11
  • Inquisitor
    #11
    Szerintetek HA ne adj Isten az Apple egyesül a SUN-al ... nem zörög a haraszt ... és ezt tudta előre a Google? Nos?
  • abzu
    #10
    Szerintem az apple ki fogja ütni nem sokára az M$-t és úgy mint most szövi az M$- Dell úgy Szövi Apple - Google.
  • abzu
    #9
    Akkor ha csak arra várna akkor felvásárolt volna ,de lehet hogy bill Gates utódja meg is teszi azt.
  • MrPrise
    #8
    Ezt úgy értették szerintem, hogy nem másokat utánoz mint Má$ok, hanem fejleszt, a saját ötleteit valósítja meg. Amelyek legtöbbször persze korábbi ötletek továbbfejlesztése, továbbgondolása.
  • lyzu
    #7
    lehet h a google-ös ügynökök mindjárt jönnek értem :D:D
  • lyzu
    #6
    oda h, ahogy a net egyre fontosabb lesz, még a mostaninál is, a google-nek akkora hatalma lesz, h akárkit képes lesz majd tönkre tenni, vagy éppen királlyá...
    és ezt csak pl a keresőre értem, azt látunk amit majd akarnak h látunk
    ekkora hatalommal akár még háborúkat is képes lenne kirobbantani...
  • Inquisitor
    #5
    Ha bedarálják az Applet, akkor lesz nekik PC gyártójuk, meg leeshet az iTunes-os pénzes zene/video letöltés is. Ott van nekik az eBay, van saját Office alkalmazásuk, levelező rendszerük, stb.
    Vajh, hová fajul ez?
  • airwalker
    #4
    Ilyen marhaságot méh nem hallottam:
    "mind a Google igyekszik elkülöníteni magát a fő vonaltól, a mainstream-től"
    Ha a Google nem mainstream kereső, akkor melyik az?
  • DjDano
    #3
    szerintem a Microsoft csak arra vár hogy a Google meghízzon és utána felvásárolja ;)

    A keresőt meg átnevezik Gaates-re :DD
  • erb
    #2
    En ezt valahogy nem talalom mulatsagosnak.
  • neevous
    #1
    A Google világuralomra tör:DDD