14
F-lock billentyű
  • BlackArt
    #14
    Nekünk a cégnél Microfos Wireless Desktop Elite billentyűzetünk van a hozzávaló egérrel. Az F lock alapban (bekapcsolás után) a funkció billentyűkhöz rendelt dolgokat hozza be, szépen rá van minden rajzolva a funkció billentyűk tetejére, az F1-F12 feliratok meg a felénk néző oldalon találhatók.
    Itt F1 a help, F2-Undo, F3-Redo, F4-New, F5-Open, F6-Close, F7-Reply, F8-Forward, F9-Send, F10-Spell, F11-Save, F12-Print. Emellett még egy csomó szar van rajta, úgy néz ki mint az űrsikló műszerfala, de egyedül a számológépet használom. Na meg szentségelek, amikor a totalcommanderben nem műxenek alapból a funkció billentyűk. ..
  • F1re
    #13
    en eddig nem tudtam mire jo ugy hogy F-ingom nincs gombnak hivtuk
  • passatgt
    #12
    nekem maxxtro billem van és a jobb felső sarokba van egy Fn gomb.Ez ugyan az mint az F-lock?:)
  • :)
    #11
    szerintem ezeket a funkciókat én se nagyon fogom használni.. eddig csak a hangerőt meg a mail gombot használtam
  • Inquisitor
    #10
    Én meg úgy vettem, hogy tudtam a hangerőn kívűl semmit nem használok, csak jól nézett ki :)
    Kipróbálom a SetPointot, és majd meglátjuk. Köszi.
  • tnm #9
    sztem itt az ideje, hogy felülvizsgáld a tapasztalod...
    mostmár nem fagy semmi SetPointtól, én meg mondjuk nem csak azért vettem egy 50 plusz funkcióval telerakott bill.t, mert fekete, én sztem kihasználni azokat a +funkciókat;)
  • Inquisitor
    #8
    Nekem Logitech Bill. és Egér van, de azt még ezek megvétele elött megtanultam, hogy ne nagyon tegyem fel a driverket hozzájuk.
    Például az iTouch-tól (bill. driver) egy halom program kinyiffan. Például az UT2004 is ...
  • :)
    #7
    igen logitech billem van, de a dobozba nem volt driver :(( bakaker miért hagyták ki ?:(
    amúgy thx a helpet, megtaláltam:)
  • tnm #6
    tapasztalat alapján:
    minden valószínűség szerint Logitech Billentyűzeted van, a teendőd:

    erről az oldalról kiválsztód a kép, vagy név alapján, hogy melyik van Neked és leszeded hozzá a drivert (ami valszeg SetPoint névre fog hallgatni), ezután már a SetPoint-ban tudod állítgatni, hogy mit csináljanak a gombok, ha az Félock, nem az "F-es" állásában van.
    Ha nem Logitech bill.-ed van, akkor valami tipusjelzést írj!
  • Amse
    #5
    általában ezekhez van valami külön driver amiben beállíthatsz minden jót ezekre a billentyűkre. ha ezeket nem állítod be akkor gondolom van valami alap parancsuk, de ha nem működnek akkor szerintem nem raktad fel a hozzá tartozó software-t/drivert.
  • 0ppika
    #4
    esetleg a drivert feltelepítetted?
  • :)
    #3
    hát ez elég érdekes hogy nincs hozzá pedig zsir újonnan vettem.... én bontottam ki a dobozból
  • Aquir
    #2
    a billentyűzet kézikönyve? =)
  • :)
    #1
    Sziasztok van ez a f-lock gomb a billentyűzetemen.. elvileg ha lenyomom akkor f1-f12 ig új funkciók lépnek életbe... sajna nekem ilyenkor nem csinál semmit... az biztos hogy átvált mert az alap F5,F6 stb-re nem reagál..
    vkinek van vmit apasztalata ezzel kapcsolatban ?