19
  • leci
    #19
    hali!lenne egy kérdésem a FOC-al kapcsolatba.hogyan tudom eltávolitani a bolygóimról corruption-t?mert le amortizálja őket...... :( valaki?
  • laci1073
    #18
    Hi all!Valaki tud segíteni? Le lett crackelve meg minden és után elindítom és nem jön be a kép pedig a beállítást is változtattam meg mindent.Valaki segítsen pls!
  • Thomasovics
    #17
    Sziasztok!
    Hamachin-szeretném tolni haverral de nem látjuk egymást a játékban ,tudtok segiteni?
  • HUNPatka
    #16
    segítség!
    nem tudok vele játszani mert játék közben nincs lent az térkép meg a hősök nek e képességei meg ilyenek ha nem tudjátpk mire gondolok akkor még késöbb írok
  • vtigris
    #15
    Sziasztok
    ujra kellett telepíteni a játékot,és nem találom a magyarítást.
    aki tuja légysi mondja meg,hogy hol találom

    előre is köszi
  • Balumann
    #14
    hát de nincs. Star Wars-ba nincs fényostor, és nem is lehetséges . Hogy a francba gondolták hogy ilyet beleraknak.
  • Broafka
    #13
    annyira tudtam hogy megjelenik a fényostor előbb-utóbb...
  • NEOreg3
    #12
    merthátugye ti mind ekkora közelítésből fogtok vele játszani...:)

    bár tényleg nem túl előnyös iylen képeket kiadni, a grafikabuzikat még elijesztik vele:P
  • Juszufka
    #11
    Megnéztem a jobb fölső képet, és sokkot kaptam.
  • gyuri12
    #10
    a grafja tényleg szörnyű...a lézerostor meg egyenesen pocsék!:D
  • Balumann
    #9
    Hát grafikája tényleg gyenge a játéknak :/ De egyébként van valami köze az eredeti star wars-hoz, történetéhez? :D
  • Balumann
    #8
    ja mielőtt félreértés lenne. Egy más világ van a filmbe, és valami különleges kristályt írt, ami csak egy helyen található meg, egy bojgón. Tehát nem hiszem hogy létezik! :D Csak valami logika van benne :|
  • Balumann
    #7
    ??? lézerostor? :o
    Még a lézerkard hihető, van is egy gyerekkönyv ahol levan írva hogy hogy működik. Valami kristály energiával létrehoz egy kis pontot a kard tetején, és a fényt az visszaveri, vagy valami ilyesmi. És így mint egy cső olyan marad. A hőt meg a kristály azonnal el nyeli ott.
    Valahogy így van írva, nem tudom.
    Na de az ostor az már teljesképpel lehetetlen :S:D Még csak logika sincs benne. gumifény
  • HuAn82
    #6
    Az alapjáték nem volt olyan rossz. A graf közelről olyan pocsék, távolabbról emészthető.
  • Adam II
    #5
    Megragadtak a Force Commander szintjén
  • Indigo
    #4
    Lézerostor :D

    A játék kinézete amúgy egyenesen pocsék...
  • castorr
    #3
    Nem, az ostor. Csak 'lézerből' van :)
  • Balumann
    #2
    A 4. kép az mi akar lenni? Túl hosszúra sikerült a fénykardja és elhajlott véletlen mert rálépett a birodalmi lépegető?
  • HöfEE
    #1
    Nem azért de ez hogy néz már kI????? főleg a kettes kép