12
  • Cruzifix
    #12
    Az én adataimat nyugodtam bogarászhatja az FBI. Hívják Dale Coopert, vagy Fox Muldert... hátha tényleg igaza van apámnak és az UFO-k hagytak itt :P
    Amúgymeg kurvára fölösleges ezen az amerikai témán pörögni. A saját országukban olyan törvényt hoznak, amilyet akarnak. Az unió is. Ha ezek nincsenek összhangban, hát istenem. Nem fogják kitiltani az eu utasokat, főleg nem azokat, akik vízummal érkeztek.
  • Troppauer
    #11
    A faszom se akar oda menni, meg europabol sem lattam semmit szinte.....
  • scnad
    #10
    Kíváncsi lennék mit szólna egy átlag amerikai, mikor magyarországra való utazásához vízum+ujjlenyomat kéne, ezen kívül a nevezetességek megtekintése előtt fehérneműre levetkőztetve átvizsgálnák ( pl. : USA : szabadság szobor ). Másnap már hadban állnánk .
  • wanek
    #9
    A brazilok pl. megtették :)
  • szgege
    #8
    Az a baj hogy senkinek sincs annyi bátorsága,hogy akkor az amcsikkal szemben is ugyanezt a bánás módot kéne tenni. Amikor anno ez amcsi főmajom itt volt csak úgy mellékesen(persze úgy óvatosan,jól segget nyalva) megkérdezték nem kéne már ezeket a megszorításokat csökkenteni,akkor ellenkezet. Fel kéne lépni ellenük kissé keményebben,akkor az ők adatait is gyűjteni kéne,úgyis annyi hulladék ember van ott teljesen jogos lenne.
  • neevous
    #7
    Akkor mostmár mi is potenciális terroristáknak számítunk!?
  • Inquisitor
    #6
    Jó ötelt. És/vagy úgyanilyen adatkiadásra köteleznék az amcsikat ... persze törvénytelen, de hát ez van.
  • irkab1rka
    #5
    egyszerű, kapsz egy papirt, hgoy hozzájárulsz az adataid közléséhez és kész.
  • IstvánTM
    #4
    Ne repüljünk, csak hajózzunk :D
  • Cactus
    #3
    Ezzel csak annyi a gáz, hogy annyira sajnos már nem meghatározó. Töredékét termeljük USA-nak vagy Kínának. Viszont politikailag igenis fontosak vagyunk, tehát abban egyetértek veled, hogy nem nekünk kéne állandóan kullogni vki után, hanem megmondani másoknak hogyan kullogjanak utánunk.
  • Jozsó
    #2
    Nekem ez a harmadik tetszene a legjobban "törlik az összes amerikai városba érkező légijáratukat".

    Esetleg érdemes lenne megfontolni, ha az EU-ra nem csak valami bohóckodásra, hanem mint komoly szervezetre tekintünk, hogy vezessék be a vízumkényszert az összes amerikai számára, amég nincs az egész EU-ra azonos elbírálás.

    El kellene jutnia az EU-nak arra a szintre, hogy úgy tekintsen magára, mint a világgazdaság egyik meghatározó szereplőjére, ne pedig úgy, mint az USA lábtörlőjére.
  • wanek
    #1
    Vajon azt miért nem írják elő, hogy playmate lányoknak kell spermamintát venni a férfi utasoktól egy hétig naponta 3-szor, csupán a tévedés kizárása végett?
    Amíg ilyesmi nem lesz, addig én nem utazom abba a redvás tetü helyre.