1759
Jurassic Park IV és a Trilógia
  • W B
    #1516
    vagy inkább a JP:OG-t befejezni :)
  • blackgamer
    #1515
    ja, de nagyon gyengék, mod-olni kéne valami játékot, Far Cry-hoz elkezdtek írni Jurassic Park mod-ot de elhalt a dolog, Shadowgrounds-hoz lenne érdemes JP kiegészítést készíteni szerintem, van is pálya és objektum editora, még nem használtam
  • Jrex
    #1514
    ez meg még ilyen játékok vannak a jp3 film dvd-n,és a kocsiaal nem tudok játszani
  • Jrex
    #1513
    én is akartak/ok de igaz az csak alá szinkronos:)
  • blackgamer
    #1512
    készült egy magyar Jurassic Park paródia JURACHICK PARK néven, innen tölthető (700 MB)
    még nem néztem végig, de jó hülyeség, sok munka lehetett azért felvenni :)
    ti mit gondoltok a filmről?
  • akyyy
    #1511
    és miben rossz a 3 számodra?
  • garex
    #1510
    szerintem is lehet hogy a 4 jó lesz
  • Jrex
    #1509
    értem h nem tetszett a 3.rész,de attól mért ne lehetne jó majd a 4.rész és mértne lehetne akár5.része is?
  • blackgamer
    #1508
    azért amikor a rács mellett futottak mert a spino kergette őket, az király jelenet volt + kalitkás részek is jók
  • JP Forever
    #1507
    Szerintem is a 2-vel zárult. A 3 olyan kibaxott sz@r volt hogy csak na.. Nagyon nem tetszett... Maradjunk az 1 meeg a 2-nél. Az 1 a legjobb...
  • Jrex
    #1506
    hű de nagy fan vagy...
  • akyyy
    #1505
    ne vedd komolyan az olyan szavát akinek ilyen ocsmány a logója
  • blackgamer
    #1504
    "most azt szeretnéd elérni, hogy karmaim közt pusztulj?"
  • W B
    #1503
    bombázzák szét mindkét szigetet és kész!
    a második rész bőven elég volt. az volt az igazi befejezés
  • Jrex
    #1502
    Akkor Spielberg is megtudná rendezni a JP4-et.

    Pedig olyan jó filmet lehetne csinálni abbol ,ha megnyitnák a parkot...
  • W B
    #1501
    mert az alsó álkapocs alapján baryonyx a rokona, és azóta több csontott is találtak DE teljes állatot nem.
  • Jrex
    #1500
    csak ha tényleg 2 hiányos csontvázat találtak,az 1.-t így ábrázolták(mert mondjuk hiányzott a feje és azért rövid az orra)a 2. a 2.v.háborúban megsemmisűlt,akkor honnan veszik h hosszú feje volt és ebből adódóan halevő?
  • akyyy
    #1499
    :DDDDDDDDDDASDASDAS
  • W B
    #1498
    WB a nevem hé.

    az a lényeg: nincs egész spino csontváz. így az is valószínű hogy csak egy faj volt. (szerintem így volt) és a legnagyobb becsült méret (nincs benne fantázia) az 12.2m
  • JP Forever
    #1497
    Az egyiptikusra mondják hogy nagyobb mint a rex nem a simára. De ahogy Ghotic mondja, az egyiptikusz ki lett egészítve szal hülyeség. Ez a lényeg ugye Ghotic?
  • W B
    #1496
    de.
    na akkor szerintem ez nem létező faj. abban a cipőben van mint a brontosaurus, vagy ez is konvengens evolució
  • Jrex
    #1495
    azaz?most érthetőbben,sztem te se érted mit mondasz XD
  • W B
    #1494
    meg mondom őszintén, hogy ebben az elképzelésben abszolut nem hiszek.
    mert a SPinosaurus SPinosauria mint pl. a baryonyx. DE ezen semmi olyan jellegzeteség sincs.
    Én azt gyanítom, hogy ez igazábol az egyiptikusz, csak a csontváz abszolut hiányos, és más nagy ragadozók mintjárára egészítették ki.
    Ha mégis tényleg volt ilyen faj, akkor ez szinte tökéletes konvengens evolució
  • Jrex
    #1493
    én úgytom h 2.az egyik amit a jp3 ból ismerünk,és ez ami kb 9m méter volt és É-Afrikában élt.nem vok benne biztos mit evett...
  • W B
    #1492
    kivételesen felvilágisítást kérek. Akkor hány féle SPino van?
    Mert az a Spino, halevő, de ezen látszik hogy ez inkább vadászott.
  • Jrex
    #1491
    te a sima spinosaurusra azaz -re gondolsz
  • W B
    #1490
    Berlini múzemumban volt a Spino csont.
  • JP Forever
    #1489
    A rex akkor is nagyobb most nem azért... A spino az eredetileg pici fele a rexnek. Még a második v hábotú során lebombáztak eyiptomban egy épületet ahol állítolag egy spino aegyiptikus (lehet nem így kkell leírni) volt. És az sokak szerint nagyobb votl mint a rex. Én nem tartozom közéjük
  • Tirian
    #1488
    kösz,de most nem fogok visszakeresni rajta..
  • W B
    #1487
    a másik forumán párszor belinkeltem az oldalt.

    + a t-rex ha elkap valamit a nyakánál és elkezdi cibálnak, annak kampec
  • Jrex
    #1486
    érdekes nekem nem mutattad..és miután montad nekem mekkora megnéztem és máshol is azt írták h, a legnagyobb szárazföldi húsevő volt(a hal és a dög is hús)

    a 3. rész azért rosz mert az animációk nem olyan jók mint az első 2 ben és nagyon sokat változtattak a dínokon(nem csak a színt) és olyan hibákat követtek el h, a spino ragadozó,meg a pteranodon simán felemel 1 embert stb,am is rövidebb a film pár perccel(mondjuk ez nem feltétlenül hiba:)
    ja és a spino kinyírta a rex-et ami alapból bukta mivel szinte mindenkinek az a kedvence...am sztem élvezhető film,de nem annyira jó mint az 1.és 2.rész.
  • W B
    #1485
    már egy csomorszor meg mutatam, most sem érnék el vele semmit.
  • Tirian
    #1484
    Hát mekkora? mutass egy cikket!
  • W B
    #1483
    tudod azóta kiderült hogy nem akkora
    ENYI
  • akyyy
    #1482
    harmadik részt n most láttam először bár lehet hogy nem de nem rémlett belőle semmi. 1 rész a parkos, 2 rész meg az aminek a végén városba van a dinó, amit anno gyerekszemmel nagyon élveztem:D
  • Mike at home
    #1481
    1-2 rész tetszett, ezeket szeretem
    de harmadik
    moziban láttam... emlékszem, ha ott vagyok velük, saját kezüleg lövöm le a visitozó nőt
    bár a vége tetszett, amikor a Raptorok? visszakérték a tojást, aztán mentek a dolgukra :)) az aranyos volt
  • blackgamer
    #1480
    kevés infó van
    Laura Dern visszajönne, Sam Neill nem vállalja, Joe Johnston nem rendez
    talán Indiana Jones 4 után kezdődik valami mozgás (2008. május), de csak tipp, hivatalos közlés nincs, se weblap
  • akyyy
    #1479
    miért?
  • garex
    #1478
    1. A KETTŐT ÉN SOHA NEM BÁNTOTTAM DE A HÁROMBAN A SPINO NAGYON NEM REALISZTIKUS. (bocs véletlenül be volt nyomva a capslocsk)
  • akyyy
    #1477
    nah most hétvégén jr hétvégét tartottam.
    megnéztem az első 3 részt, és most elolvastam az első oldalakat meg az utolsókat gyorsan átnyálaztam mert nem láttam semmi érdekeset.

    1. miért bántják sokan a 2 és 3 részt?
    persze lehet azért mert a könyvbe nem így volt hanem másképp, és ha a filmbe nem igy van akkor az már szar!
    Nos, olyan szakmában tanulok perpill ami kapcsolódik hozzá, és egy könyvből, van hogy csak igy lehet filmet csinálni, pár módositással. De kiváncsi vagyok arra hogy miért is volt szar, mik azok a logikátlanságok? hogy a dinok komunikálnak? De hisz nem volt rá bizonyiték, hogy valoban, csak Dr. Grant elmélete volt a film elején.

    2, van valami info a negyedik részről? miről fog szólni?
    valami léyneges info, visszatérő szinész vagy karakter? (topik elején info van arról a kiscsajről az első részben, hogy a karakterek benne lesz, csak nem ugyanaz a szinész)

    3, elirásér bocsi, csak laptop -.-