48
Need for Speed Carbon mobil verzió
  • roli613
    #48
    www.mobile613.blog.hu a pro street a nyerő
  • Web mester
    #47
    Végre sikerült megcsinálnom a Canyon Duel-t.
  • Web mester
    #46
    Nekem megvan. Jó kis játék. Csak a Canyon Duel-t nem tom megcsinálni.
  • kisrecsi
    #45
    Sziasztok nekem egy olyan problémám van hogy zm60-asam van azt ahoz kelll egy jar és egy jad fájll ezt hogy tudnám megcsinálni hogy ezzzel is birjak jáccani????
  • Doomista
    #44
    undorító ez a játék mobilra...ki is töröltem... :(
  • Doomista
    #43
    Nah kijött mobilra,vagyis nemtom mikor,de most nézem az interenten a mobilomon az EA játékoknál,és ott van ! LEIS IS TÖLTÖTTEM! Majd nemsokára jáccok vele,holnap végig is tolom,nagyon zsííííííír
  • zola2000
    #42
    tul korai a wii megjelenese. Az indulasra kellett gyorsan kihozni par jatekot. A grafikan sporoltak. Nezd meg a jovo evre jovoket az mar nextgen (metroid3, mario galaxy), de itt elsosorban nem ez a lenyeg. Az indulasnal csak a zelda jo, de ez mar tenyleg tul off
  • moon08
    #41
    Nézd meg a RE4-t,Metroid Prime,Star Fox Adventur,ez utóbbi elég régi gama.
  • moon08
    #40
    Már a GC is erősebb a PS2-nél,más kérdés miként portolják a gamet,
    a wii meg ugye erősebb a GC-nál.
  • scorpeeon
    #39
    Én a wii-ből inkább nem kérek :) az aztán minden csak nem nextgen. A grafikája egy lehelletnyivel jobb az istentudjahányéves ps2nél...
  • passatgt
    #38
    bocs rossz helyre
  • passatgt
    #37
    olyan nincs,hogy pc-re nintendo ds emulátor?nekem nincs olyan gépem hogy menjen rajta normálisan a pc-re való carbon,legalább így tudnék vele nyomulni:)
  • zola2000
    #36
    mobil jatekhoz kepest tenyleg szep lattam, lattam meg a ds-emen, annal szebb a mario kart, meg a metroid (igaz hogy nem psp graf, de nem is csak az szamit, de a plusz kepessegei karpotolnak ezert, ds 30 000, psp 55 000 csak a grafika tobb, mobil 9000ft-tol 200 000ft+ig de meg mindig nem ds minoseg) a carbonnak wii-n lesz a legjobb iranyitasa (wiimote mint kormany, ps3 a legjobb graf, de inkabb wii, mobilja meg mindenkinek van, azert fognak abbol a valtozatbol sokat 'eladni' . Tudom ez mobil forum, kicsit elkalandoztam.
  • akyyy
    #35
    nokiaprogramon is fent van
  • Chester1
    #34
    Az eredeti carbon topicba belinkelték a játékot, gondoltam beteszem ide:

    JAVA-s Verzó:( állítólag csak se-n működik./w800i-n tesztelve/)

    NFS Carbon


    Jelszó: carbon
  • Dzsini
    #33
    Sherlock :D
  • CzGobe
    #32
    mobilE :)
    :$
  • kozmiviktor
    #31
    Alul a képek azok DS-es képek nem mobile nem PsP
  • Daveee
    #30
    nekemse :D sokallok érte 70 et, dőlef ahhoz képest hogy látom miyen lesz PSP-n, PS2 ezerte szebb lesz! hámég PS3 on D:
  • Dzsini
    #29
    de, ez a mobiltelefonos NFSC topic (lásd Mobil fórum főcsoport), csak az első képek amik be lettek linkelve a DS verzióból vannak - majd valaki a konzolokhoz nyit Carbon topicot a kedve szerinti változatról, ide majd a mobilos infók jönnek... végre lesz a Rally3D mellett egy rendes autós játék mobilra?
  • CzGobe
    #28
    "megin leüvöltöd a fejem ahelyett hogy tájékozodnál"
    Ezt jobban tennéd, ha nem csak mondogatnád, hanem alkalmaznád is...

    De még1szer, ez nem MOBILtelefonos Need For Speed Carbon topic. :) /bár engem nem zavar, soha nem lesz psp-m, meg ilyenek/
  • maffioso
    #27
    jo ok akkor elavult az infokészletem bocs
  • Daveee
    #26
    oké,ed akkoris is hüye avgy mert enm gyártáják amcsiba a ps3 at mert emgcáfolta ezt a sony!
  • Fido4life
    #25
    fogják, dont worry
  • maffioso
    #24
    juj bazmeg te ritka fasszopo hülyevagy
    megin leüvöltöd a fejem ahelyett hogy tájékozodnál
    ekkora istenbarmát még nem is láttam
    olvasdel aztis amire választ irtam
  • joebacsi
    #23
    meg symbian uiq is, remélem :)
  • Super DANTE
    #22
    De már a devkiteket kiadták és novemberben jön a gép, valamit arra is ki kell adni.
  • Daveee
    #21
    te hüye gyerek, ha sorozatgyártanák, akor már rég leehtne tölteni!
  • Chester1
    #20
    SE games

    Itt találsz játékot képekkel 1ütt
  • gameplusz
    #19
    Ratyi.
  • maffioso
    #18
    amerikában már rég sorozat gyártják a cuccot
    psp-n meg kissé jobb lesz a graf
  • passatgt
    #17
    az a baj hogy nincs kép és nemtudom milyne játék:)
  • scorpeeon
    #16
    Ez a nintendo ds változat?? Eddig is tudtam h egy kalap szart ér az a gép de ezek a képek méginkább alátámasztják ezt... Sok éve mobilra sokkal szebb játékok vannak.. A kocsi oldalán meg lehet számolni a pixeleket, semmi effekt, az egész úgy néz ki, mint a legelső 3d játékok.(sőt, sokkal rosszabb!) Teljesen élvezhetetlen lehet. Tejóisten milyen messze van ez a PSP grafikájától!
    Ha meg ezt is úgy adják ki mobilra, ahogy a most wanteded, sokra ne számítsunk! :)
  • Shadow_THH
    #15
    egész jó oldal
  • Chester1
    #14
    Itt találsz :

    Pappfer.hu
  • david508
    #13
    ps3-ra minek ha még alapgépet se gyártják. én személy szerint Xbox360-on és gépen fogom nyommni
  • passatgt
    #12
    ha már itt tartunk egy kicsit off:
    w800-ra valamilyen 3d-s autós játékot lehet rakni?gondolok itt nfs-re is:)
  • Shadow_THH
    #11
    ez nem mobil verzió
  • Grusi
    #10
    Srácok, ez nem telefonra mobile, hanem handheld cuccokra (DS, PSP) :)
  • Daveee
    #9
    ha ez nektek jo grafika akkor az őskorba élhetttek!, de telefonhoz képest jo! igaz nem kéne:D