    #180
    Pár hónapig ő a világ legnagyobb konténer szállítója:

  • mcmoha
    #179
    Ha valaki szeretné figyelemmmel kisérni a Costa Concordia mentési munkálatait az ezen a webkamerán megteheti.
  • mcmoha
    #178
  • mcmoha
    #177
    Egy kollegam irasa a katasztrofarol.
  • mcmoha
    #176
  • mcmoha
    #175
    Hulyeseget irtam.:) 100 ezer tonna nem 100000 ezer. mentsegemre elegge felhuztam magam ez eseten.
  • mcmoha
    #174
    100000 ezer tonnas hajoval ilyen kozel a sziklakhoz csak egy idiota hajozik.

  • Willenbrock
    #173
    Ma megtudtuk hogy a főpincér előtt vagánykodott egyet a kapitány ezért tértek le az útvonalról,teljes sebességgel arasznyira a parttól.Hogy lehet ennyi esze egy kapitánynak?Úgy viselkedik mint egy tizenéves tinédzser az apjától kölcsönkapott kocsival :/
  • Willenbrock
    #172
    A Costa Concordia balesete. El sem tudom képzelni hogyan történhetett ez meg.Miért tért le a szokásos kijelölt hajózási útvonalról?Hogyhogy nem figyelmeztetett a víz alatti akadályra a fejlett szonár-rendszer ami minden tengerjárón van már.Sokkal kisebb és régebbi hajókon is.Azt is lehetett hallani hogy kint a tengeren futott sziklazátonyra és utána futtatta partra a kapitány,máskor meg azt mondják épp azért futott zátonyra mert túl közel hajózott a parthoz.Kiváncsi leszek a vizsgálatra.
  • zmeor
    #171
    Hali,

    itt a nagy hajók után egy kis hajós kérdésem lenne:

    Az lenne a kérdésem, hogy az alábbi "guccsók" közül melyiket ajánljátok 2 fő személyére horgászni, néha csak úgy simán csónakázni. (ár/érték arányban)

    Intex Excursion 5
    45 900 Ft

    Neva III BESTWAY
    28 900 Ft

    Sevylor 360 Fishunter
    68 000 Ft

    Megköszönnék egy leírást is, hogy miért ajánljátok egyiket másikat..

    Mi a különbség, milyen jó és rossz tulajdonságok párosulnak ahhoz, hogy pl a sevylor hosszúkásabb kialakítású, míg az intex széles.. tóra és kisebb folyóra is használnám szal abszolút vegyes lenne ilyen szempontból.

    Megéri azt a + 22ezer forintot a sevylor? vagy alapból jobb az intex?



    Nagyon fontos lenne mihamarabbi válaszotok, mert a héten meg szeretném venni és jövő héten már használnám.



    Előre is köszi.

    Üdv,

    Gergő
  • Desiderata #170
    A legnagyobb napelemes hajó
  • fubenalvox
    #169
    Mindenkit szeretettel várunk a magyar sudár regatta megújult weboldlán:Sudár Regatta weboldal
  • Willenbrock
    #168
    A Lenin atomjégtörő múzeumhajó lett,jó képeket találtam róla itt
  • mcmoha
    #167
    Nem tudom ismered-e ezt az oldalt? Kutakodj a linkeken hatha talalsz valamit.;)
  • Khemyz
    #166
    hai
    találtam egy east indiaman replikát, a hajó neve Götheborg volt, az 1740-es években süllyedt el. az érdekes része a dolognak, hogy lehet jelentkezni pár napos/hetes utakra a legénység tagjaként (itt).
    az lenne a kérdésem, hogy esetleg tud valaki még ilyen lehetőségekről más (hasonló korból származó) hajókon? keresgéltem guglin, wikipédián, de nem igazán jártam sikerrel egyelőre..

    a fent említett Götheborg: