F-lock billentyű
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nekünk a cégnél Microfos Wireless Desktop Elite billentyûzetünk van a hozzávaló egérrel. Az F lock alapban (bekapcsolás után) a funkció billentyûkhöz rendelt dolgokat hozza be, szépen rá van minden rajzolva a funkció billentyûk tetejére, az F1-F12 feliratok meg a felénk nézõ oldalon találhatók.
Itt F1 a help, F2-Undo, F3-Redo, F4-New, F5-Open, F6-Close, F7-Reply, F8-Forward, F9-Send, F10-Spell, F11-Save, F12-Print. Emellett még egy csomó szar van rajta, úgy néz ki mint az ûrsikló mûszerfala, de egyedül a számológépet használom. Na meg szentségelek, amikor a totalcommanderben nem mûxenek alapból a funkció billentyûk. ..
Itt F1 a help, F2-Undo, F3-Redo, F4-New, F5-Open, F6-Close, F7-Reply, F8-Forward, F9-Send, F10-Spell, F11-Save, F12-Print. Emellett még egy csomó szar van rajta, úgy néz ki mint az ûrsikló mûszerfala, de egyedül a számológépet használom. Na meg szentségelek, amikor a totalcommanderben nem mûxenek alapból a funkció billentyûk. ..
És a nyolcadik napon igy szóla az Ur: - Oké, Murphy, föladom... icq: 1530399
#13
en eddig nem tudtam mire jo ugy hogy F-ingom nincs gombnak hivtuk<#idiota>#idiota>
#11
szerintem ezeket a funkciókat én se nagyon fogom használni.. eddig csak a hangerõt meg a mail gombot használtam
#10
Én meg úgy vettem, hogy tudtam a hangerõn kívûl semmit nem használok, csak jól nézett ki 😊
Kipróbálom a SetPointot, és majd meglátjuk. Köszi.
Kipróbálom a SetPointot, és majd meglátjuk. Köszi.
sztem itt az ideje, hogy felülvizsgáld a tapasztalod...
mostmár nem fagy semmi SetPointtól, én meg mondjuk nem csak azért vettem egy 50 plusz funkcióval telerakott bill.t, mert fekete, én sztem kihasználni azokat a +funkciókat😉
mostmár nem fagy semmi SetPointtól, én meg mondjuk nem csak azért vettem egy 50 plusz funkcióval telerakott bill.t, mert fekete, én sztem kihasználni azokat a +funkciókat😉
Nekem Logitech Bill. és Egér van, de azt még ezek megvétele elött megtanultam, hogy ne nagyon tegyem fel a driverket hozzájuk.
Például az iTouch-tól (bill. driver) egy halom program kinyiffan. Például az UT2004 is ...
Például az iTouch-tól (bill. driver) egy halom program kinyiffan. Például az UT2004 is ...
#7
igen logitech billem van, de a dobozba nem volt driver 😞( bakaker miért hagyták ki ?😞
amúgy thx a helpet, megtaláltam😊
amúgy thx a helpet, megtaláltam😊
tapasztalat alapján:
minden valószínûség szerint Logitech Billentyûzeted van, a teendõd:
http://www.logitech.com/index.cfm/downloads/categories/HU/HU,CRID=1796
errõl az oldalról kiválsztód a kép, vagy név alapján, hogy melyik van Neked és leszeded hozzá a drivert (ami valszeg SetPoint névre fog hallgatni), ezután már a SetPoint-ban tudod állítgatni, hogy mit csináljanak a gombok, ha az Félock, nem az "F-es" állásában van.
Ha nem Logitech bill.-ed van, akkor valami tipusjelzést írj!
minden valószínûség szerint Logitech Billentyûzeted van, a teendõd:
http://www.logitech.com/index.cfm/downloads/categories/HU/HU,CRID=1796
errõl az oldalról kiválsztód a kép, vagy név alapján, hogy melyik van Neked és leszeded hozzá a drivert (ami valszeg SetPoint névre fog hallgatni), ezután már a SetPoint-ban tudod állítgatni, hogy mit csináljanak a gombok, ha az Félock, nem az "F-es" állásában van.
Ha nem Logitech bill.-ed van, akkor valami tipusjelzést írj!
általában ezekhez van valami külön driver amiben beállíthatsz minden jót ezekre a billentyûkre. ha ezeket nem állítod be akkor gondolom van valami alap parancsuk, de ha nem mûködnek akkor szerintem nem raktad fel a hozzá tartozó software-t/drivert.
#3
hát ez elég érdekes hogy nincs hozzá pedig zsir újonnan vettem.... én bontottam ki a dobozból
a billentyûzet kézikönyve? =)
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
#1
Sziasztok van ez a f-lock gomb a billentyûzetemen.. elvileg ha lenyomom akkor f1-f12 ig új funkciók lépnek életbe... sajna nekem ilyenkor nem csinál semmit... az biztos hogy átvált mert az alap F5,F6 stb-re nem reagál..
vkinek van vmit apasztalata ezzel kapcsolatban ?
vkinek van vmit apasztalata ezzel kapcsolatban ?