102
West Ham Utd.
  • KolkaF
    #102
  • mudvayne
    #101
    Vicc ez a csapat.
  • Effe88
    #100
    felélesztjük a topikokat:P:D:D:D:D
  • IXEMGabeo
    #99
    mi van veled?:D
  • Effe88
    #98
    kiestetek!!!
  • Monoton
    #97
    Nahh majd vmi arab sejk
  • John Cena
    #96
    Eladó a West Ham
    London, október 11., 17.55 A gazdasági válság nyomán tönkrement izlandi tulajdonos megválik a klubtól.

    A világban tapasztalható gazdasági válság a futballba is kezd begyűrűzni. Ennek első jele lehet az, hogy a West Ham izlandi tulajdonosa, Bjorgolfur Gudmundsson úgy döntött, hogy eladja a "Kalapácsos" egyletet. Gudmundsson az izlandi Landsbanki elnöke volt, ám a válság hatására a társaság bedőlt, amivel úgy 230 millió fontot bukott a tulaj.
    A WHU eladásával azonban ráncba szedhetné saját anyagi helyzetét. Gudmundsson nagyon reméli, hogy lesz olyan érdeklődő, aki hajlandó lesz készpénzben kifizetni a csapatot.
  • Pisti1026
    #95
    Aston Villa-West Ham 1-0
  • hókulláré
    #94
    wow

    Kepa első meccsén goltlő :|
  • vmvr
    #93
    mennyé nézzed a meccset:)
  • Pisti1026
    #92
    Kár, hogy így be van szarva topic, fel kéne lendíteni.
  • Pisti1026
    #91
    Reading-west Ham 6-0
  • Winz
    #90
    Ha a premierliga legkeményebb csapata trófeát elakarják hódítani a Blackburntől(tavaj asszam azok voltak 8676279387 kiállítással)akkor vegyék meg torgellét,az minden 3. meccsen kiállíttatja magát
  • Dexantreal
    #89
    Ja, akkor nem szóltam. Egyébként a három magyarért valóban kitudják pengetni, de kell-e nekik, meg megéri?
  • Nuno88
    #88
    hát jah értük ki :)
  • Winz
    #87
    Csak aszontam az ők játéka segítene kilábalni ebből a xarból,Pires és Gudjohnsen megfizethető lenne,Pirlo nem igen,Stam meg asszem levezetni ment az Ajaxhoz pedig rvajó védő.
    Akkor marad Dárdai,Gera és Torgelle,értük kitudják pengetni a gempát :)
  • Nuno88
    #86
    Pirlo :D
  • Dexantreal
    #85
    Persze és ezért kifizet? Nemvok West Ham druker, de szimpatizálok a csapattal... viszont ezek a játékosok profik és nagy lóvét adnak nekik, tehát a West Hamnek felkéne kötni a gatyát, ha őket akarná megszerezni.
  • Winz
    #84
    Szép győzelem volt!
    Sztem Di Canionak megkellett volna hosszabbítani a szerződését,anno.
    Ide nem Tevez kell.
    Stam(ajax),Pirlo(AC.M),Gudjonsen(Barca),Pires(Villareál)..nah ez a 4 játékos már színt hozna a csapatba.
  • Pisti1026
    #83
    Megvertük az Arsenalt!!!!
  • Pisti1026
    #82
    Na a hétvégén végre n
    yertünk!
  • Pisti1026
    #81
    Már megint kikptunk!
  • Pisti1026
    #80
    Ma meccs a Reading ellen!
  • gabber_saviola
    #79
    FT Palermo 3 - 0 West Ham U.
  • Dexantreal
    #78
    Hm...és,ha ismeri valaki,Akkor bebuktál
  • Pisti1026
    #77
    Csa azért írtam be az oldalam mert az eggyetlen működő magyar West Hames oldal, amit még lehet nem ismertek, és gondoltam beírom a topicba!( www.g-portal.hu/whufc)
    Hajrá Hammers/Buzi Millvall
  • Nuno88
    #76
    FT West Ham U. [0 - 1] Palermo
    45' [0 - 1] A. Caracciolo
  • Monoton
    #75
    hámáilyenisvan O_o
  • gabber_saviola
    #74
    nah mivel látom, hogy nem annyira naprakész a topik, szal mára itt a két kezdő:

    WEST HAM (5-3-2): Carroll; Mears, Ferdinand, Gabbidon, Konchesky, Mullins; Bowyer, Reo-Coker, Benayoun; Harewood, Zamora.
    Vezetőedző: Pardew.

    PALERMO (4-3-2-1): Fontana; Cassani, Zaccardo, Barzagli, Pisano; Diana, Simplicio, Parravicini; Di Michele, Bresciano; Caracciolo.
    Vezetőedző: Guidolin.
  • gabber_saviola
    #73
    helló, nem kell a reklám
  • Pisti1026
    #72
    Hello nézzétek meg a West Ham Unitedes honlapomat! www.g-portal.hu/whufc
  • Szabi 22
    #71
    Nincs mit! Dehogy igaz!
  • olympus
    #70
    thx a képeket:D
    Lemaradtam a meccsről!
    DE akkor nem igaz, hogy minden meccsen kezdőnek kell lennie Teveznek meg Mascheranonak:D Ez jó
  • Szabi 22
    #69
  • Szabi 22
    #68
  • Csesza
    #67
    Vége!

    maradt az 1-1 :(
  • Szabi 22
    #66
    Hát ezt elhiszem
  • Csesza
    #65
    mondták hogy mind a 2 Argentín könnyített edzéseket végzett, gondolom át kell szoktatni őket erre a környezetre, hidd el kezdő lesz mind a 2 játékos :)
  • Szabi 22
    #64
    Tevez nem kezdett érdekes
  • Csesza
    #63
    Hajrá-Hajrá :DDDD