33
Multis táncos játék
  • Denisse91
    #33
    Denisse91 :D De még elég kezdőcske vagyok :D majd akkor játszunk együtt :)
  • edikee
    #32
    Semmiben, a sea az az ázsiaké :) vagyis hát a sea az most a season2 szebb a kép is, de végülis semmi másban nem külömbözik, nem csak sea meg redbana van, mert van még EU is meg koreai. Mi a neved sean? Játszhatunk ha gondolod:D
  • Denisse91
    #31
    hát énis azt szedtem le, váltottam auditionsea-re, az tökéletesen megy. Az lenne még a kérdésem h a sima Audition és az AuditionSEA miben különbözik?
  • edikee
    #30
    Szia.
    Melyik verziót szedted le? Sajnos a redbanával én is így voltam :S Váltanom kellett.
  • Denisse91
    #29
    Sziasztok! Segítség kellene.
    Tegnap letöltöttem a gamet, patchelt, aztán nem indult el a játék, hibaüzit írt ki. Újratelepítés után is. Aztán mikor ma bekapcsoltam a gépet, hibaüzenetet ugyan nem ír ki de el se indul a játék, csak a patcher. Vki tudna segíteni? :(
  • edikee
    #28
    redbana jobb a seanal.. :D (sea laggos)
    redbana.com
  • Vitez77
    #27
    Asztadurva milyen rég voltak itt :P
    Nekem is volna PROBLÉMÁM:
    az a rohadt X-trap azt irja, hogy:
    Code_Field [01-0400-00000000000-039]
    The game security program is not a normal version file.

    Most mivaaan? A hivatalos oldalról szedtem le :S
  • KremPeti
    #26
    Sziasztok!
    Amikor leszedtem és feltelepítettem a játékot addig nem volt semmi baj. Végig patcholt mindent és elindítottam. Rámentem a game startra, alul futot egy darabig és asztán leállt. Úgyértem az x-trap is futot alul és mutatta hogy meg van nyitva a játék. Nem tudna valaki segíteni mert ez egy k*rva jó játék és nagyon idegesít hogy nem tudok vele játszani:S Ha valaki tudna segíteni aszt megköszönném!
  • lacika123
    #25
    www.audition.extra.hu
    elég gagyi de hát ez van :P
  • lacika123
    #24
    Bocs
    mondjuk ugyse jön ide senki de ha mégis ez az msn címem: [email protected]
  • lacika123
    #23
    Ja és level 5-nél lisincet kell csinákni
  • lacika123
    #22
    Többen is írhatnának de mind1 én lvl 10-es vok most a nickem Lazlo
    Ha van aki játszik keressen meg vagy vegyen fel msn-re:
    [email protected]
  • Yusuke2
    #21
    Sziasztok!!! Aki jáccik az vegyen fel msn re és ott megbeszéljük a többit köszike [email protected] !!! sztem kurva jó game nekem nagyon teccik:)))
  • Atti12
    #20
    na most letölt valami patcht, nekem pl. egész nap nem indult el szal ha másnak is volt ez a hiba ne ijedjen meg :)
  • zsakosfrodo2
    #19
    Frodo_HuN
  • ByB
    #18
    Bazaar én 5-ös vagyok de már valamiért nem kapok exp-t:D
  • Atti12
    #17
    ki hanyas szintü? én lvl 2
  • Atti12
    #16
    Boonx
  • Rage47
    #15
    rage
  • ByB
    #14
    aki játszik vele annak mi a nicke a játékban?
  • zsakosfrodo2
    #13
    ma játszottam vele, csaj brékelt, és hát a szoknya alá eléggé be lehetett látni... Nem mintha ezt figyeltem volna, de ha már észrevettem gondotlam leírom, hátha mások is kedvet kapnak hozzá. xD
  • Thanatos
    #12
    látom már ez lessz a chat utodja :PPP
    és a gamehackek olyanok elsznek hozzá hogy tudsz mutogatós bácsit alakitani, lol :PPPP
  • Neoncsoves
    #11
    ez nadzson kemény lehet, lehet brékelni xD
  • zsakosfrodo2
    #10
    Helyes!! :D
  • Rage47
    #9
    töltöm..xD
  • zsakosfrodo2
    #8
    Egy próbát azért megér, nekem bejön, de azért nem ezzel nyomom egész nap .
  • RIZLA
    #7
    hmmm.....
  • NEOreg3
    #6
    lebrékelem a fejedet4!!!
  • Goth
    #5
    ugyanmárö... olyan jó táncpartykat nyomnánk -.-
  • NEOreg3
    #4
    ha nem 650 mega lenne még meg is nézném, de ez kicsit sok nekem egy fél órás bohóckodásért-.-
  • Shadow_THH
    #3
    #2 D:
  • Beast Machine
    #2
    Jesszusatyaúristenivagyamennyekben...
  • Atti12
    #1
    Na szóval ez egy multis, táncos játék, amiben együtt kell táncolni. Szintek vannak, pénzt kapsz, tehát olyan mint egy MMO :). Regisztrálni itt lehet. Tehát regisztrálsz itt, utána az account menüben megcsinálod a reged a játékhoz (kell vele egy kicsit szenvedni de sikerülni fog ;). Elég dedós, de azért jól el lehet vele szórakozni.
    Letöltés
    Képek:
    kép1
    kép2
    kép3