21
  • Ratty
    #21
    bejövős :)
  • rgerg
    #20
    Miről szól ez a játék...csak úgy nagy vonalakban.Sajnos egyikkel sem játszottam 2 óránál tovább,mert idegbetggé tett,de azért érdekelne,hogy mi is ez a sok dolog...
  • HuAn82
    #19
    persze...
  • psishock
    #18
    uh...oh tényleg =). a nem@ tényleg elnéztem, biztosan mivel az előbbiekben szidtad a grafját, + mert már idősödik az idő. Nem akartalak ok nélkül szidni bro =)
  • Indigo
    #17
    ...de megbocsájtok, mert gondolom csak elnézted :D
  • Indigo
    #16
    Konkrétan ezt írtam: "nem arra gondolok hogy a grafika nem felelne meg a mai kor "színvonalának"

    Ebből te kiragadtad a második mondatrészt, ami önmagában épp az ellenkezője az igazi mondandómnak...
  • Indigo
    #15
  • psishock
    #14
    mint minden + grafikai ficsúrt, a HDR-t is ki tudod lőni 1 kattintással ha nincs kedved bámulni a túlexponált textúrákat, aki meg szereti annak ugyan miért ne lehetne kedvezni? =)

    "a grafika nem felelne meg a mai kor "színvonalának""
    ööö, akkor fogalmam sincs szerinted mik a mai kori szinvonalak, mert szerintem MINDENT belevittek. Shaderek, legújabb shadermodelek, HDR, beépített AA (gondolom AF is), árnyékok, soft-árnyékolás, dinamikus fények, fizika motor, "előrehaladott szemcse-rendszer" (így viccesebb), ami drasztikusam több particle-t tud kezelni real-time így sokkal szebbek a robbanások, füstők, szikrák és a tőbbi érdekességek.

    Nem tudom mi az az extra amit igényelsz még és nincs? motion blur? DOF? Ezek nem idevaló effektusok és inkább zavarnák (nagyon is) a játékmenetet, mintsem hogy szebbé tennék. 1st persion (talán még 3rd) nézetből esetleg lenne értelmük mivel maga "szem" optikáját próbálják szimulálni...
  • psishock
    #13
    "ha olyan lesz, mint a Generals, akkor nem lesz mit ellensúlyozni"

    attól azért egy kicsivel távolabbi vizeken evezik az eddigiekből itélve. Javaslom, hogy less meg 1-2 ingame videót, ha szeretted a régi cnc esetleg a cnc:ra hatását akkor közel jársz a tûzhöz.

    már az építési rendszer sem warcr....izé... generalszos, visszajött "újrakidolgozva" a side bar :), ami szintén + pont számomról mert már nagyon hiányoltam.
  • Indigo
    #12
    Szebbet? Bármikor.
  • Indigo
    #11
    Nos, nem arra gondolok hogy a grafika nem felelne meg a mai kor "színvonalának", de ez a mindent beborító karamelizált cukormáz nekem már sok... Á'la NFS-MW. A teljesen irreális fényviszonyokat már meg sem említem, mert úgy látszik az már alap a mai játékoknál... Konkrétan ezektől fordul fel a gyomrom, ha ránézek a képekre. Persze ízlések és pofonok különbözőek.

    Ami viszont az ingame videókból feltünt, hogy mintha a játék elsősorban multi meccsekre lenne kihegyezve. Ez persze nem lesz baj, csak ne menjen a single-player kampány rovására.
  • gyuri12
    #10
    oszt még nekem mondjátok hogy grafikabuzi vagyok?! hát nemtom de sztem ez gyönyörű! indigó meg csináljon szebbet,majd akkor pofázzon hogy szar a grafja!(természetesen legyen a játék is jó!)
  • Morden23
    #9
    Szerintem nem csúnya a grafika, a designerek meg egészen kitettek magukért.

    Ellenben, ha olyan lesz, mint a Generals, akkor nem lesz mit ellensúlyozni, mert simán szar lesz :D
  • viizo
    #8
    pffffff... no comment... húzz vissza inkább starcraftozni
  • psishock
    #7
    np
  • Luminas
    #6
    ""NOD és a GDI fog majd életre-halálra menő harcot vívni"

    ok akkor ünneprontó leszek és bejelentem, hogy 3 csapat lesz az arénában, csak a 3.ról megy a szokásos titkolódzás ;)"
    Pont azt akartam kérdezni, h lehet két race-el kiadni egy RTSt 2006(7,8?)-ban, köszi az infót ;)
  • psishock
    #5
    "NOD és a GDI fog majd életre-halálra menő harcot vívni"

    ok akkor ünneprontó leszek és bejelentem, hogy 3 csapat lesz az arénában, csak a 3.ról megy a szokásos titkolódzás ;)

    A graf meg nagyon jóra sikeredett Indi, mozgásban is nézd meg, ne csak a képekről ;), szerintem a Supreme com ot is veri az eddigiek szerint. Jó pár ingame vid@ meglestem és igen el lett találva a hangulat szerintem, imádni fogom a tankokat mint mindíg ^_^, azok halálosan ütősen tudnak lenni (flame tankok, crono tankok, mamutok, stealth tankok...mmmmm ^_^). Hmmm a hangulata olyan cnc/cnc:ra/dune2000 keveréknek jön le, dehát nekem nagyon bejövős. érdekes, hogy ra2 de főleg tiberian sun elemeket (jó mondjuk az alapsztorin kívül :) nem tapasztaltaltam. Majd még úgy is lesz több infó.
  • unranked
    #4
    Ez a 3D csicsa tényleg elég gáz...anno az izometrikus RA2 ezerszer jobb volt, mint a generals...
  • Higany
    #3
    Szerintem nem vészes! Sőt még akkor is örülnék neki, ha nem lenne minden full 3D-s, mert annó nagyon rá voltam kattanva!
  • Indigo
    #2
    Remélem a sz.r grafikát ellensúlyozza majd a játékmenet...
  • Zocsi
    #1
    Hát izzééé... Azért ez elég jónak tűnik! Úgy látom a jövőben már minden katona exo-skeleton vagy szervópáncélban fogja pörkölni a sci-fi álmodók szerint... Viccesek, hogy ilyen nagyok! :D