28
  • halgatyó
    #28
    Azt hittem, porszívó vagy autó

    manapság egyre jobban egymáshoz vannak dizájnolva ezek a cuccok... a villanyborotva pont olyan formájú lesz mint a busz, csak kisebb
  • N0S
    #27
    eddig azt hittem hogy a logitech szep egereket gyart, de most csalodtam bennuk :|
    keremszepen, hogy nez ez ki? :\
  • komonyi
    #26
    csakhogy ez a modszer nem mindenhol működik
  • accsakide
    #25
    Maradok én is a Razeremnél.Nem csicsás,egyszerű és mégis komoly.Ez sem csúnya,de amire én használom(játék),elönyösebb mint eme Logitech.
  • TomFace
    #24
    Nemtom, nekem nagyon tökéletes a mostani Razer egerem, és nem értem, hogy miért lenne probléma, vagy nehézkes mondjuk a diamondback egeremmel több oldalakat görgetni? Annyira biztos nem, hogy ezért vegyek új egeret...
  • Athlon64
    #23
    Hát ennyi.
    Fekusz se ájult el ezektől.
    Na meg a Logitech-es muki is kijelentette, hogy ezek irodai használatra ajánlottak s nem játékra!
  • Athlon64
    #22
    A fix.tv-n most mutatják be ezeket az egereket
  • mikloss
    #21
    Nekem is olyanom van és nagyon király, 1 éves és még semmi baja nem volt igaz minden héten megtisztítom :)
  • BiroAndras
    #20
    Pár napja vettem egy G5-öt, és sokkal jobabn tetszik, mint a korábbi MX1000, így ez nálam nem játszik. Bár nagyon vagányul néz ki.
  • dez
    #19
    De miért nem szeded ki te is azt a pöcköt, ami fékezi a görgőt?
  • Darth Sith
    #18
    én eddig az MX1000-resemmel tökéletesen megvoltam elégedve, talán 1-2 év múlva, beruházok egy ilyenre. :)
  • djukel
    #17
    10ezer soron csak egy idóta görget át. A logitech már kinjában nem tud mit ujitani.
  • Zedas
    #16
    "Miért, szerinted ezzel a módszerrel pontosabban lehet görgetni?"

    Most, hogy ne kopjon le az újjam 5 sorra van állítva a görgő. Ha ilyenem lenne, levenném 1 sorra és örülnék. Érted.
  • FZR 1000
    #15
    Jól néz ki,de semmi több.
  • MEdievil
    #14
    pff ha egyszer tökéletes akkor minek változtatni rajta? én razeren kívűl más egeret nem veszek amíg tartja a szinvonalat és nincs jobb egér nála
    (mellesleg csak 20% ban használom játékra 80%ban flash-photoshop-3dmax-maya)
  • irkab1rka
    #13
    Az egereknek azt az oldalát, ahol a kisujjamnak nincs hely, sohase mutatják.
    Ezért van annyi heccsát
  • Athlon64
    #12
    Ja ami érdekes volt az én egerembe azaz, hogy habár optikai egér, ennek ellenére a fényes felületeken is jól működik! Nem úgy mint a 3 éves másik egerem ami csak a textil egéralátéten nem ugrott a sarokba néha-néha.
  • Athlon64
    #11
    Miért, szerinted ezzel a módszerrel pontosabban lehet görgetni?
    Szerintem az egér külsőre jó, de nem egy olyan nagy durranás.

    Nekem egy Genisu NetScroll+ Superior 800dpi-s 10 gombos egerem van amit AutoCAD-hez és játékhoz egyaránt ajánlanak. Én AutoCAD-be dolgozom és teljesen kényelmes és jól használható.

    Viszont a Logitech MX oldalt elhejezett 2. görgője az okosan lett elhelyezve (végre)!
  • Mice
    #10
    nem mintha nem lehetne kattintani a görgővel és egy csipetet lejjebb húzva az egeret magára hagyni....
  • dez
    #9
    Forradalmi lendkerekes egér 30 ezerért... Hm, nekem már évek óta lendkerekes egerem van: kiiktattam azt a cuccot, amitől kattogva, nehezen forog a kerék. Kb. 5 perc volt. (Újabb 5 perc meg az, hogy halkabban kattogjanak a gombok.) Igaz, nem 7mp-ig forog, hanem 3-4, de az épp elég.
  • Daveee
    #8
    iyet veszek!
  • PoisonBorz #7
    Ez nem gamer/precíz egér, Logitech mindig is ezt csinálta: az új technikát előbb egy general egéren teszteli, aztán jönnek a finomított verziók (lásd MX1000) És gratu nekik az új dizájnhoz, minden generációval tudnak újat mutatni... (nem mint Razerék uncsi laposegerei - bár más a célközönség)
  • Zedas
    #6
    Azzal nem lehet pontosan dolgozni. Én pl. bazi hosszú kódnál nagyon sokat görgetek és nagyon jó lenne egy ilyen.

    Ha vezetékes lenne, 2000DPI-s és nem 29k HUF, akkor vennék egyet.

    Ja és köszönöm a gratulációt :)
  • Zedas
    #5
    Hát én pl. egy 2000DPI-s egeret használok és gyakorlatilag csak dolgozom. Egésznapos programozásnál, grafikai munkánál nagyon sokat számít hogy mennyit kell túráztatnod a csuklódat, ezzel meg 1 pixel elmozduláshoz csak mikroszkópikus mértékben kell elmozdítanod a kezed. Szóval nekem számít, és nem vagyok egy játékbuzi sznob. Na jó, egy picit :)
  • Extraboy
    #4
    Jah, hulyeseg, viszont baromi jol nez ki.
  • Artus58
    #3
    ez fasság, görgőklikk, aztán meg gondolom tudja mindenki mi történik. kurzorunkból 4 irányú nyilacska keletkezik, kissé lejjebb pozícionáljuk és máris görgetőzünk lefelé, olyan gyorsan amennyire akarjuk, és máris megspróroltunk egy ilyen idióta egeret. csak gratulálni tudok annak aki emiatt majd megveszi ezt
  • bertino
    #2
    valaki azt hiszi ezzel mindenkit lever :O
  • Zedas
    #1
    Király, ha egy év mulva lesz belőle 2x00DPI-s gaming egér majd talán veszek is egyet.

    Azt azért érdemes lehet megjegyezni, hogy kishazánkban egy 29k HUF lesz, ami ugyebár enyhén szólva is brutál.