15
  • KudySniper
    #15
    Üdv!

    Frissült az oldal szinte mindenben!
    Elkészült a fórum is!
    Gyertek regisztráljatok oda is!
    http://kemenyzsaruk.extra.hu/forum/index.php
  • KudySniper
    #14
    Üdv...
    Nem nagy az élet itt, ezen a fórumon, de hátha betéved ide is "valaki"... :)))

    Felkerült az oldalra (www.kemenyzsaruk.extra.hu) az első három évad szinkronos linkjei...
  • KudySniper
    #13
    Üdv!

    Felkerült az oldalra az összes eddigi résznek a leírása, és az előzetese!!!

    Ha találtok valami hibát esetleg jelezzétek! Köszi
  • pedrohsi
    #12
    hajrá, kell a népszerűsítés, egy jó sorozat a 100 szenny között!
  • KudySniper
    #11
    Sziasztok!

    Felkerült az oldalra a filmről készült játékról képek, és videók, plusz egy flash kis játék is!!!

    A "Gamek"-ben keressétek.

    Jó szórakozást hozzá! ;)
  • KudySniper
    #10
    Üdv Mindenkinek!

    Elkészült a Kemény Zsaruk magyar rajongói oldala, igaz hogy még fejlesztés és feltöltés alatt van, de már sok érdekesség megtalálható, mint pl. az összes epizódból előzetes, képek, leírás stb. A véleményeket, ötleteket is szivesen várom.

    www.kemenyzsaruk.extra.hu

    Látogassátok meg!!!
  • pedrohsi
    #9
    negyedik évad nagyon kemény, amire az 5. még egy lapáttal rátesz - kár hogy jövőre befejezik
  • Morden23
    #8
    Az egyik legjobb sorozat, amit az elmúlt években közelebbről is megismerhettem.

    Arról nem is beszélve, hogy itt is egymáshoz szorosan kapcsolódó, történetben egymást követő részek vannak, ami nálam alapelvárás.
  • Jack Bauer ahős
    #7
    ALAP!!!
  • bertino
    #6
    számomra egyetlen baj volt a sorozattal

    az állandó Pan/crop-kamera oda-vissza mozgatás,ráközelítés tököm tudja

    egy olyan jelenet nem volt, ahol a kicseszett kamerakép egy helyben állt volna és rohadtul felb@szta sokszor az agyamat :)
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Nekem az már sok! :D De amúgy dícséretesen igyekeznek realisták lenni, csak nem mindig sikerül.
  • winnie
    #4
    nyilván kötelező. nem szívesen találkoznék vic mackey-vel egy sötét sikátorban:)
  • pedrohsi
    #3
    nekem egyik kedvencem, nem nézek gyakran TV-t, de ezt igen (inkább eredetiben). sokat lelkiznek? ez jó:)
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Láttam egypár részt jóak a film, bár nekem kissé nyújtottnak tűnt. Lehetne pörgősebb, itt is kissé túl sokat lelkiznek néha. DE az biztos, hogy a fiúk amúgy baromi hatékonyak a maguk kőkorrupt módján! Sőt soxor már csak ők segíthetnek...
  • Amse
    #1