1688
Black Mesa: Source
  • JaSoN HuNTeR #1688
    Ahogyan leirtad ott valami más probléma lehet, tökéletesen kellene fusson a gépeden.
  • mans
    #1687
    Jó estét!

    Megvettem a Definitive változatot Steam-en. i5 11400, 16 Ram, RX570 4Gb a gép és ritka hülyén fut még low medium-on is, ha V sync kikapcsolva akkor 2xx és 50 fps között ugrál, plusz fogyasztás és hő is emelkedik a vga-n, pedig alufeszeltem. Másnál is így fut? A mentés sem töltődik be normálisan, csak az eggyel régebbi. Grafikán állítgatok, akkor is van hogy lefagy a kép vagy kilép asztalra.
  • hunbalee
    #1686
    Kiegészítőt kaphat a Black Mesa
  • MerlinW
    #1685
    Az ég világon semmi.

  • grebber
    #1684
    Azt sajnos látom....mondjuk nem lepődök meg nagyon kb minden fizetős definitive is hozza ezt a semmit ingyen nem is vártam mást.
  • MerlinW
    #1683
    Semmi grebber, semmi.
  • grebber
    #1682
    Nem olyan rég volt pedig amikor végigvittem...de ebben mi a tököm a definitive?
  • TSL16b
    #1681
    Ebben a bétában már benne van a készülőfélben lévő közösségi fordítás néhány új nyelvre, köztük van a magyar is. Egyelőre csak a szinkronfeliratozás hozható elő a cc_lang hungarian konzolparanccsal, de ez várhatóan még fejlődni fog.
  • Devv
    #1680
    Azt már megcsináltam (public-beta), le is szedett 2 gigát. Köszi!
  • MerlinW
    #1679
    Csak állítsd át Steam-en bétára (tulajdonságok, utolsó fül)
  • Devv
    #1678
    Kell ehhez valamilyen beta feliratkozás?
  • MerlinW
    #1677
  • grebber
    #1676
    Black Mesa Definitive Edition
  • JonasSandor
    #1675
    Megjelent az 1.0?
  • grebber
    #1674
    Érdekes egy telepítő ez akkor. Ilyet nem láttam még hogy random működnek. Mert a \Black Mesa\ -ba nem találta a fájlokat (igaz nem neveztem meg mappát neki csak a telepítőket másoltam be) de a binbe rakva már működött..
    Mindegy lényegtelen megy az a lényeg
  • TSL16b
    #1673
    Szívesen! De azért ezt ne nagyon terjeszd. A telepítőkészletet a játék mappájában egy új (pl. BMSMagyaritas) mappába, aztán elindítani a telepítőt. Esetleg a tudnivalókat is futtathatod, ami ellenőrzi, hogy jó helyen van-e, és ha igen, akkor belőle indítható a telepítő meg az eltávolító. Még csak véletlenül sem a \bin-be kell bemásolni, azt majd megtalálja magának.
  • grebber
    #1672
    Ezer köszönet!

    Akkor most hirtelen első helyre ez került nálam játszásügyileg


    Már az elején nem indul mert ha oda másoljuk ahova írva van mivel ott nincsenek a kelló fájlok nem fut le semmi.

    Steam\steamapps\common\Black Mesa\bin\-be kell tenni a cuccot nem pedig

    Steam\steamapps\common\Black Mesa\ ide
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.01.26. 16:07:18
  • TSL16b
    #1671
    Magyarítás a teljes játékhoz: ficsoport.hu
  • JaSoN HuNTeR #1670
    Régen volt a xenig, amugy visszavonom hogy unalmas a xen a vége elég epic volt.
  • grebber
    #1669
    Magyar feliratot nem terveznek bele?
  • JaSoN HuNTeR #1668
    Szerintetek milyen lett a Xen? Szerintem hosszú és unalmas.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2019.12.31. 15:42:49
  • Devv
    #1667
    Xen out!
  • Devv
    #1666
    Xen Trailer

    (videó beszúrás nem sikerült)
  • Kisssssss
    #1665
  • JaSoN HuNTeR #1664
    Xen is coming in 2017 summer!
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.11.14. 17:51:51
  • JaSoN HuNTeR #1663


    Első játékom a multiban.
  • JaSoN HuNTeR #1662


    Half-Life Opposing Force folytatása. Valve által elfogadott. HL feeling benne van.
  • JaSoN HuNTeR #1661


    Sikerült befejeznem, ahhoz képest hogy elvileg "eredeti" elég sok buggal találkoztam,és sajnos multiplayerben még kevés a játékos.

    Most amúgy 3000ft-ért megvehető a steamen. Én 6000ft vettem.
  • JaSoN HuNTeR #1660


    A végigjátszást elkezdtem. Sajnálom hogy multiplayerben alig akad játékos.
  • RED BULL F
    #1659
    A feszítővas gyorsaságát egy bug eredményezi, hamarosan javítva lesz (elsőnek nekem is furcsa volt) Az MP5 meglehetősen pontos ez igaz, viszont egy nagyobb HECU csapat azért képes megfingatni az embert, ha hirtelen berohan közéjük és nincs egy előre kidolgozott taktikája. Bár azt hozzá kell tenni, hogy a mod jelentősen nehezebb volt, mint a fizetős verzió. A revolverrel nekem nem volt problémám, ha pontosan céloztam be vele az ellent az mindig betalált, kivéve mikor kiugranak a lövedék elől :D
  • armageddon666
    #1658
    Az a banda felejtős szerintem. Mármint a BlackMesa csapat sokkal jobban haladt náluk.

    @RED BULL F: sok kicsi sokra megy és a többjátékos mód biztos sokaknak jelent valamit, én HL-t sosem toltam multiban. Így, meg ha nem nézzük hogy anno ingyenes volt, valóban korrekt ár a 20 euró.
  • kissssss
    #1657
    "módosított sebzés és szórás"

    jah igen.... gépágyú feszítővassal kb majdnem mindent el lehet intézni, hecu katonák köpni nyelni nem tudtak rögtön lekevertem nekik 2 tucat pofont a pajszerral, a géppisztollyal meg akár mesterlövésznek is elmehetnék olyan pontos lett a fegyver hirtelen, ugyanakkor a 357 revolverrel még állóhelyzetben se lehet pontosan célozni de lehet hogy az ellenfeleknek nincs normálisan kidolgozva a hitbox-ja mert többnyire a xenröl érkezett ellenfeleknél vettem észre hogy hiába lövöm meg őket a revolverrel semmi hatása(pl: vortyk feje)

    a többi fegyverrel viszont nincs problémám( tau cannon master race )
  • RED BULL F
    #1656
    Új assett-ek, teljesen újravett HECU szinkron, átdolgozott fegyver modellek, módosított sebzés és szórás, szebb fények, szebb effektek, gyorsabb töltési idő, többjátékos mód. Ez mind olyan dolog, ami leírva ugyan nem mutat meggyőzően, ha de játszol mind a két verzióval hidd el, érezni a különbséget. természetesen mindenkinek szíve joga eldönteni, melyik mellett teszi le a voksát, én személy szerint örülök ennek a döntésnek, mert így csak még jobb lett egy amúgy is remek rajongói alkotás :)
  • JaSoN HuNTeR #1655
    Egy másik amatőr banda az OF-t és a BS-t csinálják már lassan 10 éve... még sajnos szerintem van 5 év amíg elkészül ha nem több. Szóval addigra már senkit se fog érdekelni... semmi értelme.

    Tripmine studios


    Amúgy 20 eurót simán megér a BMS nagyon igényes munka lett. Csak erre is 10 évet kellet várni és persze még mindig nincs kész.


    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.05.14. 10:14:15
  • armageddon666
    #1654
    És mi a különbség? Én egy összehasonlítást láttam képekkel, hogy "mennyi új részlet és szebb világítás". Ez a sor bemásolva 4-5 kép alá, és essen le az állam. Ez nem 20 eurónyi újítás. A Xen sem.

    A teljes játékban elég sok munka van, egy (gondolom) amatőr csapattól. De azért sok spórolás is volt, hiszen nem nekik kellett előállni a világgal, a cselekménnyel. És az is elég nagy része a munkának, nem csak a modellek, textúrák, hangok.

    De nem irigylem őket, gratulálok nekik, remélem sokan megveszik a játékukat, és esetleg pénztől motiváltan újracsinálják az OF-t és BS-t is. :)
  • RED BULL F
    #1653
    Őszintén szólva nekem sok bajom nincs ezzel, látván a fejlődést a kettő között örömmel fizetek ki érte 20 eurót, a modhoz meg gondolom majd egy lelkes modder(csapat) utólag hozzácsapja a Xen-t valamilyen formában, bár engem az már annyira nem is érdekel ,mióta megtapasztaltam a különbséget a két verzió között.
  • kissssss
    #1652
    ??? miféle körülmények változtak? ja hogy a valve ajánlott egy tonna zsetont +felkerültek steamre ők meg egy pálfordulással kukába dobták az ígéreteiket(elveiket?) és nekiálltak hazudozni hogy a motor ilyenre meg olyanra képtelen? hát persze majd egy moder csapatnak lesz annyi kapacitása hogy egyszerre foltozzanak 2 modot amik között az eltérés szinte elhanyagolható... ennek a valóságtartalma kb egy szinten van a nullával.

    már ezzel a félkész modal is csoda hogy végeztek, majd most nekiállnak kettőt is hegeszteni XD

    ha pénzt akarnak keresni vele akkor ezt közölhették volna sokkal egyszerűbb tisztább modon is, és akkor most nem égnének.
  • RED BULL F
    #1651
    The promise that we would always be free was made back in 2009, when it was basically impossible for us to get our game on Steam.

    When we were Greenlit in 2013, Valve approached us with an offer to go retail, a possibility which we had never even considered possible in the past.

    We didn't lie or mislead anyone. Circumstances changed. As soon as we'd finalised and sorted the decision to go retail, we announced it at the end of 2013.

    The free mod is still, and will remain free. We have not gone back on our word for that.
  • armageddon666
    #1650
    Hát egyrészt senki nem szeret ingyen dolgozni, és ha meg van a lehetőségük, hogy pénzt csináljanak belőle, akkor miért ne tennék. Másrészt elég arconköpésnek érzem. Mintha lett volna olyasmiről szó, hogy ingyenes marad.
  • kissssss
    #1649
    giga lol az ingyenes verzióhoz nem lesz xen csak a fizetőshöz, és az indok.... az ingyenes verzió régebbi source motort használ és azzal képtelenség megcsinálni a maradék pályákat... hát persze hisz eddig is teljesen nyilvánvaló volt hogy a source egy hihetetlenül bonyolult és nehezen modolható motor amihez csak a legprofibbak mernek hozzányúlni, kezdőknek nem is ajánlják.