35
mindent a programról
  • Tetsuo
    #35
    Nekem nagyon zajos, mig a skype nem.. :S ez mitol lehet ill. hol lehet allitani barmit is a hangminosegen?
  • SirAlo
    #34
    hmm ma kiprobaltam en is es nagyon jo szerintem , de mier beta meg mindig? ha mindenki atvaltana google talkra vagy feltudnak venni ra msnest es yahoost tuti csak google talkot hasznalnek
  • Rage47
    #33
    ezt a mondatot nem értem
  • KaBuTo666
    #32
    Nah jolvan nem adok ki magyar ennyi szevasztok ...
  • KaBuTo666
    #31
    Léccives külön mappába tegyétek az exet-és ugy inditsátok el ,mert prá fájlt leszed .
  • KaBuTo666
    #30
    Mit kell tenned hogy menjen?
    1.Kitömörited.
    2.Elinditod :D
  • KaBuTo666
    #29
    Nah itt van ahogy igértem a Google Talk Hun: ( még csak beta,de probáljátok ki) :D
    Hogy miért BéTa? Mert félig van lemagyarositva,avagy a fontos dolgok,pl menükben a beállitások,stb azok levannak,csak az ilyen kis mondatok,mint pl mikor beszélgetsz a másikal,és ott nem magyarok a funkciok,nah azokat majd eztán csinom pl meg !
    Igyis 3 órámba tellet aztán + 3 óra és meglesz :)

    Download Link: googletalkhun.zip
  • Rage47
    #28
    jah igy irt nekem tesom, mert ö nem képes felrakni a Talkot:)
  • KaBuTo666
    #27
    Google Talk 1.0.0.96 lelesz magyarositva,avagy lefogom magyarositani :)
  • KaBuTo666
    #26
    jah,és szerintem már a skineken is dolgoznak,kinézetén is, végén még aero felület lesz belöle mint egy vista :D
    már a google mailjában a gmailban is van google talk,ha valaki fentvan a mailján,és bentvan chatbaan,ésha másis is akkor lehet dumálni,avagy én már kiprobáltam és müxött :)) elsöbb még angolba,de mostmár magyarba is van,nagyon kiri,semmi extra benne,nem olyan jo mint a google talk,de legalább tudsz chatelni :)
  • Rage47
    #25
    jah az jo volt, rendesen utáltam:D
  • Pigo
    #24
    az icq-ba az "AO"-hang tetszett,amikor üznet v.ki!
  • Rage47
    #23
    jah. most már fájlokat is lehet küldeni például. ha sokan ismernék a GT-t, nem használnék msn-t. de még az icq-t sem ismeri senki....
  • KaBuTo666
    #22
    régen mikor nem ment az msn-m saját hibájábol,akkor a haverommal google talkon nyomtuk,és szerintem nagyon is jó a google talk,csak kevés funkcio,avagy kevesebb funkcioval rendelkezik mint az msn stb,ha kb annyi dolgot beleraknának mint az msnbe akkor mindenki nyomná,de szerintem fellesleges ez az animácio meg a hang meg az ilyenek sokszor ! google talk rulzz . vagy azért nem használja sok ember mert már rászoktak a yahoora skypere és az msnre például .
  • Rage47
    #21
    GT-t hsaználom, mióta megjelent. nekem nagyon bejönnek a google-cuccok, egyszerüek, precizek...:)
  • Sir Quno Jedi
    #20
    Hamachi-val tudsz neten csinálni virtuális LAN-hálót (még virtuális IP címed is lesz) és így bármivel tudsz játszani, azzal is ami amúgy csak LAN-ban menne és term. a hangicsáló szoftverek is mennek a virtuális hálón át és nem kell szarrá konfigolni a tűzfalakat.
  • Istencsászár
    #19
    A Lanos társalgásról lenne szó itt?

    Természetes netre mondom:), én/mi ezt használunk, persze kell szoba és nem ingyen van, de mikor még anno cs 1.6oztam a szerver járt venti, és most a COD szerverhez is ven tehát ez nem probléma nekünk... Team speak sem rossz, bár nem nagyon használtam, nekem pl nem nagyon tetszik... Skype meg sávszél igényes, igy netes játék közbe nem valami praktikus, de ugy beszélgetni jó, a hang minősége meg kiváló ha ugy állítjuk be...
  • Sir Quno Jedi
    #18
    A ventrillo végkép nem jó otthoni Hamachi-s álLANpartykra, mert a szerverek fizetősek, avagy valahol ki kell sírni egy szobát. Nekünk sima p2p kell.
  • Sir Quno Jedi
    #17
    A TS igencsak erősen client-server based. A RW ezerszer egyszerűbb használni, nem véletlen ősrégi darab. Még a TS készítői is azt írják, hogy azért fejlesztették ki a TS-t mert az RW nem volt elég nekik. Nekünk meg igen. Kis méretekben kis tudású szoft kell, kevés feature-rel és 1xű használhatósággal. Felraksz egy kis fos proggit és megy, csókolom. Nem kell sem web szerver vagy konzolparancsok, semmi. Igaz, nagyobb méretekben nem árt a TS gondolom.
  • Istencsászár
    #16
    Ventrillo :)
  • Dzsini
    #15
    nem kell használni a levelezőrészt, regisztrálni meg a többi csevegőhálózatra is kell :)

    ez lesz még szép (GoogleTalk fejlesztői blog): "Just as exciting are our plans to explore interoperability between Google Talk and Skype, making it easier for our users to chat with one another. This is just another step in our commitment to interoperability via open, industry standards."
  • PyRex
    #14
    TS szerintem is jó. Ja ehhez meg GMAIL account kell? Nemááá :( Mondjuk van, de akkor se erőltessenek már rám olyat, amit nem akarok. Kezd MS lenni a Google-ből is :)
  • immovable
    #13
    Játékra ott a teamspeak!
  • Dzsini
    #12
    játékra egyértelműen jobb, a GTalk előnye ott van, hogy figyeli a GMailos inboxot, a szöveges beszélgetéseket logolja is, stb... de nem játék alá való.
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Ja és mindössze 0.4kbit/sec az átlagos sávszéligénye per fő!!! NAGYON dúrva, gépidőt pedig szinte egyáltalán nem is eszik a mai gépekből!
  • Sir Quno Jedi
    #10
    RW-ben is van hangérzékelés, így csak akkor transmit-tel, ha beszélsz és nem kell nyomorgatni az F12-t. Nagyon fáin úgy!
  • Dzsini
    #9
    játék alá mindenképp jobb, a gombnyomásos beszélgetésre - ráadásul annak talán még kisebb a sávigénye (a minőséget feláldozva)

    szeretem a gmail accountot, olyan jó kis big brother feelingje van - tárolja a kereséseimet, a leveleimet, a képeimet, a chateket, van naptár, szövegszerkesztő online... :D
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Köszi, de nem! Ezért nem fogok még egy mail accountot nyitni, nem én! :D

    Marad a RW. Jóak az.
  • Dzsini
    #7
    igen - köll meghívó?
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Banyek, ehhez gmail account kell, mindenhol azt írják?!!!
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Mi Roger Wilco-t használunk online gammák alatt, mert iszonyat kicsi sávszélességet eszik, igaz iszonyat gyenge a hangminőség is, ámde még szépen érthető a beszéd és ugye arra van. Netmeeting-gel rosszak a tapasztalataim. Ventrilo-hoz meg szerver kell és szoba, nem tudod csak úgy kényelmesen p2p használni. MSN-t nem rakok a gépemre elvből. Skype sem igazán game komcsira való.

    De ezt megnézem!
  • Dzsini
    #4
    én is jópár ismerőssel azt használom, nagyon pici, működik böngészőből is gond nélkül, és a hangátvitele majdnem skype-minőségű, nagyon kicsi sávot foglalva (mobilos GPRS nettel tökéletes)
  • Amse
    #3
    mi cégen belül ezt használjuk, mert ahogy Fleko is írta jó, egyszerű, gyors... :)
  • FLeK0
    #2
    jó, egyszerű, gyors, csak senki se használja.
  • PyRex
    #1
    Elvben még nincs ilyen téma...

    Próbálta már valaki??

    letöltés innen