382
A CoD Finest Hour készítőinek új játéka
  • Prince23
    #22
    Jónak tűnik, amolyan freedom fighteres gém. csak kicsit fura, h munkás léttére könnyen elbánik a fegyverekkel... mondjuk akkoriban kötelező volt a katonaság XD de akkor is, furcsa ez... még ff-nél türhető volt.
    Ennek a gémnek min. olyan sikert jósolok mint az Übersoldiernek.
  • grebber
    #21
    Új Trailer!
  • Prince23
    #20
    Mozgóképben:

    :D
  • Prince23
    #19
    Sajnos csak tavaszkor jelenik meg:(
    Nagyonn FF hangulatra hajazna, ha nem a németekkel lennünk
  • #18
    Mikor jelenik meg? Gondolom az éven már nem lesz belőle semmi.
  • Gerbill
    #17
    Jók a képek, főleg azok, amin a Chrysler Tower teteje a többi ház közé omlott:)
  • grebber
    #16
    32 új kép
  • Soldiers
    #15
    remélem nagyon jó játék lesz
  • Gerbill
    #14
    Videó
  • Gerbill
    #13
    "A Codemasters idén egy igen érdekes FPS játékkal is megörvendeztet majd minket, amiben a német haderő nem szenvedett vereséget 1945-ben, mi több, már Amerika ellen vonulnak. A Turning Point: Fall Of Liberty érdekes koncepción alapul, de az igazi érdekesség a zenei alapanyagban lesz, azt ugyanis Lost televíziós sorozat zeneszerzője Michael Giacchino készíti majd a programhoz."
    playware.hu
  • Gerbill
    #12
    Gamestar cikk
  • Gerbill
    #11
    Egy kicsit eltúlozták a Blur-t, de jobb esetben majd ki lehet kapcsolni.
  • Gerbill
    #10
    Néhány újabb kép:


  • Gerbill
    #9
    "A Kynogon és a Spark Unlimited ma bejelentette, hogy a Fall of Liberty nevezetű játékhoz a Kynogon közepes erősségű mesterséges intelligenciai megoldását fogják használni. A Call of Duty: Finest Hour-ról ismert fejlesztőknek hála sokkal emberibbek lesznek ellenfeleink, akik az alternatív második világháborús szálnak köszönhetően sem fogják egy-kettőre feladni pozíciójukat."
    Gamepress.hu
  • OrioN the S
    #8
    Nem bírnák elviselni... sztem ez olyan "nekem lehet neked nem" flash
  • SötétBarom
    #7
    Egyszer nem lehetne olyat, hogy mondjuk USA-t aratjuk egy ukrán vagy szerb kommandóssal??
  • OrioN the S
    #6
    2007 vége
  • Serpa
    #5
    olyasmi mint a Freedom Fighters, csak itt nem az oroszok a főellenség, hanem a németek.
  • Gerbill
    #4
    Ja bocs rossz linket másoltam be.
  • Serpa
    #3
    előző nagyobban
    uhhh
  • Gerbill
    #2
    Szerintem egész jónak ígérkezik, csak az a gond hogy már megint egy amerikaival kell megmentetni a világot.
    Kép.
  • Gerbill
    #1
    "A Codemasters ma jelentette be együttműködését a Spark Unlimited nevezetű fejlesztőcéggel, aki mellesleg a Call of Duty: Finest Hour-t fejlesztette. Mostani játékuk, a Fall of Liberty sem tér el témában, hiszen kissé alternatív vonalon ugyan, de továbbra is a második világháborúnál marad. S emellett igazi nextgen alkotás lesz, hiszen X360-ra, PS3-ra és PC-re fog megjelenni.

    A játék FPS műfajának köszönhetően varázslatos grafikával, s realisztikusággal fog minket várni - ezt vehetjük akár történelmi szálon. A játék háttere egészen alternatív, de éppen ebben lesz az izgalom: 1931-ben Winston Churchill az 5. sugárúton New Yorkban végzetes balesetet szenved - valóságban túlélte - és ennek nyomán megszakad a népek közötti együttműködés. De valójában ez baleset volt? Nem, ez gyilkosság! S a játékban soha nem történt meg a normandiai partraszállás, sőt 1945-ben már Anglia és Európa teljesen a náci uralom alatt áll. A sok évi hatalom után 1951. dec. 7-én váratlanul megtámadják Amerikát , s invázióba kezdenek New York-nál. Természetesen ennél a hadműveletnél már sorra került volna az atombomba, pontosan Manhattan ellen. S itt jövünk mi a képbe!

    A játék 2007 év végére várható a már fent említett platformokon!"
    Gamepress.hu