21
Nem új, de jó játék: Taxi 2
  • Zsolti9014
    #21
    köszönöm
  • leslieboy
    #20
    Na akkor probléma megoldva, a játékokat a francia ubi adta ki, és onnan rendelhetők!

    taxi 2

    Taxi 3

    Taxi 2 hely még

    Infók(FRANCIA)

    taxi 2

    taxi 3

    na itt megtalálhatók, warezen meg sehol nem is láttam, talán pont azért, mert túlképp francia játék franciáknak..
  • Zsolti9014
    #19
    Ha van teljes, szívesen kipróbálnám, na nem azért mert 16 évesen nincs jobb dolgom, csak nagyon szeretem a filmet és a demo valamennyit visszaadott a hangulatból.
  • ngcsnet
    #18
    de várjál nem biztos, mert én kipörgettem, és volt benne vagy 20-30 pálya, a demóban csak 1 van
  • Zsolti9014
    #17
    értem, kösz
  • ngcsnet
    #16
    a teljes nem készült el ha jól tudom
    amúgy gagyi játék
  • gnar killer
    #15
    bár annyi lettem volna (:
  • bazs1
    #14
    :D
  • DJ Skyline
    #13
    akkor 10 éves voltál?:O
  • gnar killer
    #12
    ezt még 5 éve ígérte nekem egy immáron volt osztálytársam hogy elhozza, hm... (x
  • Zsolti9014
    #11
    az is megoldás, de ha a chat és a fórum célját összehasonlítjuk, a fórum áll ehhez közelebb
  • Zsolti9014
    #10
    a harmadik az extreme rush, igaz? az nem tetszik annyira. meg annak talán van topikja. de ha nem jól mondom javíts ki.
  • passatgt
    #9
    miért nem a 3. rész?:)
  • Zsolti9014
    #8
    Nyitottam egy topikot egy játéknak, ha nem tetszik, be lehet zárni.
  • Zsolti9014
    #7
    torrenten nem találtam, dc-t nem használok, de most raktak fel egy torrentet, 1,5 k val jön.
    Köszönöm a segítséget. Nem értem, ha nem tudtok segíteni, akkor miért cseszegettek...
  • SHADOWEYES7
    #6
  • Shiwo
    #5
    megnézném dc-n és torrenten...
  • SHADOWEYES7
    #4
    vagy megkérdezném a cseten!
  • Zsolti9014
    #3
    Persze ide jöhetnek, akik ezzel játszanak és megoszthatják egymással észrevételeiket.

    De elsősorban igen, azért h megkérdezzem, ugyanis a fórumok arra valók, hogy kérdéseket tegyünk fel és megválaszoljuk. Te mit csinálnál, ha szeretnél egy programot, de nem találnád sehol? Gondolom fórumon érdeklődnél.
  • SHADOWEYES7
    #2
    ezért nyitottad ,hogy meg kérdezd????????????
  • Zsolti9014
    #1
    A Taxi 2 nevű játékról tudtok valamit? A Demoval játszottam, de szeretném megszerezni a teljeset, honnan lehet? (boltban már nem találni) Nem a Crazy Taxi 2!!!